На 02.11 2006 година в "Искрено и лично"...

  • 5 249
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Докато се нагласим в поза за кърмене и изпуснах изказването на Аси EmbarassedНо хванах репликата на Ангелова за предаване за кърменето и да покаже кърмене в предаването

# 77
  • Мнения: 3 926
Е, ама и докторицата описа много мило картинката на кърменето, цялата любов и близост, които струят.
Между другото тя е много интелигентна жена и аз мисля, че може да й поиздирим координатите Thinking Може пък и да помогне за някои каузи и идеи Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз гледам с интерес.
Браво Асинка  Hug
Да кажеш кога е следващото предаване, а идеята за кърмене в студиото е върха Wink

# 79
  • Мнения: 5 026
"Трябва да спреш да кърмиш, достатъчно е"- егати категоричното заключение  #Crazy
Ей, пропуснах точно началото. На кой е това умозаключение?

# 80
  • Мнения: 988
изтървааах  Close бързичко кажете не може ли да се намери запис отнякъде

# 81
  • Мнения: 5 391
Oleee, чак сега се чатнах, че предаването не е на живо EmbarassedТъкмо щях да питам как така Ассинка е и тук, и там Blush.
Браво, много ми харесаха изказванията ти, въпреки много малкото време, в което ти дадоха думата Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 630
Въпреки, че водещата няма достатъчно ясна позиция по темата Mr. Green, предаването е интересно. Асинка, много добре изглеждаш и участието ти е много добро. Браво   bouquet.

# 83
  • Мнения: 2 483
Браво Асеее ,ама тези хич не ти дават да се изкажеш спокойно,въпреки това който иска да чуе какво казваш се разбира и от малкото което ти дават!Тази Ангелова не ти дава да си кажеш приказката,ама дано наистина има предаване за кърменето!
ИИии и как само се учудват и викат да спреш!
Давай в същия дух!

# 84
  • Мнения: 3 926
Както казах един час време се оказа доста малко Wink При това темата не е за кърменето Mr. Green Въпреки, че доста се каза Wink
След предаването казах на г-жа Ангелова, че обещаното ще си го търсим като наследство. Та очаквам, когато имат интерес да се обадят, но това не пречи ако някой от вас има връзки да побутне работата. Навремето работех заедно с една от редакторките й, но скоро не сме се засичали и не знам дали още работи при нея newsm78

# 85
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хванах по слючайност част от предаването, демек изтървал съм кърмената част (която явно я е нямало?), обаче мернах Асето.. Мари буля, ти красив беше, ама совсем прелестен изглеждаш! Пу, пу!   bouquet
Много ти се радвам! Поздрав с прегръд!

# 86
# 87
  • София
  • Мнения: 5 079
Много ме издразни Миглена Ангелова - "... да не сме ги правили Крали-Марковци..." #Crazy
И онази докторица...  #2gunfire "...да не сме подтискали майките, които НЯМАЛИ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ  Shocked да кърмят повече от 3 месеца..." Цццццц! Незнам как до коментирам, личи си, становището на бълг. "лекари", на обществото като цяло. Все едно убеждаваш кон с капаци. Асинка се аргументира, онази я гледа едно важно и надменно, а Ангелова "мразела да кани хора, които били толкова знаещи и информирани..." #Crazy #Crazy #Crazy
Не искам да коментирам повече, че се нервирам... #2gunfire
П.С. Асинка се представи на ниво, както винаги.  Heart Eyes Гордеем се с теб, мила! Hug

# 88
  • Мнения: 2 274
    Добър подход - говориш бързо  Peace! А и на тези които искат да научат повече за кърменето - добре ги ориентира да влизат тук и да питат  Peace, щото наистина не ти дават много възможност да говориш  #Cussing out!
  П.С. Наистина много добре изглеждаш  Flutter Peace!

# 89
  • Мнения: 3 926
Ей, Оленце Hug Спокойно Grinning Тя всъщност не каза, че мрази, а че така става по-конфликтно Grinning И между другото можеш много повече да ме настъпва, но ме остави бая работи да кажа Wink Помислете, че можеше много да ме реже, а тя почти не ме прекъсваше Grinning
Все пак наистина предаването беше за затлъстяването... въпреки, че аз и по темата бях здраво подкована, но моите знания, а и предположения бяха, че ще става въпрос за превенция (която стартира от кърмаческа възраст), а не за децата в училищна възраст.

Общи условия

Активация на акаунт