Какво пиете за тонизиране през деня

  • 3 657
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 679
Кафето, даже и безкофеиновото не ми се отразяват добре.

Чувствам, че имам нужда от някаква тонизираща напитка, но каква???

Моля, споделете  Grinning

# 1
  • Мнения: 11 004
Пробвай с чай Rooibos  Peace

# 2
  • Мнения: 3 611
Ми аz си пийвам кафенце...ммм, много го обичам  Sunglasses

Но щом не ти понася, пробвай с Ред Бул.  Peace
Или кОла...  Wink

# 3
  • Мнения: 205
Кола, черен чай

# 4
  • Мнения: 63
Сутринта кафе и после многооо вода yes

# 5
  • София
  • Мнения: 551
Аз си правя една салата,ако може така да се нарече която я видях в едно женско списание и това закусвам.Действа ми страхотно.
Заливам 2 суп.лъж. овесени ядки с  6 суп.лъж хладка вода.Трябва да стои 1 час,но не ги чакам толкова.
Настъргвам на едро ренде една голяма ябълка.
В рецептата са дадени 3 суп.лъж захар,аз ги заменям с 2 суп.лъж.мед
Добавям сока от половин лимон.Разбърквам добре и хапвам за закуска.
Цял ден се чувствам заредена с енeргия.

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 14:22 от MIAOW

# 6
  • Мнения: 1 209
Сутрин пия задължително кафенце, по обяд едно фрапенце и след обяд ако имам възможност пия фреш от портокал или студено прясно мляко. През целия ден пия и много вода...

# 7
  • Мнения: 528
сутрин фреш и кафенце, а после съм на вода и чайчета Peace

# 8
  • Мнения: 1 986
  Аз само вода пия PeaceПрез лятото добре ми действа и айрана Wink

# 9
  • Мнения: 891
Ми аz си пийвам кафенце...ммм, много го обичам  Sunglasses

Но щом не ти понася, пробвай с Ред Бул.  Peace
Или кОла...  Wink

 newsm10

# 10
  • Мнения: 1 006
Зависи много от сезона - кафе, чай, черен чай, кока кола, вода с лед и лимон, айрянче....

Ехаааааа, май съм хипер-тонизирана Peace

# 11
  • Мнения: 3 611
Зависи много от сезона - кафе, чай, черен чай, кока кола, вода с лед и лимон, айрянче....

Много  я тача таzи напитка - айрянчето... иzключително добре ми действа в тежките сутрини...  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 161
Сутрин фреш и после вода.Отказвам цигарите и в момента не пия кафе.

# 13
  • Мнения: 2 495
Кафе без захар и вода...много вода Wink

# 14
  • Мнения: 1 679
Аз си правя една салата,ако може така да се нарече която я видях в едно женско списание и това закусвам.Действа ми страхотно.
Заливам 2 суп.лъж. овесени ядки с  6 суп.лъж хладка вода.Трябва да стои 1 час,но не ги чакам толкова.
Настъргвам на едро ренде една голяма ябълка.
В рецептата са дадени 3 суп.лъж захар,аз ги заменям с 2 суп.лъж.мед
Добавям сока от половин лимон.Разбърквам добре и хапвам за закуска.
Цял ден се чувствам заредена с енргия.


Благодаря ти, това звучи интересно и смятам да опитам

Иначе - кафе, фреш, кола, ройбос и останалото - вече съм пробвала

През лятото има и още един начин - 5 обиколки в парка сутрин  Rolling Eyes

# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сутринта кафе с мляко. През деня Кока - кола или портокалов сок.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 481
Нищо ново под слънцето. Кафе, преди да забременея и к0ла в големи количества. Действа ми тонизиращо и изяждането на един голям грейпфрут  Mr. Green Или резен лимон със сол.

# 17
  • Мнения: 372
Аз пия кафе сутрин, а после зелен чай и/или айрянче. Мисля, че ефектът от кафето обаче спокойно можеда се постигне и с 1-2 чаши черен чай, фреш/нат. сокове, кока кола, мляко с много какао, черен шоколад и т.н.  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 621
Кафе, зелен и черен чай и мнооого вода. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 35 946
Кафе/нес/ сутрин и на обяд. Когато не ми е достатъчно само като изключение :кафе+кока-кола - комбинацията е убийствена

ПП От зеленият чай ми пада кръвното, т.е не ме тонизира , а ми се доспива Wink
Черният ме тонизира Peace

# 20
  • Мнения: 1 243
Аз пък пия като обезумяла всякакви фрешове и натурални сокове...Не мога без тях Naughty
Най-лошото е,че покрай тези напитки забравям да пия чиста вода  Confused Но само те ме тонизират!!!

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сутрин - кафе с мляко, след това - чай, вода, а вечер- чаша червено вино  Embarassed

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Сутрин пия огромна доза кафе, след обед- 3 в 1. Иначе през цялото време се наливам с огромни количества вода и фреш от грейпфрут.
Ако не ти понася кафето, пробвай с някакъв чай- билков, зелен, или силен черен.

# 23
  • Мнения: 463
аз се тонизирам с една българска енергийна напитка - Изотон. препоръча ми я сестра ми - тя я пие, когато е на състезания, и е мноо доволна. аз пък я пия всеки ден, защото все ми се спи и съм уморена - и помага.
в краен случай, човек винаги може да се тонизира с една голяма водка Grinning

# 24
Сок от моркови - мога да го пия по цял ден, ама трябва да си намеря спонсор

 Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 7 186
Кафенце пия. И течности, но без газирани, нат. сокове също пия много рядко, по- добре фрешчета.
Иначе Редбула страшно тонизира, но той е за моментни състояния, когато наистина имаш нужда, а не за всекидневно консумиране. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 934
Напоследък май само вода по много и по рядко фрешове.

# 27
Сок от моркови - мога да го пия по цял ден, ама трябва да си намеря спонсор

 Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes

защото:
ЕС съветва: пийте сок от моркови!

От вчера у нас стартира мащабна рекламно-образователна кампания “Морковче”, финансирана от Европейския съюз и Полша, която цели да ни стимулира да пием повече нектари и сокове от моркови, заради ценните свойства на този зеленчук. Данните показват, че консумацията на нектари и сокове от моркови в България е много по-ниска от средната за Европа – 0.2 литра срещу около 4 литра на глава от населението. Като цяло плодовите и зеленчуковите нектари и сокове са най-популярни в Германия, Финландия, Дания, Холандия, Франция и Испания. Полша е най-големият производител на моркови в ЕС и е четвърти по големина в световен мащаб след Китай, САЩ и Русия. Повече интересни факти за полезните качества на морковите, ще намерите на новия сайт www.morkovi.com.


Ама - знаете колко струва бутилката ...

# 28
  • Мнения: 6 164
Кафе, с шоколад особено е супер power комбинация!  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 407
Черен чай.

# 30
  • Мнения: 71
до обяд по 3 дълги кафета и после вода

# 31
  • NY
  • Мнения: 209
Вода с лимонов сок

# 32
  • Мнения: 1 313
Аз пия вода и чай - ако имам нужда от тонизиране избирам черен чай Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 4 751
Сок от моркови - мога да го пия по цял ден, ама трябва да си намеря спонсор

 Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes

защото:
ЕС съветва: пийте сок от моркови!

От вчера у нас стартира мащабна рекламно-образователна кампания “Морковче”, финансирана от Европейския съюз и Полша, която цели да ни стимулира да пием повече нектари и сокове от моркови, заради ценните свойства на този зеленчук. Данните показват, че консумацията на нектари и сокове от моркови в България е много по-ниска от средната за Европа – 0.2 литра срещу около 4 литра на глава от населението. Като цяло плодовите и зеленчуковите нектари и сокове са най-популярни в Германия, Финландия, Дания, Холандия, Франция и Испания. Полша е най-големият производител на моркови в ЕС и е четвърти по големина в световен мащаб след Китай, САЩ и Русия. Повече интересни факти за полезните качества на морковите, ще намерите на новия сайт www.morkovi.com.


Ама - знаете колко струва бутилката ...
аз пък вечер самичка си правя сок от моркови със сокоизстисквачката.Стават много по-вкусни от тези в бутилките. АЗ си добавям и една ябълка и малко лимонче изцеждам и направо ммм   chef и ми излиза доста по-добре като цена.
През деня пия вода и кола за тонизиране, рядко 3 в 1 или билково чайче

# 34
  • Мнения: 5 362
ИЗОТОН Peace
Страхотна напитка,на добра цена,само дето трудно се намира(в по-големите вериги за хранит.стоки и във фитнес клубовете).

# 35
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Сутрин- кафе, следобед- зелен чай. Отделно пия по 3-4 литра вода.

# 36
  • Мнения: 4 187
За тонизиране пия само и единствено кафе  Grinning.

# 37
  • Мнения: 2 697
Аз съм абсолютен и непоправим Coca-cola лайт маниак... Embarassed Ако не пийна поне литър на ден + поне литър минерална вода едвам гледам... Wink

# 38
  • Мнения: 13 512
Кафе,Кола лайт и фреш грейпфрут

# 39
  • Мнения: 1 393
Вода, вода и пак вода.

# 40
  • Smallville
  • Мнения: 994
Суртин кафе с мляко,следобяд пак едно по слабо кафе,а когато е неудържимо положението добавям кока-кола+шоколад,това наистина ме тонизира

# 41
  • Мнения: 35 961
слагам в робота 1 л. мляко, 2-3 лъжици захар и 1 ванилия - бръмкам 2-3 минути - пяната става огромна, а вкусът е  на разтопен сладолед - и трите у дома го пием с огромен кеф Simple Smile

# 42
  • Мнения: 242
Сутрин двойно кафе, следобяд още едно или чай Ройбос.
Когато съм недоспала или преуморена - енергийни напитки пия доста - предимно Ред Бул.

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Кафе,кафе и пак кафе Mr. Green!Май не помогнах много,ама при мен това действа.

# 44
  • Мнения: 1 186
Сутрин като станем с бебка си правя едно хубаво кафе kaffeetrmker_2
А ако се чуствам доста отпаднала и изморена си пия един Red Bull Peace

# 45
  • Мнения: 1 424
Сутрин пия фреш и чай с мед, през деня много вода и кола  Peace Понякога през деня пия и капучино или мляко с какао, ако съм много уморена или недоспала- Red Bull   Peace

# 46
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Пия много вода и зелен чай - ободрява ме много. Отделно пия кафе, но максимум по 2 на ден и гледам следобедното да е  безкофеиново(пия кафето не заради тонизиращия ефект, а заради аромата Blush)
Когато се присетя си купувам сок от моркови+друг плод(понеже са 5-6 различни вида, гледам да ги редувам)
Това от мен Peace

# 47
  • Мнения: 9 095
на мен кафето отдавна спря да ме тонизира, сега го пия само като почне да ми играе кръвното, иначе за мен няма по- тонизиращи неща от студена вода и витаминчета Peace

# 48
  • Мнения: 463
ИЗОТОН Peace
Страхотна напитка,на добра цена,само дето трудно се намира(в по-големите вериги за хранит.стоки и във фитнес клубовете).

Ted_Ka, с теб трябва да направим клуб на феновете на Изотон Simple Smile а непросветените нека се наливат с кафета. това в рамките на шегата, разбира се Wink

# 49
  • Мнения: 1 318
Кафе, зелен чай, кола... Ама май нямам чак такава нужда от тонизиране, затова не съм се замисляла коя напитка ми действа енергизиращо Thinking

# 50
  • Мнения: 9 095
в такъв случай просветете ни малко за Изотон Laughing

# 51
  • Мнения: 1 424
Изотон е страхотна напитка! Как можах да я забравя  Laughing Тя е тонизираща напитка, нискокалорична и има няколко плодови вкуса. Лошото е,че трудно се намира наистина,но днес ще мина през фантастико да си купя  Sunglasses Мерси,че ме подсетихте   bouquet

# 52
  • Мнения: 2 498
Чисто кафе не пия-не го понасям Sick....
Сутрин си правя едно фрапе с мляко,Изотон или Ред Бул.....

# 53
  • Мнения: 463
в такъв случай просветете ни малко за Изотон Laughing

Изотон е страхотна напитка! Как можах да я забравя  Laughing Тя е тонизираща напитка, нискокалорична и има няколко плодови вкуса. Лошото е,че трудно се намира наистина,но днес ще мина през фантастико да си купя  Sunglasses Мерси,че ме подсетихте   bouquet

Изотон е българска енергийна напитка, много по-добра от Ред Бул и подобните му. освен фантастико, знам, че я има и в Била и 345.
на всичкото отгоре струва около 70 стотинки Sunglasses

# 54
  • Мнения: 8 917
Кафе - от време на време Peace

# 55
  • Мнения: 5 362
в такъв случай просветете ни малко за Изотон Laughing
Негазирана,нискокалорична напитка.Съдържа кофеин(0.05г),витамини и минерали,пектин.www.nutrim-bg.com

# 56
  • Мнения: 23
sargenor-amp .Купуват се от аптеките.Струват около 60 ст. едната.Активната съставка е аминок-на-аргинин.Аз съм я пила по една на ден-сутрин.Това е добавка против умора.Ефектът продължава около 8 часа при мен

# 57
  • Мнения: 5 103
Кафе сутрин, кафе следобяд, и кола на корем Mr. Green

# 58
  • Мнения: 8 505
Кафе,тоник,вода.Последната в огромни количества.

# 59
  • Мнения: 9 095
благодаря за инфото за Изотон, ама май ще си остана на студена водичка Peace

# 60
  • Русе
  • Мнения: 659
Кафе сутрин и след обяд задължително и вода

# 61
  • София
  • Мнения: 186
Супер сте!
Не бях чувала за Изотон. Благодаря за ценната информация!  bouquet

# 62
  • Мнения: 5 140
Сутрин пия кафе, през деня пия чай от мента или чай с Ройбос.

# 63
  • Мнения: 1 101
В повечето случаи пия кафе  Peace

# 64
искам да попитам този черен чай откъде си го взимате,от аптека ли?и на каква цена е долу горе???

# 65
  • Мнения: 9 095
черен чай има и по билкови аптеки и в кафе магазините, ако питаш за обикновен чай Peace

# 66
# 67
  • Мнения: 2 196
Kaфе,тоник,фреш. Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 4 751
Предимно студена минерална вода или 3 в 1 сутрин. Кола като съм наистина отпаднала или нещо друго студено и газирано. Фрешчета. Редбулът не ми е вкусен  Sad
Изотон подобен вкус ли има ? Приятен ли е на вкус въобще  Grinning

# 69
  • Мнения: 3 050
кафе но рядко-иначе чай, айрян, какао Wink

# 70
  • Мнения: 2 381
Сутрин мляко с нес кафе, през деня много минерална вода и някое сокче натурално.

# 71
  • Мнения: 649
Сутрин зелен чай, през деня кафе или Изотон. Засега го намирам само в Била. Ако някой знае къде още - да каже

# 72
  • BG
  • Мнения: 390
Има едни ампулки SARGENOR  в аптеките се продават, хубави са и зареждат с енергия.

# 73
  • Мнения: 2 047
    Една чаша топла вода с половин изцеден лимон и една лъжица мед, сутрин на гладно. Това е най-енергезиращото, което съм пила  Laughing  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 574
Кафе,фрапе,фреш от портокал и лимон (смесен) и в последно време тоник!

# 75
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Сутрин - мляко с нес, след това по 1-2 ШАРК-а или РЕД БУЛ-а.

# 76
  • Мнения: 266
Изцеден лимонов сок с лъжица мед,разтворен във чаша вода Peace

# 77
също - хъни буш от аптеките на Лечител

# 78
  • Мнения: 274
Sutrin si pravya fresh ot dva, tri portokala, mnogo zarejdat i kafe. Mnogo obicham kafe, pod vsyakakva forma, s vaniliya, s shokolad, naposleduk si pravya edno milka capuchino  Simple Smile Ponyakoga piya po dva raztvorimi vitamina, te mnogo obodryavat   bouquet

# 79
  • Мнения: 5 475
  Аз само вода пия PeaceПрез лятото добре ми действа и айрана Wink

и аз така! Peace

# 80
  • Мнения: 9 095
  Аз само вода пия PeaceПрез лятото добре ми действа и айрана Wink

и аз така! Peace
Peace Peace Peace

# 81
Момичета, тук има много интересни мнения - задължително ще пробвам някои от тях, напишете още  Laughing

# 82
  • Мнения: 745
Пия кафе сутрин, през деня много вода, зелен чай,ментов чай, следобед пак  кафе. Май това е което пия. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 463
Изотон подобен вкус ли има ? Приятен ли е на вкус въобще  Grinning
аз много го харесвам. има най-различни вкусове, аз съм се пристрастила към лимона, грейпфрута и горската малина. има и други.


Сутрин зелен чай, през деня кафе или Изотон. Засега го намирам само в Била. Ако някой знае къде още - да каже

в 345 и фантастико.

# 84
  • Мнения: 1 679
Днес е ден за лунна диета и направих за закуска салата от накиснати овесени ядки, настъргана на ренде ябълка, настърган половин банан, сока от половин лимон, 2 с. л.мед.

Стана много вкусно.
Благодаря на MIAOW за рецептата

# 85
# 86
  • София
  • Мнения: 35 946
Мляко с какао - забравих, че понякога пия и това - дава страхотна енергия. Wink

# 87
  • Мнения: 1 384
Преди пиех нарурални сокове и нектари, ама като разбрах колко са натурални  ooooh! спрях   Mr. Green
Сега съм на кафе с мляко и мляко с кафе  Joy и вода разбира се  Peace

Общи условия

Активация на акаунт