Какъв фитнес уред да избера...

  • 1 741
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз също подкрепям мненията за кростренажора  newsm10. Марки и модели много. Зависи колко пари можеш да отделиш. При всички положения Кетлер са по-добри. Но... мисля, че и Спортер ще ти свърши работа. Аз когато си търсех велоергометър ме посъветваха да си купя на Техно Джим, но като видях за какви цени  Shocked става въпрос ми стана лошо, така че си купих на Спортер.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 35 946
Ако трябва да препоръчам на някой - крос-тренажор.
Ако е за мен - велоергометър, защото от крос-тренажора ме болят колената. Повече от 10 мин, немога да го ползвам.
Крос-тренажора изгаря 2 пъти повече калории от велоергометъра.

# 17
  • Мнения: 9 095
според мен за отслабване пътечка, но ако е само за стягане съм много доволна от крос тренажора

# 18
  • Мнения: 4 473
Като вид - твърдо ЗА кростренажора, като модел - твърдо ЗА Кетлер! Peace

# 19
  • Мнения: 527
 newsm39 newsm39  :крос-тренажор  Peace

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Снощи разгледах спортния магазин на Околовръстното. Там уредите са малко скъпички- най-евтиният кростренажор беше 800 лв. като цените стигат да няколко хиляди. Кетлер нямат. В интернет отдавна съм изчела всичко по темата. Тази седмица ще отида и до Метро да разгледам и после ще пиша какво съм избрала.
Благодаря за съветите!

# 21
  • Мнения: 1 366
Какъв фитнес уред да избера?

Фитнес зала или парка! От опит и наблюдения - фитнес уреда се превръща много скоростно на прахосъбирачка, закачалка и подобни. Спести си парите ...

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Когато имах време ходех в зала, тичала съм навън... Вече нямам такава възможност. И искам хубав уред за да го ползвам по предназначение. Ако не му се кефя сигурно наистина само ще събира прах.

Общи условия

Активация на акаунт