А вие възхитени ли сте от Mayballine?

  • 2 073
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 870
Аз преди време си взимах от спиралите и бях много доволна, сега за Volume Express пак се чудя, защото е на промоция и за 8,50 определено си заслужава. Иначе ползвам и течните сенки, които са страхотни, много икономични и много трайни, не се събират в гънката на клепача изобщо   Peace

# 16
  • Мнения: 648
Възхитена съм Simple Smile От Volume Express, но не тази, дето е Turbo Boost, а класическата в тъмносиня опаковка. Има и една в светлосиня, с извита четчица - също е хубава. Напоследък все такава си купувам, по-гъсти са и наистина правят обем.

 Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 481
От спиралите Volume Express и  Volume Express Turbo съм много разочарована  Sick Нищо не правят, слепват, отпечатват се на горния клепач... Architect-а на L'oreal  е незаменим  Flutter

# 18
  • Мнения: 372
Не използвам спирали (имам естествено дъълги и извити мигли  Wink ), но червилата и лаковете им са доста нетрайни  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 7 186
От спиралите съм ползвала XXL и Turbo boost, но втората определено повече ми допада, от XXL нещо хич не останах доволна.
Червила съм ползвала от блестящата серия- харесват ми.
Лаковете- нищо особено.

# 20
  • Мнения: 6 039
пробвам почти всичко което се рекламира, но в случая си останах само с проба
не съм очарована, не ползвам

# 21
  • Мнения: 1 455
страхотни са за обем ъм ползвала и черна и тъмно и светло синя
   Смених много спирали,но от тази съм много доволна.

# 22
  • Мнения: 46 511
"Volume Express" и лаковете ми харесват  Peace

# 23
  • Мнения: 1 186
Аз от доста време си карам само на спиралата на тази марка.....сега на тази двойната с бяло и черно....и наистина си заслужава парите Peaceстрашно съм доволна от нея и не мисля да ползвам друга за сега Peace

# 24
  • Мнения: 2 498
От спиралите Volume Express и  Volume Express Turbo съм много разочарована  Sick Нищо не правят, слепват, отпечатват се на горния клепач... Architect-а на L'oreal  е незаменим  Flutter

Това все едно аз съм го писала  Peace

# 25
  • Мнения: 1 449
Не, изобщо не съм.

# 26
  • Мнения: 1 813
Малко офф :  но от гланцовете изобщо не съм възхитена  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 619
Не съм възхитена много ,много.
Най-доволна съм от спиралите на REVLON

И по-точно от тази

# 28
  • София
  • Мнения: 35 942
Чак възхитена - не, по-скоро не са лоши, дори "Volume Express" си купувам за втори път.

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Чак възхитена - не, нно аз рядко се прехласвам чак толкова по дадена козметика.
Доволна съм обаче. Лаковете (Liquid Diamond) ми харесват като покривност и трайност; гланцовете не са лоши. Спирала не съм ползвала. Сестра ми си донесе сенките (тук няма тази серия) и бях доволна от тях също.

Общи условия

Активация на акаунт