Я да се преброим и да си дадем кураж. За тези, които карат шофьорските

  • 27 671
  • 611
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 120
SI*SA,  smile3501
strelche®, проверката  толкова много време ли изисква? newsm78
Ама какви зимни камикадзета се очертаваме  Wink

# 61
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Дами кураж и пак кураж.Аз взех книжка преди няколко дена но от втори опит.Макар че първият път карах перфектно изпитващия ,един дядо ме скъса че не съм спряла решително на стоп.Сега изпитващия беше супер пич и макар че се бях гипсирала,карах като галош и на няколко пъти си ми помогна доста, сваляйки ме каза че съм се справила идеално и имам оценка да.
Поуката е да не се отказвате толкова лесно и да си мислите че не ставате за шофьори.Просто се примирете че ще ви трябва малко време,шофьор се става най - вече с практика а не с вземането на книжка.
УСПЕХ ОТ МЕН НА ВСИЧКИ.

# 62
  • Мнения: 4 473
strelche®, проверката  толкова много време ли изисква? newsm78
Ама какви зимни камикадзета се очертаваме  Wink

ОчевАдно, да! Tired Изобщо не съм ентусиазирана да карам на сняг, още по-малко на такъв да ми е изпита! ooooh! Освен зодия "Виновен", май съм и Карък Crazy
И все пак има нещо хубаво в шофирането на сняг - не се вижда пътната маркировка  Twisted Evil, заради която ми пилят на главата нЕкои хора! hahaha hahaha hahaha

# 63
  • Мнения: 1 320
Да се разпиша и аз в темата ... карам курса от началото на октомври ... до тук съм взела 8 кормувания .
Количката ми е нова Шкода октавия, инструктора не е от най кротките , но става . Возих се на задната седалка 5 минути докато караше друга курсистка .... сега съм сигурна че има мнооооого здрави нерви Simple Smile

# 64
  • Мнения: 448
аз да споделя, че попаднах на най- шибания инструктор в целия свят- само ми пуска някакви нецензурии по мой адрес, докато му текат лигите на скапаното копеле
утре има среща с половинката ми......
направо загубих желание и за коли и за шофиране, и направо.....
Станахме две. Явно в малките градове модата е такава. Моят си мисли, че учтивото обръщение към жена е "душичке".  newsm61 Направо съм се хванала за главата с този курс и ако я карам така ще се откажа. Само дето се набутах, че научих на бързо правилника и още в началото се явих на листовки и ги взех от раз и без грешка. Сега съм "шофьор на теория" и на никъде на практика. Този човек просто не млъква говори, говори, говори... Като сляза от колата не зная от какво ме боли главата, от притеснение или от дрънкане. Искам, като седна в колата да ми казва чисто и просто, отпусни съединителят, натисни леко газта и т.н., а не "трябва да усещаш колата да влагаш чувство", боже мили, аз съм се научила на времето да свиря на пиано с две ръце и два крака с по-малко драматизъм. Този човек е толкова нервен и избухлив, че в момента в който се сетя за него и се разтрепервам. Явно вече съм прекалено стара и емоционално изхабена за великото усещане каране на кола, защото да отидеш в дъжда до пазара с автомобил се оказа поезия. smile3511 smile3511

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 12:42 от teis

# 65
  • Мнения: 356
Да се причился и аз към отбора на кормуващите Grinning
До сега имам 10 кормувания, но все още ме е страх.Дали ще го преодолея някога... newsm78?Всяка нощ преди часа сънувам катастрофи и много ме е страх Sad
Иначе инструктора ми е много свестен.Признавам го за човека с най-здрави нерви.Никога не ми се е развикал и е много печен Peace
А колата е просто една мечта - ново Пежо 207, 2006 год.Кара се много лесно.
Дано в скоро време спра да се шашкам толкова много от движението.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ КОРМУВАЩИ   bouquet

# 66
  • Мнения: 7
Аз пък съм на изпит на 14.11.06 и ме е страх. Не знам дали карам добре, правя грешки от рода  да не дам предимство, не съм много сигурна на левите завои абе май съм много критична към себе си ... Confused Общо взето започнах курсовете защото е глупаво да нямаш книжка, защото и мъжът ми няма и вероятно скоро няма да има и защото е много удобно да пътуваш с кола....Обаче нямам никаква мотивация Sad Глупаво от моя страна ама е така Embarassed и още от сега се срамувам че ще ме скъсат и се притеснявам че за вторият изпит ще трябва да инвестирам поне 100лв за допълнителни уроци... и така. Дано имам късмет

# 67
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Аз заради нервен инструктор се отказах от курсовете  #2gunfire Поне засега... А уж е познат на мъжа ми, а може би и точно затова му се оставих да ме нагрубява,а не го поставих на мястото му  newsm61. Абе направи ми впечатление докато караха други момичета,че ги прави на нищо /то след такава канонада от думи как да караш нормално?/, ама си викам при мене явно познанството си казва думата.Да ама не! #2gunfire
Не стига това ами и така си пазеше колата и трепереше за нея,че допълнително се стягах.Върхът беше като постилаше на пода на колата вестници да не му я цапаме smile3511

# 68
  • Мнения: 1 568
Честито на взелите книжка! Да почерпите.
На скъсаните - кураж!

Някой карал ли е този БЧК курс. Аз имам взети само 2 часа кормуване, ама вече съм се записала за курса. В четвъртък от 4 съм там. Има ли някой от вас да се засечем?

Моят инструктор се очертава да е от спокойните, ама ме дразни дето ме кара да заобикялам дупки нонстоп  Crazy Бели кахъри.
Иначе и на мен ми съобщи, че до края на годината нямало свободни дати за изпит в ДАИ и да не се надявам на книжка тази година. Не че съм де ...

Кажете ми, моля ви, трябва ли да си искам някакви материали /листовки, учебник/ от инструктора, защото той ми се прави на дръж ми шапката и нищо не ми е дал до сега  Crossing Arms

Аз си издърпах от торентите на дата.бг едма програма Мототест, издание на Зелена вълна. Съдържа листовките, закона, учебник някакъв и разни други допълнения. Дали е актуална? Някой ползва ли я?
Ако някой я иска, мога да пратя торента по пощата и да си я издърпа!

# 69
  • Мнения: 448
 mentina, все едно говориш за моят инструктор с изключение на вестниците /за което не е късно/. Леко със мигачите, леко със фаровете, леко със скоростният лост. А само как ръкомаха, намига и подскача на място, бетер латино сериал. Последният път явно се поусети, че ме е изнервил до край и ме накара да остана със следващата кормуваща за да видя, че той по принцип се държи така и не бива да му се сърдя. Banghead Моля кажете ми сега как да му обясня, че ВЪОБЩЕ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КАК СЕ ДЪРЖИ С ДРУГИТЕ,  не ме интересуват житейските му възгледи и философии още по-малко особеностите на характера му. Исках просто да се науча да карам кола, но май ще се откажа. no no no

# 70
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
teis,да му се сърдя-не му се сърдя,идваше ми да го удуша #2gunfire Държеше се с мен,а с всички останали като с дебили.Бил обяснявал по сто пъти.Ами ще обясняваш-нали затова ти плащам #2gunfireНа мнение съм,че като давам толкова пари трябва да получа нормално отношение!Хората са различни-не на всеки му се отдава от раз.А той нали затова взима тези пари-да те научи!Да не съм го карала да става инструктор #Cussing out

# 71
  • Мнения: 1 320
Смайли кажи къде и как да се запиша на този курс , че и аз да го изкарам

# 72
  • Мнения: 1 568
Мъжът ми днес е отишъл да ме запише за петък в 4 часа. Таксата е 24 лева  Rolling Eyes
Адресът е "Дондуков" 61.
Това знам.

# 73
  • Мнения: 293
тъкмо и аз се присетих за курса към БЧК. Не съм се записала, щот разбрах за него на самия изпит, но ми дадоха този тел: 843-10-47

Смайли, може да се засечем Simple Smile

И да, знам, че другаде ги дават безплатно тези учебни материали, аз с моя инструктор останах с вчепатление, че ми ги дава на добра воля Crazy

Препоръчвам учебното помагало на труд, мисля, някъде писах за него.. Само с негова помощ си взех листовките, и то с една грешка, я да се фукна Mr. Green , иначе не ми стигна търпението да решавам листовки..

ТАКСА 24 лв!! не са ли малко нагли... И записването става и по телефона!

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 17:37 от Чесън

# 74
  • Мнения: 3 861
Честито на взелите книжка! Да почерпите.
На скъсаните - кураж!

Някой карал ли е този БЧК курс. Аз имам взети само 2 часа кормуване, ама вече съм се записала за курса. В четвъртък от 4 съм там. Има ли някой от вас да се засечем?

Моят инструктор се очертава да е от спокойните, ама ме дразни дето ме кара да заобикялам дупки нонстоп  Crazy Бели кахъри.
Иначе и на мен ми съобщи, че до края на годината нямало свободни дати за изпит в ДАИ и да не се надявам на книжка тази година. Не че съм де ...

Кажете ми, моля ви, трябва ли да си искам някакви материали /листовки, учебник/ от инструктора, защото той ми се прави на дръж ми шапката и нищо не ми е дал до сега  Crossing Arms

Аз си издърпах от торентите на дата.бг едма програма Мототест, издание на Зелена вълна. Съдържа листовките, закона, учебник някакъв и разни други допълнения. Дали е актуална? Някой ползва ли я?
Ако някой я иска, мога да пратя торента по пощата и да си я издърпа!

За "Зелена Вълна" знам, че са гадни материалите и има много грешки

Общи условия

Активация на акаунт