Слагате ли си очила в солариума?

  • 3 853
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 242
Слагате ли ги? Не остават ли бели петна после?
И много ли е вредно ако се печеш без тях? Има ли опасност от изгаряне ?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Не е вредно ако си затваряш очите.Аз не слагам очила точно заради евентуалните петна след това Shocked.

# 2
  • Мнения: 184
Аз слагам, защото в повечето случаи съм с лещи и не знам до колко е безвредно Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 565
На мен в солариума ми дават специални пластмасови кръгчета, които имат големината на бирени капачки и покриват то4но самите очи. Мога да виждам през тях, а в същото време предпазват. Хубаво е защото не ме е страх да си отворя очите ако искам да си настроя топлината или да си сменя музиката например.  Wink Очила никога не съм слагала.

# 4
  • Мнения: 242
мммм..........това е супер! Heart Eyes
Само че в София не знам да има такъв за съжаление.

# 5
  • Мнения: 5 103
На мен в солариума ми дават специални пластмасови кръгчета, които имат големината на бирени капачки и покриват то4но самите очи. Мога да виждам през тях, а в същото време предпазват. Хубаво е защото не ме е страх да си отворя очите ако искам да си настроя топлината или да си сменя музиката например.  Wink Очила никога не съм слагала.
И при мене е така.

# 6
  • Мнения: 184
На мен в солариума ми дават специални пластмасови кръгчета, които имат големината на бирени капачки и покриват то4но самите очи. Мога да виждам през тях, а в същото време предпазват. Хубаво е защото не ме е страх да си отворя очите ако искам да си настроя топлината или да си сменя музиката например.  Wink Очила никога не съм слагала.
И при мене е така.
Мимка, ти къде ходиш?

# 7
  • Мнения: 1 885
Ех, тъкмо щях да пускам тема да попитам за евтин солариум в района на кв. Хаджи Димитър, Емил марков или из центъра някъде, че плащам 70ст. на минутка, а ми казаха, че е множко.
Иначе си слагам очилата, защото очите ми са чувствителни, но още не съм почерняла достатъчно, за да се направи разлика

# 8
# 9
  • Мнения: 2 407
Не, оставят бели кръгове.

# 10
  • Мнения: 630
Задължително. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 870
Аз ходя рядко, но си слагам очилата и на мен ми дават такива супер малки с един мнооого тънък ластик и не са ми оставяли разлика. Аз ходя в Студентски град, тук има много солариуми и цените са добри заради конкуренцията. С карта 30 лв. получаваш 75 минути, което прави по 40 стотинки на минута, турбо е има вертикален и хоризонтален  Peace

# 12
  • Мнения: 242
Аз ходя рядко, но си слагам очилата и на мен ми дават такива супер малки с един мнооого тънък ластик и не са ми оставяли разлика. Аз ходя в Студентски град, тук има много солариуми и цените са добри заради конкуренцията. С карта 30 лв. получаваш 75 минути, което прави по 40 стотинки на минута, турбо е има вертикален и хоризонтален  Peace
Моля те за координати. Наистина цената е много добра.
А и ми е близко.

# 13
  • Мнения: 870
На спирката на Зимния Дворец като слезеш от автобуса има едно заведение Яхъра, след него пресечката в дясно и все на право то е на 20-30 метра ще го видиш, има до него и козметичен салон. Ако имаш карта за солариум ползваш 10% намаление в козметичния салон. Не знам дали имаше карти за повече пари, но ако има излиза още по-изгодно  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 8 917
Затварям си очите.

# 15
  • Мнения: 1 813
Не.
Много ме дразни как се впиват в очите ми тези капачки  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 949
Не.
Много ме дразни как се впиват в очите ми тези капачки  #Cussing out
Peace

# 17
# 18
  • Sofia
  • Мнения: 576
Да, слагам си.

# 19
  • Мнения: 3 388
На мен в солариума ми дават специални пластмасови кръгчета, които имат големината на бирени капачки и покриват то4но самите очи. Мога да виждам през тях, а в същото време предпазват. Хубаво е защото не ме е страх да си отворя очите ако искам да си настроя топлината или да си сменя музиката например.  Wink Очила никога не съм слагала.

Точно такива ми дават и на мен в салона, където ходя  Peace

# 20
  • Мнения: 2 161
На мен в солариума ми дават специални пластмасови кръгчета, които имат големината на бирени капачки и покриват то4но самите очи. Мога да виждам през тях, а в същото време предпазват. Хубаво е защото не ме е страх да си отворя очите ако искам да си настроя топлината или да си сменя музиката например.  Wink Очила никога не съм слагала.
За първи път отидох на солариум като ученичка в 9 клас.Беше мааалко преди демокрацията  Grinning.Оттогава си ходя редовно,но никога не ми се е случвало да ми предложат нещо подобно.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 945
Не

# 22
  • Мнения: 2 897
Да,слагам си и никога не ми е оставало по-бяло около очите Peace

# 23
  • Мнения: 2 309
Не си слагам!

# 24
  • Мнения: 739
не си слагам капачките, за да няма бял кръг евентуално после. Освен това, не е проблем гледането вътре, за настройка по бутоните, например. Много пъти съм гледала, нищо ми няма, не се оследпява. Не казвам, че е полезно/безвредно, просто не е фатално  Peace /поне за момента  Joy/

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да,слагам си и никога не ми е оставало по-бяло около очите Peace

Също!

# 26
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
НЕ

# 27
  • Мнения: 1 101
Не си слагам.

# 28
  • Мнения: 8 505
Слагам ги понякога.

# 29
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
На мен в солариума ми дават специални пластмасови кръгчета, които имат големината на бирени капачки и покриват то4но самите очи. Мога да виждам през тях, а в същото време предпазват. Хубаво е защото не ме е страх да си отворя очите ако искам да си настроя топлината или да си сменя музиката например.  Wink Очила никога не съм слагала.
И аз слагам такива очила -дават ги в соларното студио.

Общи условия

Активация на акаунт