Кога запалихте цигара?

  • 2 323
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 4 423
Кога започнахте да пушите пред децата си?

# 1
  • Мнения: 656
Пуша пред детето, но само наоткрито! Вкъщи не се пуши!

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 23:15 от lili27

# 2
  • Мнения: 1 233
Вкъщи се пуши само в кухнята, но детето не стои по принцип там изобщо.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз пуша само навън с бебка.Понеже в къщи се пуши само в кухнята,а тя шари навсякъде се е случвало да постои при нас по 30 тина минути,но е проветрено.

# 4
  • Мнения: 3 042
 newsm78 Щерката я кърмих до към 4м, след това пропуших отново. Докато я разхождах си пиивах кафенце с цигарка. Тя не винаги спеше значи тогава за пръв път ме е видяла да пуша. Mr. Green

За дребният не съм много сигурна, кога за пръв път ме е видял да пуша, защото пропуших зимата предимно на терасата, а той си стоеше вътре. Wink Но като тръгнахме пролетта по кафета със сигурност ме е видял - беше на 6-7м.

В къщи пуша или на терасата или в кухнята. Децата си играят в другата стая, но знаят какво правя. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 186
През цялата бременност не запалих цигара(преди това пушех 1 кутия за 2 дни),като се роди бебка успях да я кърмя само 2 месеца Cry и като ми спря кърмата-запалих.Сега пак пуша по малко Rolling EyesПред нея май само на вън,защото вкъщи не се пуши Naughty

# 6
  • Мнения: 6 390
Кога започнахте да пушите пред децата си?
Никога
но не пуша  Blush

# 7
  • Мнения: 2 936
Пуша пред детето, но само наоткрито! Вкъщи не се пуши!


 Peace вкъщи може само на терасата  Mr. Green защото само аз пуша.....

# 8
  • София
  • Мнения: 2 161
През цялата бременност не запалих цигара(преди това пушех 1 кутия за 2 дни),като се роди бебка успях да я кърмя само 2 месеца Cry и като ми спря кърмата-запалих.Сега пак пуша по малко Rolling EyesПред нея май само на вън,защото вкъщи не се пуши Naughty

Ей, ама и при мен е точно така.Поздрави smile3525

# 9
  • Мнения: 5 362
Буболина,много благодаря за темата! HugДнес си мислех да пускам такава,защото и аз се питах същото.
Аз пуша отвън.В стаята пред детето никога.У дома сме спрели да пушим,от както се е родила малката.А иначе през бременността не съм пушила.Започнах ги чак Кали като направи годинка.И за какво, да ме питаш,и аз не мога да ти кажа...?!?Явно навикът не ми се е изкоренил или пък имам слаба воля,знам ли?!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
И аз не пуша  Embarassed

И аз пуша само навън с бебка.Понеже в къщи се пуши само в кухнята,а тя шари навсякъде се е случвало да постои при нас по 30 тина минути,но е проветрено.

Аз съм на мнение, че пушачите не могат добре да разберат кога е проветрено. Просто са свикнали и не усещат. Непушачите веднага надушват стая, в която се е пушило дори преди няколко дена. Така че думата "проветрено" е много относителна Simple Smile Не го казвам с лоши чувства, само като факт  Hug

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 02:41 от ЗлаВещица

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Отказах цигарите като забременях и все още не пуша, не смятам и да ги започвам отново. Мъжа ми пуши на терасите, вкъщи е табу да запали някой.

# 12
  • Мнения: 2 677
Само навън!  Peace
Иначе пушех и докато съм бременна, пуша и сега....  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 5 391
Вкъщи не се пуши по принцип, какво остава сега, когато имаме дете.

# 14
  • Мнения: 113
Отказах цигарите като забременях и все още не пуша, не смятам и да ги започвам отново. Мъжа ми пуши на терасите, вкъщи е табу да запали някой.
Peace Peace Peace

# 15
  • Мнения: 5 790
Не се пуши вкъщи, пуша на балкона.
А всъщност не съм спирала да пуша, не можах да ги откажа.  Embarassed

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Не съм запалила още Crazy Когато видях двете черти на теста просто оставих цигарите и през бременността не съм пушила....сега моя хубусник е пасивно кърмаче /т.е цедя и дама кърма, че не иска да засуче/

# 17
  • София
  • Мнения: 39 759
У нас се пуши в холА, но мисля скоро да налагам вето.

# 18
  • Мнения: 2 849
Вкъщи не се пуши ,само на балкона .

# 19
  • Мнения: 4 621
В началото се пушеше само навън, вече пушим и в къщи вечер, но  винаги се проветрява добре.
Първата цигара я запалих два дни след раждането в кафето на болницата Embarassed

# 20
  • Мнения: 3 334
Вкъщи не се пуши ,само на балкона .
и в къщи е така.Само аз пуша,но въпреки това не обичам да ми мирише къщата на цигари и затова гоня всички вън Mr. GreenПред детето пуша само на открито Wink

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Александър е на 2г.2м., но още не съм пушила в закрито помещение пред него.Излизам в градината, когато дойдат гости също пушат там.Може да съм пушачка, но съм против пушенето в домовете!

# 22
  • Мнения: 1 186
През цялата бременност не запалих цигара(преди това пушех 1 кутия за 2 дни),като се роди бебка успях да я кърмя само 2 месеца Cry и като ми спря кърмата-запалих.Сега пак пуша по малко Rolling EyesПред нея май само на вън,защото вкъщи не се пуши Naughty

Ей, ама и при мен е точно така.Поздрави smile3525
Благодаря MadGirl-ако знаеш колко ми е приятно да чувам майки които не са пушели по време на бременноста и кърменето-голяма защитничка съм на това Peace
Малко ме е яд, че пак запалих- ама ПУСТИ ЦИГАРИ-аз ги оставих,а те мен НЕ Peace

ПОЗДРАВИ  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 059
вкъщи се пуши само в кухнята а дребния не стой там

# 24
  • Мнения: 2 897
Гласувах с последната опция Peace
Отказах цигарите,когато разбрах,че съм бременна(преди това пушех по кутия-кутия и половина на ден).Като не-пушачка се чувствам превъзходно и нямам намерение пак да пропушвам.У нас не се пуши,мъжът ми излиза на терасата.Надявам се тази практика да остане,за доброто на детето ни.Ще отбележа още,че баща ми е пушил 10 години без ние с брат ми да разберем,а бяхме достатъчно големи.Благодарна съм му за жертвата,която е направил,защото знам колко е неприятно да се ограничаваш с цигарите,особено когато ти се иска да си изпиеш сутрешното кафе в удобния фотьойл пред телевизора Wink

# 25
  • Мнения: 35 962
няма да запаля!

# 26
  • Мнения: 338
В къщи не се пуши от както забременях.И 7г. по късно пак е така-пушим по терасите.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Вкъщи пуша само аз- на терасата  Crazy
След като стана на 6 месеца дребната, се е случвало да попадне на място с цигарен дим- например в заведение, или когато ние сме на гости.
Запалих цигара, когато бебето беше на 3 месеца. През бременността не пушех, но докато кърмех- да, макар и по малко  Confused

# 28
  • Мнения: 5 362
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=31&id=3458
Който иска да види какво пише тук

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Само навън. В къщи се пуши само в кухнята.

# 30
  • Мнения: 6 164
Навън пуша, вкъщи в кухнята. На дим не седи, ако това е въпросът.

# 31
  • Мнения: 1 259
В началото се пушеше само навън, вече пушим и в къщи вечер, но  винаги се проветрява добре.
Първата цигара я запалих два дни след раждането в кафето на болницата Embarassed
И при нас е така.А цигарата я запалих 2 дена след като родих ooooh!

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
От днес вече не кърмя и .....пак почвам  пороците qвече запалих цигара....   smile3546  ,а как ми се пие един зелен Собиески   

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969

През цялата бременност не запалих цигара(преди това пушех 1 кутия за 2 дни),като се роди бебка успях да я кърмя само 2 месеца Cry и като ми спря кърмата-запалих.Сега пак пуша по малко Rolling EyesПред нея май само на вън,защото вкъщи не се пуши Naughty

 Peace

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ние с таткото пушим само на терасата или в хола в останалите помещения не се припарва с цигара.
Пред малката паля само ако съм навън с количката (не, че все още разбира)  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 8 505
Вкъщи пушим само на терасата.

# 36
  • Мнения: 1 284
Навън пуша, вкъщи в кухнята. На дим не седи, ако това е въпросът.
Peace

# 37
  • Мнения: 3 069
В къщи се пуши само в банята на прозореца.Няма да ми е приятно да се пуши пред него.

# 38
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
С първото си дете запалих още когато беше на два месеца.Сега отказах цигарите месец преди да забременея.Надявам се никога да не ги започна отново.Голяма глупост да даваш пари за отрова,ама на. Thinking

# 39
Никога не съм пушила и съм много щастлива от този факт!!! Силно се надявам, че никога и няма да ми дойде мерака за такова нещо! Хората, които не пушат ми ухаят много по-добре от миризливите пушачи! В това отношение съм много крайна, това е положението!

# 40
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Запалването на цигара "пред" или "зад" детето не прави майката лоша.Пред мен не са пушили и това не попречи аз да стана активен пушач.
За протокола-не се пуши пред детето.

# 41
  • Мнения: 6 461
Аз пред децата не пуша .Срам ме е да паля цигара пред тях при положение че пуша само с кафето.
През другото време НЕ .Крия се от тях,както едно време от нашите................  ooooh!.
(обърках опциите в анкетата........ Mr. Green)

# 42
Пуша пред децата,но само на вън,или на заведение.В къщи се пуши само на балкона.

# 43
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Не съм запалила, не пуша от две години, но много ми се пуши!! Blush

Общи условия

Активация на акаунт