модерно ли е да си имаш любовник?

  • 4 622
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 96
Всеки решава за себе си и ти явно си взела вече твоето решение. А и като гледам мненията са в един дух - нещата не опират до мода, а до вътрешно усещане! И самата дума любовник е някак неправилна. Той би бил такъв, ако си свободна, но ако имаш съпруг или постоянен партньор, то е редно да наричаш него любовник - нали идва от любов! Другия, ако има такъв, не ти носи нито любов, нито вътрешно удовлетворение, а по-скоро натоварване, чувство за вина. Това рефлектира и върху близките ти, а това е още по-тъжно. Каква мода може да оправдае това?

# 91
  • Мнения: 574
Не я разбирам тази мода(може и да съм се сбъркала от хормоните)но определено не разбирам какво модно намират някои жени!Не ги съдя даже ги подкрепям като си помисля на какво са способни мъжете!ако им харесва и им е кеф какво толкова

# 92
  • Мнения: 891
Явно приятелката ти се опитва да те вкара в беля  Crazy
Не я съдя, всеки има глава на раменете си, всеки си решава сам за себе си,  newsm78 но седнеш да обесняваш на някой, че било модерно или полезно .... това не го разбирам  #Crazy

# 93
  • Мнения: 3 453
Точно по този въпрос незнам да има някаква мода.Това си е до човек и едно време си е имало изневери.но са били по малко и по скрити.докато сега нещата са много различни.На хората всичко им омръзва и идва един момент в който искат да опитат нещо ново.Аз не съм против хората които изневеряват..не мога да съдя никого защото всеки носи отговорност само за себе си.НО винаги има едно когато човек има семейство тази мода може да разбие психиката на едно невинно дете...Много мога да говоря по тази тема..много неща има да се кажат..затова спирам до тук.


    Моето мнение е че такава мода няма.или го правиш или не.А кой и защо го прави е друга дълга тема за разговор. smile3520

Общи условия

Активация на акаунт