Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Освен на сайт, къде мога да видя тези колички.Ръка да пипне... ThinkingОбиколила съм повечето големи магазини, видях една в квартално магазинче, казаха, че по каталог иначе доставят, но аз не искам на картинка да избирам, а да я видя на "живо".
Цитирай

София

Пиши  град, квартал ...!?
Цитирай

София, без значение кой квартал LaughingПътувам, може и до Пловдив да отскоча, ходя и до Варна, така че... Hug
Цитирай

В Пакостник
Цитирай

Къде се намира този магазин?Адрес? newsm78
Цитирай

София

Най-добре при вносителите фирма "Мони". Ето адрес http://www.moni.bg/contacts.php?PHPSESSID=4888f247f51b33998a8d8a388afc7c45
Цитирай

Да, знам вносителите, явно там ще се ходи...искаше ми се да знам варианти, пътьом ако минавам покрай някой HugАдрес на магазин не виждам на вносителите обаче... Thinkingсамо телефони...
Видях!Сливница, 65!Благодаря Hug Hug Hug
Цитирай

София

Чети внимателно - Бул."Сливница"65 и базар "Илиянци".  Ето и дареса на Пакостник http://pakostnik.com/contacts.php
Цитирай

Видях де-прерових и видях, не че не чета  внимателно...определено не се набива на очи адресът, няма как да се види първо той дори това да търсиш...Благодаря още веднъж.
Цитирай

София

Най-добре отиди на Илиянци, там имат много модели. Магазина на Мони е в първа база, до т.нар. Мол (бившия закрит базар). Имай предвид, че в момента доста от моделите са изчерпани, защото наближава пускането на новата колекция и там със сигурност ще ти кажат ако някой модел липсва.
Цитирай

София

В Хиполенд / в Скай сити/ имаше няколко, доколкото помня, но не са всички модели.
Цитирай

В Хиполенд,не са много моделите,но са много хубави,ние от там си купихме
Цитирай
На бул. Слиница - преди моста на Захарна Фабрика, ако идваш от центъра, на втория етаж в базар "Глобус" - има много колички и преносими легла на Cangaroo. Цените им са като на склада им на Илиенци.
Цитирай

Благодаря... Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.