Слън4еви мами в арабските страни-12

  • 20 782
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Не съм още за поздрави Laughing
купих си тест, но ще изчакам ден- два. ако има нещо ще си кажа.
ама и такива работи се не казват в началото Wink
Любе и малкия нещо е леко хремав. хванахте нещо в тоя щур Бурджуман Confused
гледам да го пресеча с витамини и капки за нос. дано не слезне надолу Praynig
лека!

# 226
  • Мнения: 927
Любе, страхотни снимки!
Ели, аз не смятам да го захранвам скоро. Слава Богу имам много кърма и караме само на нея, дори и водичка не му давам. Нашата педиатърка ме караше да захранвам още след 1-я месец, но аз не искам.Няма по - хубаво нещо от майчиното мляко. Ние нощем не се кърмим. Той сам си направи режим и спи по минимум 9 часа на нощ и през деня си хапва на3-4 часа.
Днес ходихме на хомеопат. Изписа ми някакви драженца, които аз трябва да пия и малкия да ги поема с кърмата за профилактика. Обясни ми и какво да взимам преди и след ваксините за да нямаме проблем с ваксинационната болест.
Миме, Дай Боже да ни зарадваш с чудна новина  Wink

# 227
  • Мнения: 1 269
дано Миме,ние продължаваме да стискаме палци,а 4еститките ги пазим за после Praynig

сигурно от нас се заразихте  Sad аз съм много хремава и с голямо главоболие.
марси ти сериозно си се заела с фитнес.браво на теб.а линди4ка слуша ли те там.аз веднъж слезнах долу във фитнеса с дима,но тя полудя на колелото на пъте4ката,после реши да вдига гири Shocked аз съм +4 кг.пла4е ми се.отново съм като бременна,но докато не изям пустият му слън4оглед,диета не мога да по4на Laughing

утре сме решили да заведем децата в зооги4еската градина.ако им хареса,после ще ги заведем до другата в Ал аин,4е тукашната е много мизерна и ухаеща...
4удя се кога да пускам дима на градинка.тя не иска и да 4уе за нея,какъв рев ще е пак като се сетя.
утре сме при педито,за пълни изследвания.вие правите ли като в Бг,изследвания на 6 месеца и 1 годинка newsm78

нои4ка още  ли си в саудито.вие сега не може да се нарадвате един на друг Laughing

веси(водна лилия) в некст,мадъркеър и френския в буржуман имат намаление 50%.беибишопа до нас(сентърпоинт) е доста зареден с бебешки дрешки.
уоман сикрет и те имат 50%.

хубаво си направила веси.няма по хубаво от кърмата.има време,ще го захраниш.аз халид го захраних към 4 месец,а дима по рано към 2 със сок,по препоръка на бг педиатър Close

лека ве4ер от мен 

# 228
  • Мнения: 1 184
Миме  Praynig. Хайде поне ти ме зарадвай. Аз навивам всички, но нещо другите не ме слушат  Twisted Evil. Поне ти бъди добричка  Joy. Верно, не се казва в началото. То дано да е + само. Стискам палци малкия да се оправи бързо.
Веси, браво на малкия юнак. Ние също продължаваме на кърма, но иначе все още нямаме никакъв режим. Но да е жив и здрав. Мама ще му мисли  Joy.
Любе, дръж се момиче. Какви са тези хреми при вас в Емирствата?

Лека вечер и от мен и дано утре болничките се чувстват по-добре  Praynig.

# 229
  • Мнения: 689
             Хайде и аз да се разпиша!
  Днес вече неиздържах-и излязохме на разходка с бебка и Кари на корниша при Калид лагун(май така се казваше лагуната до нас).Малко беше задушно,но после задуха и беше супер!Сигурно ходихме към километър,че и повече...Беше пълно с майки и деца,видях една със шест дечица,с много малки разлики във възрастта,а последните 2-близначета!Виждате ли български мами-жените не си губят времето,а ние се стискаме:само по едно-най-много две!Кари се натича,а аз се нагледах на красота-много е хубава Шаржа вечер-високите и различно оцветени сгради се оглеждат в морето. Намерих нещо като поляна с палми и хората си седят на пикник,не е парк,защото не е оградено,но е много чисто и приятно.И разговор подхванах с една сирийка,ама ако ни беше чул някой Embarassedаз с моя арабски и тя с нейния английски...Да живеят мимиките!Бебка Сара така сладко си спеше,че не ми се прибираше,но от многото ходене ме заболяха карантиите и на връщане доста ме болеше.А аз си мислих,че съм се възтановила вече от раждането,ама не Sad
   Защо хващам тв България само вечер,при вас как е?То и без това май вече няма сутрешно шоу,ама поне едни новини да гледамНякой да знае нещо по въпроса?
  

# 230
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Лили, тая гора е точно пред нас Joy защо не се обади?

# 231
  • Мнения: 689
   Значи сме почти съседки,Мария!Може да ходим на разходки вечер,ако си свободна.Утре съм обещала на Кари да я водя в Маджаз парк,на лЮлките.
  Миленка-много ми се ходи,особено в Некст,но съпружието е много зает,а с такси ми е мноого далече SadА и да се оплача-купих си дрехи за вкъщи и панталоните грозно ми се впиват,а ми изглеждаха доста широки Whistlingи  нищо не ми се купува сега....с моя размер...Питах ви за Сплаш,защото се сетих,че там има дрехи за по-пълни-ужас,докъде я докарах newsm78
    За кърмещите мами-аз редовно следя една друга тема във форума,за родили миналия месец-значи,българските педиатри ми взеха акъла-какви съвети  само!?И мамите ги слушат и си наливат новородените с чайове и т.н.,а после се оплакват,че плачат от колики,имат запек и подобни.Също-майките сами избират коя ваксина да си купят за бебетата Shocked-думи нямам!

Детето си показва кога е готово да бъде захранвано,Кари на 4мес,но едвам ядеше и 1с.л.отначало-давах и кашата с ориз на Нестле-Сирелак,най-ми беше трудно да я науча да пие вода,биберона така и незахапа,първо с лъжичка,после с чашка.
 

# 232
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Вие ме кефите двете миме и лили... как се намерихте, сякаш говорим за ямбол или Елхово..... егати как пък сте комшийки в тази огромен сигурно град.... както казвате вие Машала!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 233
  • Мнения: 2 804
Катяджин , да нямаш рода в Елхово случайно ?!?   newsm78

Ей момичета ма то хич не остана време след около 2 седмици ще си видя родината !

# 234
  • Мнения: 815
Ей, Лилия, и аз съм на близо до езерото, точно зад Мажаз парк.
Точно се бяхме чули с Мима да ходим довечера  Joy
Да се обадите, ей, да не ме забравите!!!  Joy



# 235
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Катяджин , да нямаш рода в Елхово случайно ?!?   newsm78


Ами имам малко някакви роднинии приятелки от там .......... Ама нали с Gorjiana сме кореняк Ямболийки, та  ей къде  е Елхово.... то ни е като квартал бе!!!!

# 236
  • Мнения: 341
Добро утро момичета!  bouquet

Любе мерси за паролката.Вече ми се задоволи любопитството как изглеждаш.Ама верно си голяма сипатяга Winkне че съм се съмнявала де.Как си днес?Взе ли да ти поразминава настинката?

Дани още малко остава и си идваш по наште ширини.Май не е ставало въпрос,но голяма част от родата на баща ми живее в Елхово,тъй че като нищо и да излезнеме рода.Като се видим живот и здраве ще ги обсъдим набързо,че да видим  Hug
 
На всички болни пожелавам бързо оздравяване , много целувки и Hug

Приятен ден момичета Hug

# 237
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Lili, имаш телефоните и на двете . звънни и ще се разберем Peace
за килорамите не се притеснявай, ще ги свалиш.   bouquet
всеки да си гледа децата както иска.... не са малки, нито прости всички. има книги, интернет да четат. форуми като тоя също помагат. който иска го прави.
а деца, на които не е давана вода докато са кърмени,  после много трудно свикват да пият. което за мен не е много добре, особено за децата по нашите ширини.
на брат ми детето го кърми снахата, но и по малко вода му дават. никой не говори за наливане.

Дани, колко време ще стоите във БГ?

katyadjin, не е толкова голяма Шарджа. Laughing
 стига да искаш да контактуваш с българи в Емирствата, вече са повече от 5 хиляди Laughing

Милена, как сте днес?
Ноя ни забрави Wink
Креми, как е Сами?

Лорекса, и вие се загубихте.
лек ден от нас!

# 238
  • Мнения: 1 655
Здравйте!
Ще чета после!
само да ви кажа че сме в детско отдвеление пак, получи спазъм и затруднено дишане и сме на антибиотик по силен от пеницилин и ампицелин, абрицеф или нещо такова, направо не съм на себе си!
Бог да пази вашите дечица от болести !
Целувки на всички!
Хиде да бягам че минах в къщи само да се изкъпя!

# 239
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Креми,  Praynig за вас!
скоро да се оправи малкия сладур! Hug

Общи условия

Активация на акаунт