пак за Светлана отББ3

  • 23 087
  • 665
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ама аз не мога да разбера защо не се е събрала още една форумска делегация от кърмачки, които да връхлетят в тайната стая и да оправят нещата. Може да дават дежурства и да кърмят Амбър докато Светлето пуши отвън.

# 16
  • Мнения: 3 447
Ах, чудесна идея! Предлагам дЕсна цица, запазена, на малко пушеща, но опитна кърмачка с предимно положителни емоции, два пъти дневно Flutter

# 17
  • Мнения: 2 019
Ама аз не мога да разбера защо не се е събрала още една форумска делегация от кърмачки, които да връхлетят в тайната стая и да оправят нещата. Може да дават дежурства и да кърмят Амбър докато Светлето пуши отвън.
Mr. Greenда и аз това се чудех

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дона, Вие пушите, макар и малко!  Shocked
Изтривам ви от айсикюто си.  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 3 447
Дона, Вие пушите, макар и малко!  Shocked
Изтривам ви от айсикюто си.  Crossing Arms
Позор Embarassed Позволявам Ви да пуснете тема и за мен Blush

# 20
  • Мнения: 6 039
както иска така да си го гледа жената, това си е нейното дете, при това второ и освен нея, никой друг не може да взема решения вместо нея относно кърменето

виж за цигарите не я подкрепям, но аз като човек, който никога не е изпушила  и 1 цигара, също не мога да я съдя и да й давам съвети


# 21
  • Мнения: 6 167
не знам коя е светлана и с какво е заслужила тази тема,
но знам, че решението дали да кърмя или не си е мое и не подлежи на
обсъждане от непознати хора и  техните крайни оценки.
не всяка жена иска да кърми, приемете този факт.
децата на такива жени нито са толкова болнави, нито са умрели от глад.
и аз и брат ми не сме кърмени, и сме доживяли успешно здрави и прави до 30 години

# 22
  • Мнения: 5 577
Винаги съм се чудила на маики ,които могат да кърмят.а не искат.

Кое е чудното?
Кърмих Иван 4 месеца, но от сега знам за второто, че няма да кърмя и 1 ден.
А съм сигурна, че ще мога.


# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ама аз не мога да разбера защо не се е събрала още една форумска делегация от кърмачки, които да връхлетят в тайната стая и да оправят нещата. Може да дават дежурства и да кърмят Амбър докато Светлето пуши отвън.

Темата с кърменето вече доста се преекспонира. Sick
Не всеки има желание да кърми, приемете този факт. Peace

# 24
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Хм- бе каквото иска- това да прави. Факторите, които и влияят за всяко решение никога няма да влияят на всяка друга кърмачка- имам предвид, че обстановката определя решенията, а тя не е в лека среда и още по- малко в лека ситуация. Дано всичко е ОК с Бебенцето и. Имам чувството, че е човек който знае какво прави- щом е взела това решение - ок- тя знае най- добре всичко за бебето си. Никой друг не носи отговорност за него- само тя- в дадената ситуация. А ние може да си чешаме езиците до утре-нищо ново. И какво от това? Празни думички в пространството, щом няма да стиганат до адресата- нали?
...така си мисля аз...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 488
Достатъчно е голяма да прецени сама.По лошо ще е и за двете ако кърми в това състояние.Всичко се отразява на детето знаете.

# 26
  • Мнения: 5 103
Винаги съм се чудила на маики ,които могат да кърмят.а не искат.
Ми аз съм от тях.
Ако ти е толкова странно питай с радост ще ти отговоря , защо не исках да кърмя Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 242
Винаги съм се чудила на маики ,които могат да кърмят.а не искат.
Ми аз съм от тях.
Ако ти е толкова странно питай с радост ще ти отговоря , защо не исках да кърмя Crossing Arms

Ами аз съм една от тях. Не съм искала да кърмя, а можех!
Смятам че това е право на личен избор в 21 век!

# 28
  • Мнения: 113
тая си заслужава сега да се мъчи, да не сме 18 век бе, има хапчета за след секс до 3 дни. А и тая не заслужава да има бебче- така да пуши по времв на бременност- сега поне ще му спести никотина от млякото

# 29
  • Мнения: 2 019
Винаги съм се чудила на маики ,които могат да кърмят.а не искат.
Ми аз съм от тях.
Ако ти е толкова странно питай с радост ще ти отговоря , защо не исках да кърмя Crossing Arms
стана ми интересно защо?

Общи условия

Активация на акаунт