как да дадем урина за изследванията

  • 2 570
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 106
Благодаря ви,мами  bouquet.

# 16
  • Мнения: 5 362
Продават в аптеките колектори за урина -за момиченца и за момченца.Залепват се.Можеш да си купиш и стерилно контейнерче в което да присипеш урината от торбичката
Нашата докторка ни каза да вземем урината сутрин,на гладно и до един час да й я занесем.

# 17
  • Мнения: 1 284
аз взех в шишенце от аптеката, изпишка се веднага

# 18
  • Мнения: 1 753
При нас не се получи с тея тъпи колектори...  Twisted Evil
Мен обаче още преди време ме светнаха как да взимам урина. Вечерта като преобуваш бебока за сън слагаш парче памук в памперса. На сутринта изстискваш памука в едно шишенце и готово!  Peace

# 19
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ние с колекторчета от аптеката свършихме работа. Първия път изхабих 2 защото сутринта му го сложих и затворих памперса. От топлината обаче колектора се отлепил и беше празен. Та от втория път успях. Сега за изследванията на 1 годинка обаче приложих друг метод. Сутрин като стане ако веднага му сменя памперса задължително се опикаваме. Ако го оставя да си поиграе в кошарата нямаме такива изпълнения. За това като се събуди във въпросния ден, приготвих си колектора и веднага го събух. Докато се обърна да взема колектора той вече беше навирил пацата и пишкаше. Много бързо просто му наденах колектора на пишлето. Той се сепна и спря да пишка за момент. После си продължи, напълнихме торбичката и така бяхме готови от първия път.

# 20
  • София
  • Мнения: 529
При нас колектора вършеше работа безотказно. Но не се налага да пресипваш урината от него в стерилна чашка. Можеш просто да прегънеш лепенката но две, така че да се самозалепи и да го занесеш така.
 По отношение на памука в памперса, в лаборатории са ми казвали че става, само ако е обикновена урина. За стерилна не е желателно, защото може да окаже влияние на изследванията.

# 21
  • Мнения: 6 461
Продават в аптеките колектори за урина -за момиченца и за момченца.Залепват се.Можеш да си купиш и стерилно контейнерче в което да присипеш урината от торбичката
Peace

Общи условия

Активация на акаунт