Пътуване

  • 2 172
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря ви момичета, с ваша помощ се чувставам по-уверена в себе си!  newsm10

# 16
Цитат на: Val
A niakoi moze li da mi kaze,za bebeto kupuva li se bilet,polovin bilet ,tsial bilet:Confused..!

По принцип не се купува билет - плащат се само летищните такси, но тогава не се полага и багаж за него. Тоест съвсем се ограничаваш от към килограмите. Ако купиш цял билет тогава си е "редовен" пътник с "редовните" допустими килограми. За надокеански полет мисля, че даже е желателен вторият вариянт, защото иначе бебето стои в тебе (понеже няма място за него) , завръзват го със специален колан към твоят. Ама се изтърпява.  Wink

# 17
  • Мнения: 676
Цитат на: Val
A niakoi moze li da mi kaze,za bebeto kupuva li se bilet,polovin bilet ,tsial bilet::?Tse i nie ste si hodim sigurno skoro ,pak kakto sme tsiala taifa ,ste mi e mi e mnogo polezno da znam !


За презокеянските полети за бебе или дете на което не купуваш отделен билет го таксуват като екстра багаж и му се полага 1 куфар до 10 кг и ръ4ен багаж /поне така е с Малев/. Вярно е 4е е малко неудобно с дете и само едно място, но мисля 4е не си заслужава да му се плаща на детето цял билет, то така или на4е все ще е в теб и няма да иска да си ползва мястото, а ако е беб4е има легла за тях.
Незнам как стоят нещата в Европа, но мисля 4е ще е по4ти същото.

# 18
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Krassy
Цитат на: Val
A niakoi moze li da mi kaze,za bebeto kupuva li se bilet,polovin bilet ,tsial bilet::?Tse i nie ste si hodim sigurno skoro ,pak kakto sme tsiala taifa ,ste mi e mi e mnogo polezno da znam !


За презокеянските полети за бебе или дете на което не купуваш отделен билет го таксуват като екстра багаж и му се полага 1 куфар до 10 кг и ръ4ен багаж /поне така е с Малев/. Вярно е 4е е малко неудобно с дете и само едно място, но мисля 4е не си заслужава да му се плаща на детето цял билет, то така или на4е все ще е в теб и няма да иска да си ползва мястото, а ако е беб4е има легла за тях.
Незнам как стоят нещата в Европа, но мисля 4е ще е по4ти същото.


Зависи от авиокомпанията. Пътувала съм със и без заплащане. Заплащането е 10% от цената на билета, но РЕАЛНАТА цена на билета, а не този, който ти си купиш. На мен винаги са ми давали двойна седалка и не се е налагало да я държа в себе си (Изабела е пътувала до Европа и обратно 4-5 пъти; в момента не се сещам точния брой).

# 19
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Val
A niakoi moze li da mi kaze,za bebeto kupuva li se bilet,polovin bilet ,tsial bilet::?Tse i nie ste si hodim sigurno skoro ,pak kakto sme tsiala taifa ,ste mi e mi e mnogo polezno da znam !

До 2 год. възраст - 10% от цената на билета (плюс летищни такси).

# 20
  • Мнения: 4 212
Цитат на: diviana
Цитат на: Val
A niakoi moze li da mi kaze,za bebeto kupuva li se bilet,polovin bilet ,tsial bilet::?Tse i nie ste si hodim sigurno skoro ,pak kakto sme tsiala taifa ,ste mi e mi e mnogo polezno da znam !

До 2 год. възраст - 10% от цената на билета (плюс летищни такси).


То4но така.
 Вал, скоро проверявах как стои въпроса с малко бебе/дете за полетите.Моя позната ще идва насам с 4 месе4но бебе.Казаха и 4е ще плати 10% от цената на билета на възрастният.

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Blagodaria vi momitseta,super ste Hug

# 22
  • Мнения: 3 932
Това е идеалният вариант, ами ако не можеш  да го стигнеш из самолета???

# 23
Цитат на: Val
A niakoi moze li da mi kaze,za bebeto kupuva li se bilet,polovin bilet ,tsial bilet::?Tse i nie ste si hodim sigurno skoro ,pak kakto sme tsiala taifa ,ste mi e mi e mnogo polezno da znam !

За бебето се купужа zадьлжително билет ´стружа нормално 10% от цената на нормалния билет и zависи иzцяло от авиокомпанията с която пьтува6.

Общи условия

Активация на акаунт