РУСЕнски - все така интелектуални.

  • 8 871
  • 263
  •   1
Отговори
# 45
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Зравейте, майчета! Благодаря ви за инфото и координатите на д-р Калинов   bouquet За Даниджи - пусни мебели "Фантастико" на гугъла - мисля, че инфото, което излиза ще ти свърши работа!
пробвах,но нищо не ми излиза на търсенето newsm78
liliana R ,мерси за адреса и телефоните на Фантастико bouquet
А на мен продавачката във Варна защо ми даде такъв адрес Embarassed
Но така или иначе в понеделник съм в Русе и ще видим на место за какво иде реч Heart Eyes
Ако някой има сайт на фирмата да поразгледаме малко с мъжлето,та да сме подготвени,да не се излагаме дееее Joy
Много мерси на всички които ми отговориха Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 4 111
Пак заповядай! Ето ти и  Gift -
http://fantastico.orbitel.bg/website/bg/index.htm
Успех  Peace и приятна разходка  Nature Sunny

# 47
  • Мнения: 2 270
danidji-собственика/единия/е от Русе а другия от Варна.Те започнаха производството си в Русе,но...........както с много други неща не им стигнаха силите да се борят с Русенския копувач.
Тези адреси и телефони са стари.На Болярска на номер28 има къща и нищо друго.Техни неща има само в ЕВРОНОВА,а иначе имат офис

# 48
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
danidji-собственика/единия/е от Русе а другия от Варна.Те започнаха производството си в Русе,но...........както с много други неща не им стигнаха силите да се борят с Русенския копувач.
Тези адреси и телефони са стари.На Болярска на номер28 има къща и нищо друго.Техни неща има само в ЕВРОНОВА,а иначе имат офис
А къде се намира магазин ЕВРОНОВА?
в сайта им видях ,че имат само мострена зала в комплекс Ялта
МНОГО ,МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ liliana R за сайта на Фантастико  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Вие сте супер момичета Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 49
  • Ruse
  • Мнения: 390
моми4ета помагайте малката се обрина от новите памперси на Памперс-тези със зеления слой и ми трябва спешно някой добър кожен лекар в русе.ако може да работи в неделя или някой гсм

# 50
  • Русе
  • Мнения: 278
Иха изписали сте света бе, пък аз да блея  Embarassed
моми4ета помагайте малката се обрина от новите памперси на Памперс-тези със зеления слой и ми трябва спешно някой добър кожен лекар в русе.ако може да работи в неделя или някой гсм
И при нас стана същото като взехме от новите памперси  #Cussing out Мазах я с Бочко 3 дни и се оправи, сега си купихме памперси без зелена лентичка  Hug

# 51
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета!Пиша веднага, щом прочетох молбата за координати на кожен лекар! Аз лично съм ного доволна от шефката на кожния диспансер д-р Грозева. Не вярвам да ви откаже консултация, дори и само по телефона, в неделния ден. Тел. за връзка: 0888/26-78-00. Ако наистина обривите не са прецедент, а са се проявили при няколко дечица, бих ви посъветвала да се обърнете към някоя от телевизиите в града за да алармирате за проблема и да предпазите други майчета и бебета! Аз лично съм доволна от репортерите на програма "Север", които знам че се отзовават на подобни сигнали. Телефоните за връзка с тях са: 820-841 и 813-813. Успех!

# 52
  • Мнения: 952
аз също попаднах на тези памперси с зелената лента и не съм очарована Rolling Eyes Много бързо се пълнят и така се издуват все едно не е сменян цял ден, даже ми се случи оня ден се беше спукал  Rolling Eyes за първи път ми се случи такова нещо.иначе обриви малкия няма

# 53
  • Мнения: 3
И ние ползваме памперс но до сега несме попадали на такива с зелена лента. Но последните които ползвахме лепенките са на полувина скъсани. Явно доста са влощили качеството си.
А от каде купихте тези нови със зелена лента

# 54
  • Мнения: 5 299
Честит рожден ден на Филипа Heart Eyes  bouquet

# 55
  • Варна
  • Мнения: 5 538
Честит Рожден ден на Филип@ и от мен!  bouquet

# 56
  • Мнения: 275
Честит Рожден ден на Филипа! Много щастие и късмет!   bouquet

# 57
  • Мнения: 5 391
Много благодаря за пожеланията! Hug

# 58
# 59
  • Мнения: 4 406
мдаааа! позагубихме се малко... все повече мами се връщат на работа...

Общи условия

Активация на акаунт