Препоръчайте ми по-калорично АМ

  • 1 531
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Купих Milumil НА 2 (незнам какво означават тези две букви).

Това е мляко за деца с алергии. Не, че не може да го даваш, но ако не си го отворила, по-добре го смени. В аптеката не ти ли казаха?  Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 1 750
Блонди, взех го от Метро, а там нямаше друг вид Милумил. А на опаковката не пишеше. Всъщност може и да е пишело, но аз немски не разбирам Sad
Ще има ли проблем, ако го давам него?

# 17
  • Мнения: 27 524
Не, много майки дават такова ей така, превантивно. Дай я тази кутия, но после си търси нормално. Не знам обаче вкусът му как е и дали ще се приеме добре от дечко.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 334
Едно ЗА Аптамил! Напомпва децата яко  Wink, майтапя се, разбира се, но е много добро!
аз също давах на Хриси Аптамил и бях доволна,а тя си го папкаше с удоволствие,но само искам да вметна,че Хриси никога не е била дебело дете,качваше винаги по 700/800 гр. на месец в началото.И на мен ми обясниха,че това АМ напомпва,но уви при нас не се получи така.И сега сме със завидни манекенски мерки.АМ го пихме до 10м.

# 19
  • Мнения: 27 524
Няма АМ, което да напомпва  Stop И какво значи напомпва?  Shocked Пие АМ и става огромно, дебело дете? Айде стига с тези измислици, дето идват от неразбиращи педита и родители с остарели представи за лелеяното кисело мляко  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт