Съвет за ин-витро.

  • 974
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Мили дами, искам да ви попитам за съвет, защото знам, че вие сте по-запознати по този въпрос.
Приятелка от провинцията ме попита за нейна позната, която иска да направи ин-витро дали мога да и дам препоръки за някой специалист или здравно заведение. Това момиче няма познати в гр.София и знам, че разчита единствено на мен, затова искрено искам да и помогна.
Може да ми пишете и на лични.
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 547
Камелия,здравей!Твоя въпрос е по-подходящ за подфорум Проблемно забременяване и е по-добре момичето само да влезе в контакт с нас,защото клиниките по стерилитет са много.Всяка от нас е избрала лекар,но не мога да кажа че моята клиника е най-добра.Просто се надявам това наистина да е моята клиника и екипа там да се окаже моя екип.Имам предвид че всичко в тази посока е много индивидуално и скъпо,и избора на клиника е много важен и според мен трябва решението да го вземе момичето което търси такава помощ.Така е много сложно да бъдем максимално полезни-ние на теб, ти на приятелката ти,а тя на момичето.Не е нужно да има познати в София за да получи такава информация.Кажи й как да ни намери а оттам ние ще й помогнем с каквото можем.Клиниките имат и свои сайтове.Аз мога да ти изброя много лекари и клиники,но е по-добре момичето да има повече информация от първа ръка.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 363
нека помогнем на момичето.
разбира се, мнения много и за всеки неговият лекар е най-добрият, но от многото прочетени мнения и личен опит, основно се препоръчват и хвалят следните две клиники в София:

на д-р Владимиров - www.ivf.bg
на д-р Стаменов - www.invitro-bg.com

влез в сайтовете им, виж адреси и телефони, и ги дай на твоята позната.

# 3
# 4
  • Мнения: 2 022
Във Варна също има много силен екип - на доц. Маркова, д-р Александров и проф. Козовски. Успех й желая!

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 22:30 от Cygnus

# 5
  • Мнения: 547
За да е по-пълен списъка с клиники и лекари борещи се с безплодието давам телефоните на:

Д-р Йосиф Димитров - АГ център "Димитров" - 02/954-73-40 и 02/954-73-41.

Клиниката на Щерев - 02/920-09-01.Доколкото знам там сега има някаква програма за безплатни първоначални прегледи.

Но не знам интернет адресите на които може да се види някаква информация за тези клиники.

# 6
  • София
  • Мнения: 727
http://www.ivf-bg.com/ - МЦ "Репродуктивно здраве" и АГ болница "Д-р Щерев"

Общи условия

Активация на акаунт