Въпрос относно ЕПИЛАТОР

  • 1 872
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз също ползвам на Браун епилатора и макар,че е малко по-стар модел от този на снимката съм доволна от него.Иначе не знам как е с дисковете,но от този с пинсетите също няма болка,само за слабините слагам масажора,че там все пак е по-деликатна зона newsm10
P.S.Този модел от снимката,която си приложила е точно моят модел епилатор-2170

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
Според мен е с пинсети.

А защо пише че е с дискове?Изобщо по какво мога да ги разбера  newsm78
По формата и гъстотата - дисковете представляват по-малки пинсети, които са разположени по-разредено върху главата на епилатора. Истинските пинсети са по-издължени и покриват по-голяма площ от главата, затова и по-бързо и лесно почистват.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Според мен е с пинсети.

А защо пише че е с дискове?Изобщо по какво мога да ги разбера  newsm78
По формата и гъстотата - дисковете представляват по-малки пинсети, които са разположени по-разредено върху главата на епилатора. Истинските пинсети са по-издължени и покриват по-голяма площ от главата, затова и по-бързо и лесно почистват.

Аз защо си мисля, че е обратното? Може и да бъркам, ама знам ли?

Това е с дискове - http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=75&products_id … df0c88501b4a019dc
а това с пинсети - http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=75&products_id … df0c88501b4a019dc

Май при този с пинсетите са по нарядко?  newsm78

# 18
  • Мнения: 233
И аз мисля като  Лалка

# 19
  • Мнения: 6 155
Да знам че всеки си има лично мнение кой е по хубав но въпроса ми беше друг,явно не сте го разбра ли.Дали този модел дето писах по-горе е с дискове(както пише) или е с пинсетки?
BRAUN EverSoft Solo 2075



С пинсети е!

Имам и Браун и Филипс. От Филипса съм много по-доволна - боли по-малко, захваща по-къси косми, по-бързо почиства. Брауна накъсва повече.

# 20
  • Мнения: 233
Категорично реших да си взема на PHILIPS.Ама да взимам ли с представка за интимни части или става и без нея.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 328
Лалка, nvd - прави сте, момичета. Аз съм спинкала, докато съм писала. Всъщност го писах с такава мисъл, каквато вие сте изразили, но съм обърнала нещата. Моля да ме извините  Embarassed Hug

# 22
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И аз съм с Филипс Сатинел от доста години вече,доволна съм от него.

# 23
  • Мнения: 2 891
Това е чудесна тема, защото ми предстои подобен избор, само дето изобщо не съм ориентирана Simple Smile Имах Филипс Сатинел, но ми се прецака адаптора и сега няма кой да ми го оправи Sad , за това ще ми се наложи да си купя нов. Ще следя темата с интерес.

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз използвам Brown Silk-Epil нещо си. Вече вярно ми служи 6 години и не е мръднал Flutter обаче ми прави много подкожни ooooh! , но това е по-скоро от моята кожа май ooooh!

# 25
  • Мнения: 233
Категорично реших да си взема на PHILIPS.Ама да взимам ли с представка за интимни части или става и без нея.


 newsm78 newsm78 newsm78

# 26
  • Мнения: 1 101
Първият ми епилатор беше Браун и го ползвах близо 8 години. Настоящият ми е отново от същата марка. Много съм доволна  Peace  И двата ми епилатора бяха с пинсети и затова не мога да преценя кое е по-ефикасно (пинсети или дискове)  Thinking

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Категорично реших да си взема на PHILIPS.Ама да взимам ли с представка за интимни части или става и без нея.


 newsm78 newsm78 newsm78

Ей тук не мога да ти помогна. Нямам такава приставка. Опитах веднъж по интимните части и няма да повторя. Такава болка не мога да изтърпя.  Laughing

# 28
  • Мнения: 233
Ми да кажат мамите които имат такава приставка. Praynig

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
На Филипс съм без приставка и пак си го ползвам за интимните части. Честно казано там ме боли по-малко, отколкото на краката.

Общи условия

Активация на акаунт