Има ли тунинговани форумки

  • 1 709
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 730
Или инъче казано-със силикон,интересно ми е,защото много искам да се тунинговам,през бременността гърдите ми увеличиха размера си тройно и неизбежно увиснаха(а какви бяха Sunglasses,спомени,спомени Crazy)Не мога да си представя цял живот да си ги подритвам Laughing и със сигурност ще легна под ножа,а как ме е страх,мани,мани #Crazy,но пуста суета Mr. Green
Но няма да го направя,за да се харесам на някой,а защото ще се чувствам пълноценна и без комплекси(всъщност този ми е единствения Wink,ама съм скромна Mr. Green)

# 1
  • Мнения: 1 058
Ох и аз бих искала, но и при мен страха надделява.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И мойте гърди увеличиха размера си 3-4 пъти през бремеността и докато кърмих. После обаче се оправиха - за около 2-3 години.
.... защото ще се чувствам пълноценна и без комплекси(всъщност този ми е единствения Wink,ама съм скромна Mr. Green)
Намери си нещо друго, което те кара да се чувстваш пълноценна докато ти се оправят гърдите. И малко гимнастика за тях през това време.

# 3
  • Мнения: 730
И мойте гърди увеличиха размера си 3-4 пъти през бремеността и докато кърмих. После обаче се оправиха - за около 2-3 години.
.... защото ще се чувствам пълноценна и без комплекси(всъщност този ми е единствения Wink,ама съм скромна Mr. Green)
Намери си нещо друго, което те кара да се чувстваш пълноценна докато ти се оправят гърдите. И малко гимнастика за тях през това време.

Абе аз и така си се чувствам екстра,но това сега ми е фикс идея,не спирам да мисля за това,всеки ден съм във форумите на www.tialoto.bg и така Crazy,просто много го желая този бюст,това е Grinning

Няма сила която да ги вдигне или да се оправят от само себе си без хирургическа намеса-повярвяй ми Wink

# 4
  • Мнения: 4 053
Ох и аз бих искала, но и при мен страха надделява.

ми ту Confused

# 5
  • Мнения: 1 986
 При мен е пък обратното-бюста ми не е мръднал Cry-а е малък и се надявах,че по време на бременността ще стана и аз пищна Laughing-опасявам се,че след кърменето съвсем ще изчезне Sad-и в този смисъл,и аз ще се замисля за хирургическа намеса Confused

# 6
  • Мнения: 899
Аз искам да ми ги намалят  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 103
Има няколко тунинговани мами, дано се включат по темата.
Аз също съм навита,проучила съм всичко, но единственото,  което ме притеснява е че на всеки 5-6 години трябва да лягам под ножа Confused което прави че до 50 години 5 пъти горе долу ще трябва да ме режат Shocked

# 8
  • Мнения: 730
Има няколко тунинговани мами, дано се включат по темата.
Аз също съм навита,проучила съм всичко, но единственото,  което ме притеснява е че на всеки 5-6 години трябва да лягам под ножа Confused което прави че до 50 години 5 пъти горе долу ще трябва да ме режат Shocked

Не е така,вече има по качествени имплантанти за доста по-дълъг период,даже и доживотни Thinking,но не съм толкова компетентна,аз със сигурност ще се подложа на операция за увеличаване на бюста,само незнам кога,все още кърмя и така ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 663
И аз съм решила след втората бременност (дай Боже да е много скоро) да се тунинговам малко.Само дето аз искам да използвам мои си материал.Преди бях 48-9 кг на 173 и си ги искам пак

# 10
  • Мнения: 730
Не съм видяла,че има друга тема Blush,ако сметнат модераторите могат да я изтрият Simple Smile

# 11
  • Мнения: 730
И аз съм решила след втората бременност (дай Боже да е много скоро) да се тунинговам малко.Само дето аз искам да използвам мои си материал.Преди бях 48-9 кг на 173 и си ги искам пак

Имаш в предвид повдигане или...... Thinking

# 12
  • Мнения: 2 663
И аз съм решила след втората бременност (дай Боже да е много скоро) да се тунинговам малко.Само дето аз искам да използвам мои си материал.Преди бях 48-9 кг на 173 и си ги искам пак

Имаш в предвид повдигане или...... Thinking

Не, щото почти няма какво да се повдига.Инплантира се твоя си тъкан, която се взима от където има нужда - не знам как се казва операцията точно

# 13
  • Мнения: 730
И аз съм решила след втората бременност (дай Боже да е много скоро) да се тунинговам малко.Само дето аз искам да използвам мои си материал.Преди бях 48-9 кг на 173 и си ги искам пак

Имаш в предвид повдигане или...... Thinking

Не, щото почти няма какво да се повдига.Инплантира се твоя си тъкан, която се взима от където има нужда - не знам как се казва операцията точно

Тя тая процедура предполагам ще е бая скъпичка,а Money
Аз пък имам какво да си повдигна Wink,но остават ужасни белези само при повдигане,затова мисля и малко силиконче да сложа Sunglasses

# 14
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз пък имам какво да си повдигна Wink,но остават ужасни белези само при повдигане,затова мисля и малко силиконче да сложа Sunglasses
Оууууууу, лоша работа. Аз имам нужда само от изрязване на малко кожа и повдигане, ама ти ме смути сега с тия белези. Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 730
Аз пък имам какво да си повдигна Wink,но остават ужасни белези само при повдигане,затова мисля и малко силиконче да сложа Sunglasses
Оууууууу, лоша работа. Аз имам нужда само от изрязване на малко кожа и повдигане, ама ти ме смути сега с тия белези. Rolling Eyes

М/у другото писах мейл на един пластичен хирург и той ми каза,че имало няколко метода за повдигане на бюста и ако не ти е много увиснал май разреза се прави през ареолата и не остават много белези SunglassesПокани ме на консултация да прецени за какъв вид разрез съм,но тъй като не съм се решила твърдо,т.е кърмя още и малката не може да заспива без мен,няма да се оперирам сега и няма смисъл да ходя от сега на консултации Wink

# 16
Айде аз ще се включа,защото съм тунингована:)Сега накратко:имам силикон в гърдите,операцията ми беше май месец,при д-р Бояджиев в клиника Тривия!Имплантите не са кой знае колко голям размер,защото толкова ми позволяваше наличната кожа (а аз нямах нищо!абсолютно плоска бях).Все още имам белези (намират се под гърдите),но при мен го има и тоя момент,че кожата ми е по-склонна да образува белези.Иначе сега се мажа с Контрактубекс,та дано да поизбелеят белегчетата!Да чукна на дърво,засега всичко е наред,дано и занапред да е така!Болката при операцията определено е поносима,но по принцип аз повече търпя на болка,тъй че при всеки е индивидуално...Наистина ако искате да се информирате,резгледайте сайта на tialoto.com-във форума за пластична хирургия има страааашно много полезна информация:)

# 17
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Mischa ще ни дадеш ли да ги видим, моля?
Иначе и аз искам цици, и аз още кърмя, и мене много ме е страх! Ама пък колко много искам голям и стегнат бюст!!!

# 18
  • Мнения: 730
Mischa ще ни дадеш ли да ги видим, моля?
Иначе и аз искам цици, и аз още кърмя, и мене много ме е страх! Ама пък колко много искам голям и стегнат бюст!!!

И също така колко Moneyти взе,колко кубика,фирмата на имплантантите Grinning

И аз искам стегнат бюст и да не е много голям,но той ще бъде,защото и аз имам маТРиал Laughing

# 19
Mischa ще ни дадеш ли да ги видим, моля?
Иначе и аз искам цици, и аз още кърмя, и мене много ме е страх! Ама пък колко много искам голям и стегнат бюст!!!

С удоволствие бих ви ги показала,обаче нямам снимки (нямам дигитален апарат,та затова не съм се снимала)...Обаче наистина всеки,който иска да се подложи на подобна интервенция,трябва да проучи много добре клиники,доктори,абе всичко!Въпреки че пластичната хирургия вече е широко разпространена,не е шега работа...Операция си е все пак и крие рискове

ПП: Ако искаш да видиш силиконови цици,както вече казах,във форума на тялото.ком има даже и снимки на форумките (просто трябва да се разровиш,за да ги намериш)

# 20
Mischa ще ни дадеш ли да ги видим, моля?
Иначе и аз искам цици, и аз още кърмя, и мене много ме е страх! Ама пък колко много искам голям и стегнат бюст!!!

И също така колко Moneyти взе,колко кубика,фирмата на имплантантите Grinning

И аз искам стегнат бюст и да не е много голям,но той ще бъде,защото и аз имам маТРиал Laughing

Операцията ми струваше 3200 евро (при Бояджиев като че ли е най-скъпо,обаче,според мен,когато става въпрос за здравето,не трябва да се правят компромиси с парите),размера ми е 240СС,а имплантите са на Евросиликон.Бюста ми не е бомбастичен,напълно нормален е като размер и изглежда абсолютно естествен!Ако не бяха белезите,дори нямаше да се разбере,че имам операция:)Иначе като сложа сутиен (особено ако е с подплънки),доста го "надупвам" и изглежда много по-голям LaughingАбе  добре си ми е този размер,все пак не съм някоя фолк певица,та да си сложа 400 кубика примерно!

# 21
  • Мнения: 134
Аз искам да ми ги намалят  Mr. Green


и аз така! Имам големи цици! Стегнати са слава богу, но как мечтая да ходя без сутиен ...... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт