Как "лъжете" глада си?

  • 2 741
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 679
Как "лъжете" глада си? Удава ли ви се?
Само не ми казвайте - с кафе и цигари...

А като ви се прияде сладичко???  Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Хапвате ли си? Или устоявате на изкушението? Споделете как.

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Най често не успявам EmbarassedХапвам си сладичко и каквото ми се прииска.Но ако няма какво хапвам солети,те ме залъгват за определено време

# 2
  • София
  • Мнения: 35 942
Не го лъжа, ям си. Grinning
Когато съм на диета - малко кисело мляко, ябълка+чай, зеле, морков
При мен действа добре дори и само чаша чай.

# 3
  • Мнения: 15 619
Ако съм решила да не хапвам нищичко, просто чакам да отмине. Пия вода.

# 4
  • Мнения: 143
Изяждам един банан, или изпивам чаша мляко.Солетите също вършат работа WinkНо понякога не успявам да излъжа стомаха си, и тогава намазвам примерно припечена филийка с малко маргарин,и така Grinning

# 5
  • Мнения: 191
Пия вода,или натурален сок..течностите определено залъгват глада,особено топлата вода.

# 6
  • Дъблин
  • Мнения: 330
С водичка. А като ми се дояде сладко хапвам някоя голяма сочна ябълка. Не винаги работи де  Confused

# 7
  • софия
  • Мнения: 555
с голяма чаша чай с мед или прясно изцеден сок от моркови.

# 8
  • Мнения: 1 986
  С моркови,половин коф.кис.мляко или чаша прясно мляко PeaceВодата и ябълките не вършат работа при мен Naughty-повече ми се остъргва даже стомаха Wink

# 9
  • Мнения: 8 505
Не го лъжа изобщо.Преди години с нередовно хранене си докарах гастрит.Вече слушам стомаха си-обади ли се,храня го Simple Smile

# 10
  • Мнения: 98
С бонбони.

# 11
  • Мнения: 1 455
Не го лъжа изобщо.Преди години с нередовно хранене си докарах гастрит.Вече слушам стомаха си-обади ли се,храня го Simple Smile

Това все едно аз съм го писала!

# 12
  • Мнения: 4 451
Много ми е трудно, защото по принцип си имам голям апетит Embarassed Сега съм на диета и живо ме интересува как да 'излъжа' глада си. Опитвам с вода, но не става Confused Май плодовете вършат работа, обаче за кратко Rolling Eyes

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Чай с мед, ако не е силно.
Иначе по принцип пия адски много вода и фрешове и като ходя понякога направо си бълбукам.  Crazy
Ако пък много ми се яде нещо- хапвам си.

# 14
  • Мнения: 1 424
С чай с мед, диетична кола, понякога натурален сок  и вода. Хапвам и солети или плод  Peace Но понякога се случва да не успея да го излъжа и става страшно  Embarassed

# 15
  • Мнения: 3 453
с цигара Laughing

# 16
  • Мнения: 1 318
С кафенце... kaffeetrmker_2 Ако имам подръка кис.мляко - ръгам няколко лъжици и с това приключвам проблема. С ябълка нещо не ми се получава - огладнявам още повече Rolling Eyes Вода със стайна температура е също добър вариант Peace

# 17
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Не го лъжа.Огладнея ли-сядам да ям.

# 18
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ако успея да го ,,излъжа " го правя с чай , морков , чушка......ама много често му надделявам с храна  bambam

# 19
  • Мнения: 463
с фрешове.

но най-много помага, когато съзнанието ми е  ангажирано с друго, а не когато залъгвам стомаха си. например когато имам много работа, често забравям да обядвам дори.

# 20
  • Мнения: 9 095
и аз с тези нередовни хранения се сколасах с гастрит, та сега съм такъв чревоугодник, че дояде ли ми се нещо веднага трябва да го хапна, иначе побеснявам Close

# 21
  • Мнения: 528
не го лъжа Naughty огладнея ли, хапвам  веднага

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не го лъжа.Огладнея ли-сядам да ям.
И аз. Опитвам се да мина с по-малко храна, но не ми се отдава често... Кофти ми е когато преям, а не че въобще ям.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
Залъгвам глада си с чай с мед или сок, вода  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 050
с ябълки-ако може да се нарече лъгане Joy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Да кажа и аз какво открих само предварително ще ви моля да не ме освирквате Embarassed.......По принцип съм против всякакви препарати за отслабване итем-подобни тинтири-минтири дето нищо не вършат и само си пръскаш парите за тях.Само,че приятелката ми си купи златно чудо14,започна да го пие и твърдеше,че въобще не огладнява и се тъпче на сила за да не и се забави метаболизма,защото тогава зле.........Подсмихвах се аз и си мислех,че го прави,защото я е срам да си признае,че е дала 20лв.на вятъра. Да амаааааааа....За 10-тина дни видимо отслабна. По принцип моите дънки са и малки,а в неделя като беше в къщи се намъкна в тях и даже и хлопаха. И така още в неделя след обед се замъкнах до аптеката и се сдобих с това нещо-има вкус на сироп за кашлица Embarassed Кво да кажа-излезе вярно-наистина убива апетита и то доста добре. В понеделник докато се усетя денят беше минал,а аз бях само на дежурните 100кафета,1 фреш и не знам колко вода и изобщо не бях гладна. А иначе съм си голяма ламя. Сутрин не закусвам но обяд и особено вечеря-задължително иначе,не мога да заспя от глад.Та това исках да кажа без да го броите за реклама-моля ви! Така ми е убивал апетита само мазиндолът,който преди години редовно използвах за отслабване-кви ли простотии не правим като по-млади.....
 Най-вероятно ще продължа да го пия-все пак го купих,а и се чувствам добре от него,само дано не забравям да ям по малко Laughing

# 26
аз като се наям и си губя апетита!

# 27
  • Мнения: 9 095
Принцеса, това златно чудо няма ли опасност да ти развали стомаха, аз не че имам нужда, ама ако ми се наложи някой ден да имам информация Grinning, така като ядеш по- малко и като го спреш, после като почне зверския глад Thinking

# 28
  • Мнения: 1 318
Може и наистина от златното чудо да се залъже глада - все пак вътре има мед Thinking Но ми се струва прекалено зверско наказание цял ден да караш само на това+кафета. Организмът сигурно се изтощава Confused

# 29
  • Мнения: 2 196
С вода и ябълки. Peace

# 30
  • Мнения: 3 611
С кола лайт в промишлени количества  Peace (но това е екстремно и го правя, само ако наистина искам да сваля някое килце).

В последните няколко седмици съм наддала малко и сега гледам поне вечер да се храня беzвъглехидратно (предимно с кюфтенца  Mr. Green)

# 31
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Може и наистина от златното чудо да се залъже глада - все пак вътре има мед Thinking Но ми се струва прекалено зверско наказание цял ден да караш само на това+кафета. Организмът сигурно се изтощава Confused
Споко-едва ли ще се изтощя чак толкова Laughing! Не съм казала,че карам само на него. Хапвам си почти всичко,но нямам апетит това се опитвах да обясня. За мен при диетите гладът е най-големият проблем,за това колкото пъти ми се е налагало да свалям повече кила винаги е било с голяма доза мъки.Сега даже не го приемам като диета и не искам кой-знае колко да отслабвам.Споделих го заради странният ефект,който не очаквах изобщо от нещо толкова рекламирано.Пък и разправят,че не е вредно-поне от съставките написани на него така изглежда.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
Принцеса, много те моля, би ли могла да препишеш състава му? Ще съм ти много благодарна, наистина!!! Hug

# 33
  • Мнения: 9 095
успех тогава с отслабването и да се похвалиш Peace

# 34
  • Мнения: 5 362
Не искаш такъв отговор,но с кафе и цигари. SadСтава и с мин.вода.

# 35
  • Мнения: 1 104
Преди да забремения много често залъгвах глада с чаша вода или ябълка, но сега вече ми е невъзможно. От сладкото не мога да се лиша - това ми е греха.

# 36
  • Мнения: 27 524
Ох, не го лъжа, направо го задоволявам.  Crazy
Иначе, ако пък нещо съм се абмицирала, със Зръчно  Peace
Без сладко не мога, но напоследък гледам да се ограничавам с малко черен шоколад.

# 37
  • Мнения: 2 936
с кафе и цигари... Mr. Green

с големи количества шоколад...  Crazy

понякога пия айран..и другото което е,че ме мързи да си направя нещо на ядене... Laughing

това е!

# 38
  • Мнения: 818
Не мога го изльжа аз него.Моят глад е все за сладко.Хапвам шоколад или бонбони,ама напоследьк станах много капризна и все си тьрся нещо по-така.ако ще е-да е Линд например.Надявам се всичко сладко да ми втрьсне-ама не!

# 39
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сладичко си хапвам. Не мога да заменя шоколада с друго  Flutter
А ако съм зверски гладна, гледам да започна с голяма порция салата преди основнотот ядене. Иначе се освинвам здраво.

# 40
  • Мнения: 1 339
Аз лично доста трудно го излъгвам повечето случаи търпя, но наскоро бях доста гладна и изядох 1 райска ябълка... това нещо как засища... половината като я изядох и имах чувството, че бях изяла цяло агне. Само, че райските ябълки се намират доста трудно. Не на всеки пазар ги има но ако искате да опитате потърсете си непременно  Peace

# 41
  • Мнения: 286
с КОКА КОЛА ЛАЙТ настина ми обива апетита...с цигарка...с кафенце...с капсули ябълков оцет...а за сладкото чудеса върши био актив хром...аз бях пристрастена към шоколада..можех без проблем да изям 3 шоколада наведнъж(отдавам го и на това че бях опасно близо до анорексията и организмът ми бе6е изтощен от гладуване..можех и  камион с храна да изям без последствия) но сега изобщо нямам апетит са слядки неща от както пия хрома....невероятен обрат се получи при мен

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 16:06 от Gerko

# 42
  • Мнения: 2 849
Не искаш отговор с кафе и цигари ,ама моя е такъв .Почти цял ден съм на кафе ,вода ,сок ,цигари .Някоя и друга ябълка .

# 43
  • Мнения: 6 155
Ако се налага да го лъжа - с вода Confused

# 44
интересни мнения, дайте още   Rolling Eyes

# 45
  • София
  • Мнения: 1 481
Преди да забременея- с много чаши шварц кафе, с фитнес- тренировките ми убиваха глада  Grinning Зелева салата със заливка от кисело мляко с ленено семе.
Сега си залъгвам глада с килограми плоове през целия ден, но без особен ефект.

# 46
  • Мнения: 266
Сега с дъвка а преди да забременея с кафе и цигари Mr. Green

# 47
  • Мнения: 4 362
С кола лайт в промишлени количества  Peace (но това е екстремно и го правя, само ако наистина искам да сваля някое килце).

И аз така  Rolling Eyes ,сега се опитвам с чай и мед,но най лъжа глада с кола лайт

# 48
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не се ограничавам. Ако ми се яде  сладко - наблягам на шоколадови изкушения или бонбони РАФАЕЛО, ако ми се яде солено-набивам чипс и ядки...свинска му работа! ooooh!

# 49
  • Мнения: 6 618
Никак предавам се бързо.

# 50
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много ми е трудно. Почти не успявам да го излъжа и се освинвам. Embarassed Иначе пия водя, сокове и кола лайт, но трудно устисквам.

# 51
 Embarassed Embarassed Embarassed не мога да го излъжа  Embarassed Embarassed Embarassed

# 52
  • София
  • Мнения: 3 816
Закуска,обяд и вечеря задължително,а между тях,ако нещо ми се дояде,хапвам някакъв плод,много вода или чай.Когато ми се прияде нещо сладко(не ми се случва много често)хапвам 1-2 парченца натурален шоколад-много го обичам. Hug  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 384
Абе глада все някак си успявам да излъжа Rolling Eyes (кафе с мляко например), ама ЛАКОМИЯТА ...........  #Cussing out

# 54
  • Мнения: 946
Скафе и цигара  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 2 952
Ох...кафето помага ,но не за дълго...плодовете и те ......та  вместо да го лъжа ....ям .....ама поне  хубава храна...- месо, зеленчуци, риба....салати......не като днес .....кексове , баници.....луда работа ...още няма 9  сутринта.....докато родя  ще стана 200 кила #Crazy  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 9 095
е, те след бременност бързо се смъкват, ама се чудя защо трябва да го лъжете, една позната се поддържа във форма, ама не като гладува, ами спира да яде точно когато й е най- сладко Peace

# 57
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами не го лъжа,угаждам му. Mr. Green

# 58
сок от ябълки и моркови, черен шоколад

и

сок от моркови - Сонда - много ги обичам

# 59
  • Мнения: 3 268
Хипогликемична съм,не мого до стоя гладна.Може да ви е смешно на някои,но наистина не мога.Припадам.Затова когато огладнея-ям.

Общи условия

Активация на акаунт