Слънчева и успешна нова седмица 16-22.10 !!!

  • 13 691
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 001
Добро утро на всички и от мен!

... цяла нощ се завиваме и отвиваме  Crazy
Ние спим в "чувалче" - купили сме си ги от TCM. Приличат на спален чувал, но с отвори и за ръцете.

# 61
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Вечерница, добре каляваш децата, на мен ми е студено на толкова Wink
Ние откакто сме с климатици сме се изнежили, поддържаме 20 - 21 градуса общо взето. Наталия вече не се отвива, но малкия е вечно без завивка. Той спи с една ватирана пижама и...обикновено без завивка. Иначе има една олекотена завивка, дето е вечно изритана долу. Ако през нощта реши да дойде при мен, топли го само топлината , която аз излъчвам, пак си изритва завивката.
За овлажняване нищо не слагам, но си имам 2 аквариума в хола общо 500л Laughing, там спи Наталия, а в детската през зимата нощем съхне прането, така че пак овлажнявам Wink Иначе с климатик е сух въздуха, особено сутрин го усещам.
 В Пловдив по традиция е най-топло и засега пестим електроенергия Wink
Някой има ли обяснение защо след като са измерили тока за два месеца, не са ни приспаднали за втория 75квтч по-евтин ток? (не става въпрос за нашия персонален електромер http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=133288.0) Моето обяснение засега е, че с 5,70лв които са ни взели, плащаме тока на братята роми.

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 10:13 от ljuboznatelna

# 62
  • Мнения: 4 414
За желаещите - може да си я дръпнете и от тук: http://store1.data.bg/klisurov/mp3%20mix/  Embarassed
ееееееееееееее, клисуров направо ме върна в студентските години с Омега Hug Heart Eyes  БЛАГОДАРЯ! деня ми започна  превъзходно  bouquet

# 63
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
klisurov, аз и тази си свалих /Sinatra & Hazlewood-Summer Wine/, но повече ми хареса тази - Gregorian - Moment Of Peace. И като ми хареса, си свалих и Gregorian - The Masterpieces (2005) - Classical. Ако знаех как да си притежавам и аз такава страничка  Embarassed ?! Регистрирала съм се в Data.bg, активирала съм си услугата "Лично простанство" и  Rolling Eyes дотам. Как да си прехвърля музика там? Опитах да кача един клип, но не стана newsm78. Ако ти се занимава да ми обясниш как става, ще сложа там и останалото на Gregorian! Моля!  Embarassed Embarassed Embarassed

ето тук се регистрираш и ти създават лична страница на която качваш видео, музика, снимки...
http://multiply.com/
много ме кефи, че качва бързо

# 64
  • Мнения: 1 001
... плащаме тока на братята ...
Стига с тези братя беееее  smile3511
Плащане предизборни кампании, S класи на депутати ... такива работи. От ромите парите навярно ги водят "неизбежни загуби"  Wink

# 65
  • Мнения: 1 001
... клисуров направо ме върна ...
А аз съм най-горд с колекцията детски песни (http://store1.data.bg/klisurov/mp3%20for%20kids/)

# 66
  • Мнения: 4 414
Наталия вече не се отвива, но малкия е вечно без завивка. Той спи с една ватирана пижама и...обикновено без завивка. Иначе има една олекотена завивка, дето е вечно изритана долу. Ако през нощта реши да дойде при мен, топли го само топлината , която аз излъчвам, пак си изритва завивката.
Ния е същата работа. чувалче имаме, но тя не го търпи. дори, когато спи, ако се опитам да я завия с олекотената завивка, ръмжи и рита Naughty засега не пускам печка, парното още не са го пуснали. Ния спи с потник и памучна пижама с дълъг ръкав. аз съм много зиморничава и се опитвам да я обличам по-леко от мен...

# 67
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
catnadeen , на мен пък там ми качва много бавно Sad аз си качих едно клипче ТУК ,можете да ни видите Simple Smile
Музика си качвам само на компа, иначе дъщеря ми си е направила директория (не знам така ли се казва) в хит.бг и там си качва всичко, което публикува в нета, и някакви сайтове си прави...
Вечерница, училището за което пишеш в другата тема специалното ли е , или така си учат в Германия?
Wolf, пиша ти тук, защото онази темичка не й е много мястото в нашия подфорум, но що се отнася до цигарата с кафето, ние в къщи и двамата не пушим (всъщност и петимата, ама за голямата кака не знам със сигурност Wink), и понякога като дойдат гости аз нямам навика да слагам пепелник на масата и някои гости много нервно почват да се оглеждат по някое време Laughing
klisurov, така е, за съжаление. Аз съм малко аполитична, но вчера по новините се заслушах и пак ставаше дума за някакъв обиден еврором, питал го нашия човек " - Ти кой си, че ще ми казваш..." Нищо антиромско аз не улових в тая реплика newsm78
А колекцията ти ме впечатли още в една друга тема Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 001
За бързото и бавно качване и сваляне - зависи къде физически е сървъра. При тези в BG скоростта е по-голяма (стига и ние да сме в BG де  Wink)


...аз си качих едно клипче ...
Много сте готини ... винаги ли сте толкова хора  Laughing


... обиден еврором, питал го нашия човек " - Ти кой си, че ще ми казваш..."
На всичко отгоре е на евродепутат асистента ... месил се в разговора и на нашия явно му писнало и го отсвиркал ...

# 69
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Много сте готини ... винаги ли сте толкова хора  Laughing

Като сме навън, на сладкарница или детска площадка, просто се налага. Имаме и татко, ама той снима Wink

На всичко отгоре е на евродепутат асистента ... месил се в разговора и на нашия явно му писнало и го отсвиркал ...

Евродепутата не беше ли и той ром?

Подобно на един виц за гейовете - абе какъв ром, той си е жив циганин Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2 242
Добро утро и от мен Simple Smile
То какво утро вече, ама...
Не съм се успал. Работа, работаааа. Любознателна, хубаво клипче. А от колекцията на klisurov ще се възползвам в най-скоро време. Любимото занимание надечко е да слуша музика Simple Smile
А т.нар. ромската тема, която казано директно си е циганска не ми се подхваща, че съм с особено мнение.

# 71
  • Мнения: 4 585
     Аз съм катил- обичам да спя на студено. Миналата зима 2-3 вечера съм включвал радиатор на 1 кв. Обичам да ми се вижда дъха сутринта. Мама Кали е зиморничава. Тя казва, че и е добре при стайна температура над 28гр. А за Кирил- кой знае. Както се облече сутринта така е цял ден. Никога не е коментирал, че му е студено или топло. Може и навън да излезе така. Добре, че рядко боледува от грип и простудни. Иначе като тръгне да вдига температура- става набързо 39 и нагоре.

# 72
  • Мнения: 11 314

Вечерница, училището за което пишеш в другата тема специалното ли е , или така си учат в Германия?

Ох, аз много исках да е в Валдорф училище, ама не стана. Голям наплив имаше за местата - по 3 деца за едно място Crazy.
Сега си ходи в нормално начално училище. Такава си им е системата.

# 73
  • Мнения: 816
Denat, какво става с комисията? 
Аз прекарах Хрисито на тази комисия този месец.  И съм много доволна.
Ако искаш мога да ти разкажа как точно беше.  bouquet

Ние си седим в къщи, болни. Евка кашля като магаре, но ще се справи. Леко вдига и темп. Хриси за сега е само хремава.
Повече здраве ви желая  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 001
aвтор: arwenundomel

Мечтаех си ... да стана куклена актриса. Да се радвам на блясъка в очите на децата, на искрените им и неподправени аплодисменти. Да съм известна и обичана, и много търсена, дори и в малък провинциален театър.

И станах.... но не бях щастлива. Не беше точно както си го представях. Играех принцеси, снежанки, червени шапчици и получавах заслужени аплодисменти
А нещо липсваше

Когато се роди дъщеря ми разбрах какво ми е липсвало и какво ще ме прави щастлива. Разбрах че съм искала да само едно - да бъда майка

Мечтата ми се сбъдна. Аз пак съм куклена актриса, но само за децата ми. Разбрах го в мига в който видях пламъчетата в очите им след първата прочетена от мен приказка. Разказвам за принцеси, за снежанки и червени шапчици и да се радвам на най хубавата публика - на моята принцеса и на моя рицар

Строим заедно въздушни замъци, и не само въздушни. Правим едни такива голееееми кули от най пъстрите парченца. А вътре има принцеси, феи, рицари, дракони и вещици. И се борим с тях. И го побеждаваме. А очите ни са пълни с блясък, радост, игриви пламъчета на щастие и възторг.

Сега строим и кули от пясък. С най-хубавия пясък - с рошавия. Когато си минал с греблото през него, той не е като косата, ами става рошав и много пухкав, като захарен памук. А кулите са пеперуди, самолети, рибки, костенурки.

Такава кула могат да измислят само деца - чисти и непокварени от живота, такива каквито винаги съм искала да имам и се радвам, че ги имам.
Чисти като пролетна сълза през която слънцето се пръска на хиляди малки светлинки и озарява душата ми.
Искрени, като пламъка, който ти сгрява душата и изгаря едновременно.
Възторжени при вида на една пеперуда, прелитаща над главите им, една дъга простряла снага по цялото небе, на един кос, чуруликащ срамежливо някъде в дървото горе
Пищящи от радост при вида на една проста люлка и една пързалка и нетърпеливи да изпробват един през друг, един след друг и ако може заедно и всичко наведнъж. С непресъхващи от жажда за ново очи и щастливи.
Най вече щастливи.

Затова и аз съм щастлива. Най щастливата майка, каквато винаги съм искала да бъда

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Публикувано от BlackCat на 06.03.2006 @ 12:15:50

Общи условия

Активация на акаунт