Имате ли пластични операции?

  • 4 763
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 636
Да имам- корекция на бюста. И на всички, които тотално 'презряха" силикона, мога да кажа, че при мен стои доста естествено и красиво. Все пак всичко зависи от това на какъв лвкар ще попаднеш. Аз се доверих на 1 от най-добрите в Бг и засега (да чукна на дърво) не съжалявам Peace

# 46
  • Мнения: 3 453
Не нямам

# 47
  • Мнения: 509
Да две.Чувствам се много по-добре след тях.Аз и за това ги направих.

# 48
  • Мнения: 1 813
Нямам,защото не съм забелязала нужда засега.
Но НЕ СЪМ ПРОТИВ .
Всеки сам си преценя и решава  Peace

# 49
  • в къщи
  • Мнения: 467
Като гледам какви гадости дават по Дискавъри за тези операции...направо настръхвам.Иначе нямам нищо против,но да не съм аз под ножа Laughing

# 50
# 51
  • Мнения: 983
Не.Нямам

# 52
  • София
  • Мнения: 1 481
Не, нямам. Но след 10-15 години не бих имала нищо против лифтинг на лицето  Peace  По тялото- само евентуално нов бюст, ако се наложи. Другото се оправя с фитнес  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 769
Не съм си правила пластични операции.. но при стандартна операция на корема ми оставиха грозни белези. Не съм се тръшнала заради това, но може след време да си ги коригирам.. но първо дай боже да си родя 1-2 бебета.. Praynig Praynig

# 54
  • Мнения: 4 451
И аз нямам. След третото дете бих си направила корекция на бюста Mr. Green Само незнам как ще се "преборя" със съпруга newsm78 Той е твърдо против силиконовия бюст - смята, че няма да е приятен за пипане Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 2 125
Нямам, но трябва да имам...дори си търся спонсор Wink Mr. Green

# 56
  • Мнения: 27 524
Нямам, иначе съм За, но ако човек наистина има нужда, така за щяло и нещяло да лягаш под ножа ми се вижда тъпо.

Съгласна с Лейди-то  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 6 164
Не, но много искам!

# 58
  • Мнения: 1 014
Нямам, но след време бих си направила на бюста.

# 59
  • Мнения: 2 196
Нямам,но ако могат да ми махнат стриите,веднага лягам под ножа. Wink

Общи условия

Активация на акаунт