Nail art 6

  • 18 107
  • 315
  •   1
Отговори
# 60
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Нека и аз се похваля с най новото ми творение което още нее изсъхнало.

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 14:10 от pеtia

# 61
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Кате, вероятно това е .... абе треска за по-добро изпълнение.Като си погледна първите опити и тези сега... определено е по-добре. Въпроса,е че като ги снимам не изглеждат така добре както е в действителност . Иначе много ти благодаря Blush
По въпроса с лаковете.... розовото ми е от преди време. Определено много ми допадат и като наситеност, и като гъстота. Всички лакове се сгъстяват, но съм си купила разредител за лакове и нямам проблем. На мен много ми харсаха четките им.
А сега чакам някой да покаже нещо ново Crossing Arms

# 62
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Илонитка, притесняваш се излишно!!! Работите ти стават все по-добри!!! Има и други мами тук, които показват доста нежни и интересни неща!!!
Разбирам напълно притеснението ти!! Аз рисувам мострички от 8 години и имам над 130 модели, които сама съм измислила, но когато дойде ред да пускам снимка тек ми става едно такова чоглаво!!!! Харесвам винаги това, което си рисувам, но качеството на снимките ме депресират   Confused /Валерия не се смей!/ !! Просто Бейбиту много вдигна летвата!!! Тя израстна пред нас, както казват бабите... Съжалявам че пиша в нейно отсъствие, но на нас ни остава само да се радвам ена красотите й!!!
Пиша  тези редове, само за да ви насърча да творите, защото съвършенството се постига само с много, труд, упражнения, огромно желание и не толкова много талант!!!!
Аз тази седмица няма да пускам нищо мое, т.к. си счупих до кожа ноктите и ме боляттттт Confused Ще се радвам на вашите красоти!!  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 5 299
Купих си ето тези лакове, за 1,30лв.   Wink
и си направих ето това   Blush

Що така нещо все не ми харесва, все не е доизкусурено.
И аз имам от тези лакове - гола вода са. наистина, цветовете не са никак наситени, и 4етката им е ужасна. Те и за това са толкова евтини. Rolling Eyes

Ето обещания дългоочакван лак за Мери Blush
И малко от моите цапаници Mr. Greenhttp://s93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/?action=view&c … mgAnch=imgAnch235

Малко съм осрала албума със снимките Rolling Eyes

Аууу, мацки моля ви. ПОдкрепям напълно написаното от Катя. Аз самата съм доста несигурна, не искам да се водите по моите неща, иначе ще се принудя да спра да пускам снимки Rolling Eyes Аз ви ги пускам като идеи, а не за да се фукам или нещо такова Rolling Eyes Искам да ви кажа, 4е наистина много напредвате. Съвсем искренна съм, не го казвам просто така. Колкото по-упорито се работи върху нещо. толкова резултатите са по-добри.   bouquet

# 64
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Да Кате, права си.Всичко, което си написала е точно така. Peace
А за Бейбиту... просто нямам думи. Редовно разглаждам албума и и виждам колко се е усъвършенствала с времето. Мога да и кажа само БРАВО!!!
Бейби, продължавай да твориш, за да ти се радваме и гоним.Ти си нашия стимул Hug  bouquet

# 65
  • Мнения: 5 299
topi*** , много ми хареса това. изчистенко и ефектно Grinning
Петя, много си добра Wink От кога се занимаваш?

Илонита - както каза и Катя, напредваш много бързо Grinning Определено имаш усет. Heart Eyes

Хайде, пускайте още, че и аз черпя вдъхновение от вашите неща Blush

# 66
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Бейбиту,кажи ми моля те, тези искуствените нокти, на които рисуваш, нали има и малки в пакета,на тях рисуваш ли или ги хвърляш?Вече ще взема на тях да цапам, че ще си съсипя ноктите. Hug

# 67
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз се занимавам с декорации от няколко години,но главно декорирам ноктите на сестра ми.Много бързо се уча и за това ти харесват моите неща.Аз като видя нещо после мога да го направя почти същото.Сега си купих четка с която топя в лаковете и рисувам.А иначе и аз като вас имам няколко лака с тънка четка,и имам два които са на водна основа.Много се вдъхновявам от творенията на всички и за това искам и аз да покажа какво мага.В предишната тема бях публикувала един саит в които се публикуват декорации от цял свят.От там Можеш да видиш много неща които да направиш.

# 68
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Бейбиту, много ми допада жълто-зеленият ти период Heart Eyes!

# 69
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
По повод този сайт въпросния... виждам че и Бейбиту и Бибенцето са слагали техни снимки, та въпроса ми е каква е далаверата, бейби, БибИ???

# 70
  • Мнения: 5 299
Благодаря момичета  bouquet


Бейбиту,кажи ми моля те, тези искуствените нокти, на които рисуваш, нали има и малки в пакета,на тях рисуваш ли или ги хвърляш?Вече ще взема на тях да цапам, че ще си съсипя ноктите. Hug

Най-малките ги хвърлям. Рисувам на средните и най-големите. Последните с доста подвеждащи, защото има бая матр'ял за рисуване, а всъщност малко хора са с такива големи и дълги нокти Mr. Green

За този сайт ли говорите http://www.nailsmag.com/nailArt/gallery.aspx newsm78 Щото аз не помня другаде да съм качвала снимки. Тези ги качих на майтап. Видях, че може да се качват Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 1 544
Мацки, кой беше сайта  в който показваха стъпка по стъпка декорациите?
Бейби - Шарените цветя и точките ми взеха акъла.. нали съм по шаренийките. Crazy
Кате -  от какво ти пострадаха ноктаците??? Мажеш ли ги с нещо?
Аз съм с едно семпло моделче на Илонита.  Ще снимам след малко.

# 72
  • Мнения: 5 299
Кате, отдолу има едно бутонче Add a NailArt Wink

eto Зайеhttp://www.schmucknaegel.de/nailart.php?name=013-00

# 73
  • Мнения: 5 299
Мацки, кой беше сайта  в който показваха стъпка по стъпка декорациите?
Бейби - Шарените цветя и точките ми взеха акъла.. нали съм по шаренийките. Crazy
Кате -  от какво ти пострадаха ноктаците??? Мажеш ли ги с нещо?
Аз съм с едно семпло моделче на Илонита.  Ще снимам след малко.
Оф, малко съм се ошашкала тука, че правя няколко неща едновременно.

Зайке,  стигнах до извода, че на черна основа, всичко се получава много ефектно. Heart Eyes

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Големи красоти сте сътворили браво на вас   bouquet
Имам да разглеждам още от старата тема, а и тук сте изписали вече 4 страници, но прегледах на бързо последната и не мога да се въздържа от коментар  Mr. Green
Е те това и това просто ми влезнаха под кожата, браво на майсторицата  Heart Eyes   bouquet
Илонита, имаш страхотен усет за цветовете не знам какво те притеснява и защо не си харесваш творенията  Confused

И малко ОФФ: Кате изчисти си пощата, щото ще дойда да ти до изгриза ноктите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт