Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - II

  • 59 661
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 805
Започвам новата тема с :

Откраднати очи ( Stolen Eyes 2004 )



Инфо

# 1
  • София
  • Мнения: 2 819
на тоя филм откога му се каня.. а да ми кажеш от къде да го дръпна  Embarassed

# 2
  • Мнения: 805
Има го май в Арена и Линкос.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 819
Има го май в Арена и Линкос.
    bouquet

# 4
  • Мнения: 805
' Detroit Rock City ' ( ' Време За Рок ' )



инфо
imdb

# 5
# 6
  • ES
  • Мнения: 2 172
Според мен вълнуващ го прави тематиката, а не режисурата и актьорската игра, гледала сам го през пролетта, има го в торент.бол.бг

# 7
  • Мнения: 7 091
Според мен вълнуващ го прави тематиката, а не режисурата и актьорската игра, гледала сам го през пролетта, има го в торент.бол.бг


"Click" (  Не знам на БГ как е преведен, затова така го пиша), с Адам Сандлър и Кристофър Уокън.
Само да подчертая, че не съм фен на Адам Сандлър и съм искрено изненадана, че харесах негов филм.

# 8
  • Мнения: 1 517
Според мен вълнуващ го прави тематиката, а не режисурата и актьорската игра, гледала сам го през пролетта, има го в торент.бол.бг


"Click" (  Не знам на БГ как е преведен, затова така го пиша), с Адам Сандлър и Кристофър Уокън.
Само да подчертая, че не съм фен на Адам Сандлър и съм искрено изненадана, че харесах негов филм.
Щрак е преведен
На мен ми хареса Стражът
/The Sentinel/

# 9
  • Мнения: 588
Според мен вълнуващ го прави тематиката, а не режисурата и актьорската игра, гледала сам го през пролетта, има го в торент.бол.бг


"Click" (  Не знам на БГ как е преведен, затова така го пиша), с Адам Сандлър и Кристофър Уокън.
Само да подчертая, че не съм фен на Адам Сандлър и съм искрено изненадана, че харесах негов филм.

Хмм  Thinking неприятен ми е Сандлър, много слаб актьор, и си признавам че само като чуя той да участва във филма и е до там...ма да взема да го гледам този Simple Smile

За сметка на това пък обожавам Крис Уокън, играе невероятно, много е секси.

Иначе оня ден гледахме в Арена Стражът (The Sentinel) с Майкъл Дъглас, еми не съм очарована...
Давам 5 от 10 точки.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 821
Поздравления на Калпазанка, че пак си имаме темичка за филми   bouquet

Аз пък от доста време издирвам този филм и никъде не мога да го открия  Sad
http://www.imdb.com/title/tt0338470/

Иначе последно гледах "Дяволът носи Прада", не е върха на сладоледа, но за разтоварване става, а пък Мерил Стрийп както винаги е велика  Peace

# 11
  • Мнения: 2 897

Иначе оня ден гледахме в Арена Стражът (The Sentinel) с Майкъл Дъглас, еми не съм очарована...
Давам 5 от 10 точки.
Много хубава и полезна тема,отдавна се каня да се включа Peace

На мен никак не ми хареса,жалко за актьорския състав noДавам 4 Wink

Много ми хареса The departed(От другата страна)с Джак Никълсън,Леонардо Ди Каприо,Мат Деймън,Марк Уолбърг,Мартин Шийн,Алек Болдуин

# 12
  • Мнения: 239
Започвам новата тема с :

Откраднати очи ( Stolen Eyes 2004 )



Инфо

Young and transexual 3 is way better.

# 13
  • Мнения: 199
Привет...
Мисля, че тук му е мястот да попитам: "Бунтът на L", излезе ли някъде?

# 14
  • Мнения: 71
Heroes

Резюме:
Герои е сериал, в който се разказва как обикновени хора по целия свят откриват, че имат свръхестествени способности и как тези промени повлияват на живота им. Те не само разбират какво означава да имаш суперсили, но и откриват защо това се случва с тях. Постепенно те се събират заедно, бягайки от антигероя, който иска да получи тяхната супер ДНК. А тяхната съдба е да спасят света.

http://imdb.com/title/tt0813715/

Общи условия

Активация на акаунт