Дъжд навън вали - по вода да ни върви!!! 23.10-29.10

  • 14 346
  • 325
  •   1
Отговори
# 45
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Честит Рожден ден, мили рожденици!
Обичам ви и двамата Hug  bouquet

# 46
  • Мнения: 4 414
Wolf това е същата гавра като ТЕЛК/РЕЛК на 3г за напримерно човек без крака - да ме прости Агнешка за свободния цитат  но и тя при един наш разговор тук се беше възмутила защо това е така - нима има шавс да му поникнат крака?
няма какво да те прощавам:) той баща ми директно беше попитал: "Абе докторе, аз да не съм гущер, че да ми поникнат крака?!"...такъв си е той моя баща Heart Eyes

# 47
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ето че намерих в този късен час малко време и за себе си . Ужасявам се от вида на препускащите из кухнята ни хлебарки. Отчаяна съм, какво ли не пръскахме, отърване няма. Нощем е направо кошмарно.
Получих вдъхновение да напиша идея за клипче в темичката за рекламната кампания, добре че не го оставих за утре, защото нали "Утрото е по-мъдро от вечерта", та вероятно нямаше нищо да напиша Laughing Хайде дайте и своя принос там, тук всички са с фантазия, Wolf, а твоя нестандартен начин на писане може да роди нещо гениално Wink
Мъчат ме и едни мисли за ремонт на детската, че откакто преди година Наталия се научи да ходи и скача по пружинените легла, стените са станали черни. Брат й вече прави същото, добре поне че не ходи да го прави с кюфте в ръка Simple Smile Той пък ми е и художник и е изрисувал с химикал стената (секцията и вратата се изчистиха)
klisurov, твоята любознателност ме подсети да ви разкажа нещо Simple Smile
В един предимно мъжки форум мъжа ми попада на тема, пусната специално заради нов потребител - жена, която в друга тема си публикувала снимка. Момчетата я обсъдили по мъжки, мацката си скрила снимката, обаче моя мъж пропуснал да я види навреме. Решихме да проведем разследване. Та с помощта на чичко Гугъл и няколко съвпадения успяхме да разберем вероятното име на мацката (използва го като ник в друг форум), прочетохме й публикациите във  форум бг-мамма, видях че пише в още един, ама ми се стори вече прекалено да се ровим и там, но в крайна сметка научихме и кю-то и gsm й , само снимка не открихме:)
Еййй, какви ли не следи оставяме в интернет.....Като се замисля, ако някой има желание да се поразрови, ще се окаже, че знае повече за мен от някои приятели Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 9 857
В този ранен час имам една дилема за решаване и бих приела съвети всякакви.Помагали сте ми неведнъж,знам,че и сега ще го направите.Знаете,че Буби посещава градина-по 45мин на ден и нито минутка повече.Имаме едно приятелско семейство тук-жената е лелка в детска градина,масова.Тя все ме пита как вървят нещата при нас в нашата градина.Днес и разказах в подробности.Учудването и беше огромно,когато и преразказах с какви проблеми се сблъскваме в градината и т.н....знаете добре,неведнъж съм споделяла.Та тя ми предложи да говори с директорката си и да заведа Буби в тяхната градина.Според нея няма да има проблем,директорката им била добър човек,учителките също,а и тя самата е в група,подходяща за възрастта на Буби.Градината не е много далече от нас-това е маловажно.Според нея е подигравка с детето да го водя само за 45 минутен престой.Та очаквам до края на седмицата да имаме среща с директорката.Не пречи да се видя с нея,нали,как мислите?В тяхната градина няма логопед обаче.Но пък ако там детето е по-добре прието?!Тя ме убеждава,че учителките ще се грижат за Буби,един вид предлага да бъде нейно "протеже" Буби.Никога не съм ги обичала връзкарзките работи,ама тоя път се замислям сериозно.Не е лоша идея да се срещна с директорката,как мислите вие? Hug

# 49
  • Мнения: 3 537
Станислава четири години ходи в масова,имаха си и логопед.Бях много доволна,детето беше щастливо там.И сега да ме върнат,пак там бих я записала.Ходили сме на логопед в Каритас -Ямбол по часово .Ми не и хареса там,хем само логопеда посещаваше и за малко влизахме при децата,за да се полафя с една позната от персонала.
Мести я в масова и няма да съжаляваш! Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 9 857
Краси,и сегашната ни градина е масова,просто не ми позволяват Буби да стои там повече от 45 минути.Всеки път като си взимам детето от там ,то реве и се тръшка,не иска да си тръгва,иска още да играе с децата.А за логопеда не се притеснявам-вкъщи си идва логопед на частно.

# 51
  • Мнения: 4 585
    Ами премести го. Не му мисли много.

# 52
  • Мнения: 4 585
    Любознателна, ние имахме такива проблеми с тапетите, но върху замърсените участъци залепихме нови тапети и стана много красиво. Само трябва да се подбере подходящ цвят.  А по въпроса за хлебарките си е гадна работа. Те издържат най висок радиационен фон и вероятно ще оцелеят след третата световна война. Борбата с тях се води повсеместно от мазата до тавана на сградата. Предварително с пяна за дограма се запушват обилно всички тръби, по които биха могли да дойдат от други сгради - въводи за комуникационни и ел кабели, кабелни телевизии и интернет доставчици. Всички живущи трябва да уточните ден за достъп навсякъде и да се обадите в XEИ. Мисля, че все още те са н тоя бизнес, а също и ОВМЦ - Окръжен ветеринарно медицински центъл. Това за Райд е ала бала.

# 53
  • Мнения: 474
Валенце и аз мисля да я пуснеш в масовата щом имаш логопед на частно какъв е проблема?детето ще общува с деца и ще видиш как говорно ще дръпне много по бързо.моето мнение е че деца с проблеми трябва да бъдат в среда която да им помага а не да им вреди ако разбира се е възможно.давай я не и мисли.

# 54
  • Мнения: 2 242
Добро утро и от мен! Simple Smile
Валенце, непременно опитай в другата градина щом ще се отнасят добре с Буби. Дано и тя се почувства добре на новото място. Е, сигурно ще е необходимо известно време за адаптация.
ljuboznatelna в къщи Райд действа успешно, но явно при вас ще са необходими мерките, които препоръчва Wolf. И след това Райд профилактично.
Еййй, какви ли не следи оставяме в интернет.....Като се замисля, ако някой има желание да се поразрови, ще се окаже, че знае повече за мен от някои приятели Simple Smile
Нали точно заради тоз пусти интернет света се обърна на голямо село. За добро или за лошо... Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 543
Валенце, задължително опитайте в другата градина. Би било чудесно, ако я приемат и не се държат с нея като да е извънземна! Hug Много се надявам! Praynig

# 56
  • Мнения: 1 001
Валенцето, не разбирам какво те притеснява - Буба се чувства добре сред децата "Всеки път като си взимам детето от там ,то реве и се тръшка,не иска да си тръгва,иска още да играе с децата." ... заниманията с логопед няма да ви липсват "вкъщи си идва логопед на частно" ... а за "протеже" ... ами може би в момента е най-добре да има кой да й помага с адаптацията и да си спокойна за Буба

ljuboznatelna, в предишното жилище се бяха появили хлебарки - уморих ги с пяна на Raid ... но действително целият блок се обезпаризитяваше от някаква частна фирма, най-вече мазето ...

В нета има повече инфо отколкото ни се иска на нас самите

# 57
  • Мнения: 2 327
Вале, ако са готови да приемат детето за повече време не виждам нищо лошо. Все пак не става въпрос те да те изнудват и подкуп да искат че да се притесняваш. Колкото и да не нисе иска с връзки обаче нещата стават по-лесно...

Я да ви попитам можете ли да ми препоръчате гастроентеролог(ако така се пише) в София?

# 58
  • София
  • Мнения: 9 857
Валенцето, не разбирам какво те притеснява
Честно казано и аз не разбирам какво ме притеснява. EmbarassedДнес следобяд чакам обаждане от лелката,за да ми каже кога да заведа Буби да се запознае с персонала Grinning.Ще пробвам-ако стане,стане.Длъжна съм да пробвам този вариант.Ако знаете вчера как плака Буби като я взех от градината-бяха на двора на пързалката,наредени на опашка.Аз я викнах,тя се разплака леко,после направо се разпищя.Учителката не ни обърна никакво внимание-можеше да каже"защо не я оставите още малко да си поиграе"-ама не-45 минути са минали и не може и минутка повече Close
Стън,според лелката първата седмица ще я взимат до обяд,после за цял ден-толкова добре звучи,че чак не мога да повярвам.Дано! Praynig

# 59
  • Мнения: 1 001
... Я да ви попитам можете ли да ми препоръчате гастроентеролог(ако така се пише) в София?
За кого? На съпругата братовчед е такъв, казват, че си разбирал от работата, но аз впечатления нямам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт