Диетата на Рене Зелуегър - 1 част

  • 25 145
  • 274
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 372
SISOLITA, ще гти го преброим деня айде Wink ама не е хубаво така, повече воля трябва  Naughty Ако ти се яде сладко можеш да хапваш от един шоколад, казва се Финес на ф-ма Мелмекс е Wink или пък от Елегант на Koleff Sunglasses Те са с много малко въглехидрати и от тях може Peace
За палачинките, с 2 яйца ще излязат май 2 палачинки Crazy ако искаш да направиш повече сложи повече яйца, въпреки че се съмнявам да му харесат на мъжа ти, имат особен вкус, но пшеничните трици са полезни и е хубаво  да се ядът Naughty

# 46
  • Мнения: 2 495
Milenna21, може ли да ми кажеш нещо за пиенето на безалкохолни-може ли да се използват?

# 47
  • Мнения: 3 372
Не мисля, че може, газираното е забранено във всички диети Naughty
Натурални сокове също не може, защото са плодови Naughty Соковете от моркови имат захар, съответно не може, тези от домати пак имат захар Naughty Може фреш от моркови или домати Peace Разтворими сокчета пак не може, че имат въглехидрат......само едната гола вода ни остана Crazy

# 48
  • Мнения: 2 495
Не мисля, че може, газираното е забранено във всички диети Naughty
Натурални сокове също не може, защото са плодови Naughty Соковете от моркови имат захар, съответно не може, тези от домати пак имат захар Naughty Може фреш от моркови или домати Peace Разтворими сокчета пак не може, че имат въглехидрат......само едната гола вода ни остана Crazy
Shocked ShockedВъхх, уби ма...ми сега какво ще правя newsm78То само на вода, пък мога ли да тръгна зимно време да си правя разни фрешове Tired

# 49
  • Мнения: 3 372
Е не е чак толкова зле, може да се пият чайчета, кафе /разбира са без захар/ и минерална водица smile3521 Алкохол може след шестия ден - половин литър бяло вино Party

# 50
  • Мнения: 63
Здравейте момичета smile3525

Никакви не се разписвате днес ,да не би да прегрешавате нещо и да не искате да си признате  newsm12
За килограмите ще се отчитам събота или неделя,незнам точно кога ще имам достъп до електронния кантар newsm78
Днес не можах да си взема нищо за хапване и обяда ще го пропусна.Изядох само 1/2 диетичен шоколад и това ще да е,щото пък нито ми се яде днес,нито ми се ходи да търся нещо в магазина,подходящо за режима  Confused Не е хубаво да се пропуска ядене,ама тъй се получи днес smile3506
Чакам и вие да се отчетете,как вървят при вас нещата?Кантарчето мърда ли надолу?Какво хапвате ?С водата как сте?
При мен пустата вода,в това време,нещо не върви много,ама гледам да не е по -малко от 1 1/2 л. на ден newsm26

Това е от мен засега,успешен безвъглехидратен остатък от деня 55

# 51
  • Мнения: 3 372
Здравейте и от мен отслабващи момичета newsm51
Как сте, как върви режима? Спазвате ли го newsm12
Да дам отчета сега аз Party Днес и аз като Reola ще карам на диетичин шоколад до довечера, че нямах време да търся подходящи храни, то не е хубаво така, ма няма начин Weary
Хубав и воден ден от мен  love001

# 52
  • Мнения: 2 495
Привет и от мен Hug
Аз днес,като новобранка се справям добре-сутринта хапнах малко луканка, пих кафе(естествено без захар, аз така си го пия от 2 години насам)и със водичката нямам проблем-аз по принцип пия много вода на ден, а досега съм изпила около 2л.Засега нямам проблеми, но леееко чувствам глад, а и съм на работа и не мога да си позволя да хапна повече LaughingСлед малко, обаче като се прибера ще обядвам пилешка супа, а за вечеря още се чудя какво да е newsm78Със сигурност обаче ще има и салатка-зеле и моркови WinkАми това е засега от мен, радвам се че и вие се справяте добре с диетката Hug
чао засега  bouquet

# 53
  • Мнения: 3 372
Браво Бела, поздравления smile3501 /супичката без фиде, нали newsm53, ти си знаеш/

# 54
  • Мнения: 2 495
Браво Бела, поздравления smile3501 /супичката без фиде, нали newsm53, ти си знаеш/
Естествено, и картофки няма Wink

# 55
  • Мнения: 74
privet i ot men,vchera se izkushih i hapanah portokal i susheni kaisii ,taka ,che pak se vrustam na purvi den:)inache se stremia da spazvam tochno rejima,no mi e malko trudno s izkusheniata:)
pozdravi i uspehi na vsichki!!!

# 56
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте,момичета.
Аз горе-долу се справям,на обяд вчера хапнах малко шунка с няколко маслини,а вечерта яйца с шунка и салата.Изпих обаче един сок през деня.Дано днес се справя по-добре,засега пия кафе.Как сте вие?А да,забравих -ама тая вода хич не ми влиза,надвечер доста ожаднявам,ама през деня newsm78
Хайде до после Peace

# 57
  • Мнения: 3 372
Добро утро  bouquet
Аз вчера вечерта хапнах от палачинките с трици Wink
Днес още пия кафе, после чайче, после витамини /препоръчително е да се пият, защото нали не се ядът всички храни.....и има недостиг Rolling Eyes/ За обяд незнам какво ще е ....после ще го измисля Crazy
Лек и воден на всички и повече воля Naughty

# 58
  • Мнения: 2 495
Добро утро и от мен Simple Smile
Засега всичко върви добре-снощи си хапнах малко салата зеле и моркови и пилешко WinkПих и калций, една таблетка.Не било толкова трудно без хляб, а аз си мислех че няма да издържа LaughingЗа днес още незнам какво да ям newsm78Проблемът е обаче, че постоянно чувствам глад, снощи минути след като вечерях отново бях гладна SadМай трябва да ям повече от разрешените храни newsm78Вие какво правите при такива пристъпи на глад?

# 59
  • Мнения: 3 372
Първите дни е малко трудно, чувсташ глад, после почва да ти се яде по-малко Wink А сега като си гладна просто яж повече, то няма ограничения в количествата Crazy Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт