Сухо влагалище - как се справяте с такъв проблем?

  • 5 692
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
 В дълбочина в задната част на големите страмни устни са разположени две жлези, наречени Бартолинови жлези. При полова възбуда те отделят секрет, който овлажнява входа на влагалището. Изходните им канали лесно се възпаляват от различни микробни причинители,което и една от причините за сухотата на влагалището.

# 17
  • Мнения: 819
Питай лекар за това,ама може да се дължи на стрес,може след раждане да го има тоя проблем,хормоните може да правят проблем...!

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Питай лекар за това,ама може да се дължи на стрес,може след раждане да го има тоя проблем,хормоните може да правят проблем...!
Абсолютно си права, доктор ще трябва в случая......

# 19
  • Мнения: 513
Питай лекар за това,ама може да се дължи на стрес,може след раждане да го има тоя проблем,хормоните може да правят проблем...!

Не е от стрес от раждане, защото вече съм твърде далеч от този период/от 9 години насам след второто раждане/, по-скоро вече ще да е от ЕГН-то или от стрес ли и аз вече незнам.

# 20
  • Мнения: 66
Може да се дължи и на трихомониаза, поне при мен беше така, но за съжеление без лекар не става.
иначе се лекува сравнително лесно, но и лесно се хваща - тогава ми казаха, че и от сапун можело да се хване.

Общи условия

Активация на акаунт