Nail art 6

  • 18 097
  • 315
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 544
Зайке,  стигнах до извода, че на черна основа, всичко се получава много ефектно. Heart Eyes
Съгласна съм!!!
Семпло ама в работно време толкова Embarassed

# 76
  • Мнения: 5 299
Зайке,  стигнах до извода, че на черна основа, всичко се получава много ефектно. Heart Eyes
Съгласна съм!!!
Семпло ама в работно време толкова Embarassed
Ето! Grinning Семпло, но ефектно Heart Eyes

Blush Grinning  bouquet

# 77
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Днес мъжа ми е рожденник.След всичкото шетане и миене на чинии, последното ми творение се олющи. Лака е гаден затова. Докато си чакам гостите и мъжа, който отдавна трябваше да се е прибрал, но все още е в Русе,чака си товара, направих нещо ново.Ето го


Майка Зайкасупер готино е!

# 78
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
БейбИту качих си всички декорации на саита по долу.Някои са рисувани с игла.От началото нямах лакове с тънка четка и за това инструменти ми бяха иглата и клечката за зъби.В саиат можете да видите и лаковете с тънка четка които имам и четката която си купих сега от арена на красотата. http://s88.photobucket.com/albums/k170/petia_ga/dekoracii/?actio … ;imgAnch=imgAnch1

# 79
  • Мнения: 1 043
ОТКАКТО СЕ РОДИ БЕБКА НЕМОГА ДА СИ ОСТАВЯ МАНИКЮР - САМО КЪС А СА МИ МАЛКО КВАДРАТНИ НОКТИТЕ И СЕГА СЕ ЧУДЯ ДАЛИ МОГА ВЪОБЩЕ НЕШО ДА НАПРАВЯ В/У ТЯХ КАЖЕТЕ ЗА КЪС МАНИКЮР КАКВО ПРЕДЛАГАТЕ Sad

# 80
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Кате -  от какво ти пострадаха ноктаците??? Мажеш ли ги с нещо?

Майче Зайче,  Бяха се зацепили от дълбоко.. Една пророчица  Wink ми каза, че така ще стане ама сенадявах да нестане... Бяха станали непривично дълги за мен и почнаха да ми пречат и да ги чаткам тук и там....... сега се мажа с балсамчето на Макси.. дано израстне, че много ме болят и двата.... Cry.. Нама красоти по моите ръце, едни гадни такива......

Илонитка, изкачваш се бавно към призовите места в личната ми класация!!!!

Бейби, аз знам отъкде се качват, ама мислех че има далаверка, я наградка, я нещо друго.... Laughing

# 81
  • Мнения: 56
Ей , момичета какво е това темпо с което творите бе?Много сте бързи вече  колко страници сте изписали.Бравооо! Hug newsm10

# 82
  • Мнения: 12 750
Все така нямам какво да покажа, но се записвам поне да следя темата, че наистина е много актуална и страниците се изписват за нула време.
Възхищавам се на всички ви, задето имате такова желание и търпение.   bouquet
На мен ми остава време само през почивните дни, но често и тогава съм много заета, та вече две-три седмици си ходя само с безцветен заздравител върху ноктите  Sad
Надявам се и аз да се похваля скоро с нещо, макар че няма да е на вашето ниво

# 83
  • някъде там
  • Мнения: 1 466


Днес защо така никакво движение в темата newsm78

# 84
  • София , Монтана
  • Мнения: 811


Днес защо така никакво движение в темата newsm78
И аз това се чудех. newsm78 По късни ще пусна и аз нещо ново.Илонита как правиш снимките толкова малки.

# 85
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Забравих да кажа че моделчето ти е много хубаво.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 544
Днес защо така никакво движение в темата newsm78

Да бе.. и аз това се чудя..  newsm78
Каква ти е основата? Много е сладко.

# 87
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
ами лака е халогенен на Флор Мар.
Относно снимките ...ами намалям ги с една програмка, ако това имаш предвид Hug

# 88
  • Мнения: 6 155
Eто нещо просто и от мен.
Действителните цветове са светло и тъмно синьо.  Mr. Green
Що не излизат както трябва  newsm78

 http://images12.snimka.bg/001531535.jpg

# 89
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Eто нещо просто и от мен.
Действителните цветове са светло и тъмно синьо.  Mr. Green
Що не излизат както трябва  newsm78

 http://images12.snimka.bg/001531535.jpg
Биби, включваш се рядко, но искам да ти кажа, че много харесвам нещата който показваш  Heart Eyes bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт