PRISON BREAK:MANHUNT (SEASON 2) - V тема

  • 13 470
  • 299
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Alabala спи, затова аз пускам тема.  Mr. Green

Няма да цитирам всички линкове, които беше дала тя (ако има нужда ще редактирам).

ЕTO директно линк към старата тема и разните му там препратки.


Коментираме сега снощния епизод.
Ще сложа и анкетата.

# 1
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Записвам се в новата темичка, ама като по-изостанала кой е последния епизод, 8 ли?

# 2
  • Мнения: 5 577
Записвам се в новата темичка, ама като по-изостанала кой е последния епизод, 8 ли?

Да, и е много интересен.  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 5 821
и аз се записвам, макар че още не съм гледала серията  Peace

# 4
  • Мнения: 815
на мен ми хареса новата серия- стори ми се, че това обезличаване на Майкъл вече отминава- теди обаче ме накефи максимално!!!

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 307
Най-накрая нещо интересно да се случи. След явяването на новия агент, който започна да души около разследващия някак беше предвидимо, че последния работи за лошите, но хайде. Сара влезе в кондиция и очаквам от нея повече действие от сега и да излезе от ролята на жертва. Скоро обаче не виждам нашите хора да поемат към Панама.

# 6
  • Мнения: 356
Съвсем нова съм сред вас и чак сега видях темичките за PRISON BREAK.Аз също много се кефя на този сериал.Гледала съм до 8 серия на 2-ри сезон.Предполагам че тук коментирате нещата които са ви направили впечатление в епизодите,нали така?

# 7
  • Мнения: 2 567
Теди беше върхът! Е, кажете, не заслужава ли да си гушне сам-самичък 5.милиона?  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 999
Тедито направо обра точките. Как хитро се подсмихна като им даде другата раница. Laughing
И к'вооо - Алекс трябва да изпозастреля пичовете. УжасТ! Леглото на президентката верно бая ще се повдигне от толкова трупове. Crazy
На Сара ще и трябва жокер, за да сглоби посланието от оригамитата. newsm78 Онова дето липсва е ключа как Майкъл ще и помогне...

# 9
И аз се записвам  Peace
Понеже от скоро гледам сериала и ми се искаше да питам, колко често излизат новите серии? Веднъж седмично?
За сега съм до 20 серия на 1--ви сезон. Изтеглих всички и не мога да спра да го гледам, такава мания и при Лост не съм имала  Mr. Green.

# 10
  • Мнения: 2 407
Къде гледате новите серий? Колко са общо?
Голям фен съм на този сериал Peace

# 11
  • Мнения: 18
Сериалчето е страхотно.С нетърпение очаквам всяка нова серия.
Не знам дали Теди заслужава всичките пари,а и не вярвам Майкъл  да го остави да се измъкне с тях.

# 12
  • Мнения: 413
Къде гледате новите серий? Колко са общо?
Голям фен съм на този сериал Peace

Теглим ги от тракерите. Дотук са 8 серии от 2-ри сезон  Grinning

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Записвам се, за да следя темата Blush.

# 14
Понеже не ми отговорихте, пак ще питам. Кога излизат новите серии? В смисъл, на какъв период? Кога ще пуснат 9-та?  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт