Новината за катастрофата на Лепа Брена е лъжа!

  • 3 169
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Единственото което намерих за нея от днесшна дата е това. Но няма нищо общо с инфото, може още да не е разпространено но дано и да не е вярно  Praynig  Praynig  Praynig

 А ето и инфо за филма за който беше споменат  Peace има добри новини Meliss@ специално за теб  Hug натисни тук

# 31
  • Мнения: 677
Миризлива партенка е тва!
Още си чакаме линка от аФторката на темичката..


Тони, споко, де! Авторката сама се усъмни в истинността на твърденията  Peace
Да се беше усъмнила преди да пусне темата!
И още си чакаме линка..И докато не го постне,ще съм на мнение,че аФторката е /тук ше се въздържа,ама знаете кво искам да напиша../

# 32
  • София
  • Мнения: 2 271
И на мен не ми се вярва, ако наистина се е случило, никой да не го коментира - това щеше да е голяма новина, а нищо не се чува.
Megita, ако е вярно, че се е скарала с мъжа си, значи може той да е пуснал нарочно такава клюка  Twisted Evil
Дано да си е жива жената Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
Ааааа не, дано да не е истина тва, почти съм сигурна че ако беше така да са гръмнали медиите вече,става въпрос за Лепа Брена все пак.

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 19:54 от КАРЧЕВА

# 34
  • Мнения: 2 407
Мисля, че не е вярно, ПоПинк нищо не казват.

# 35
  • Мнения: 33
Аз обърнах всички възможни сръбски сайтове, няма нито ред за нещастието, а си мисля, че тази новина трябваше да взриви Сърбия. От друга страна, информацията, която съфорумката е пуснала, е много подробна и достоверна, Боже, дано да не е вярно, гледала съм я миналата година на живо в Мюнxен, жената прави нeвероятно шоу, а и е само на 46 години...

А новината за развода и е от 5април, гледайте, бе, хора!

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Единственото което намерих за нея от днесшна дата е това.

Чак пък с днешна  newsm78

# 37
  • UK
  • Мнения: 1 351
  Laughing видяла съм горната дата  Laughing извинявам се  Laughing

# 38
  • Мнения: 583
 на мен ми се вижда съмнително лепа брена в рено клио и след това челен удар на магистралата при изпреварване/от насрещтно движещ се newsm78/-освен ако не е в ремонт едното платно/както е обичайно у нас/. но знае ли човек. дано не е вярно!

# 39
  • Мнения: 4 651
Няма сръбска новинарска агенция SIAB, поне аз не намирам.

Интернет новинарски такива:
http://www.inter.co.yu/kategorije/World/Srpski/Mediji/Internet/
Другите такива агенции
http://www.inter.co.yu/kategorije/World/Srpski/Mediji/Novinske_agencije/


http://www.google.com/search?hl=bg&client=opera&rls=bg&a … B8&lr=lang_sr

# 40
# 41
  • Мнения: 4 651
Дам, КАРАЧЕВА Simple Smile
Чуден новинарски сайт има тая агенция ..
"СИАБ (Сдружение на ИАТА Агенциите в България) обединява български туристически фирми, лицензирани от ИАТА (Международната Асоциация за Въздушен Транспорт) за продажба на авиационни услуги, а също така и лицензирани ТО и ТА . Към момента в СИАБ членуват 94 от елитните туристически фирми в България."

# 42
  • Мнения: 7 837
Толкова много ненужни страсти...


Тези дни пък, наистина е починал Милтън Фридман, един от умовете на макроанализа и монетаризма. Икономистите няма начин, да не го помнят...

# 43
  • Мнения: 677
Аааа..Кейсо и от теб искаме линк..

# 44
  • Мнения: 11 607
Тези дни пък, наистина е починал Милтън Фридман, един от умовете на макроанализа и монетаризма. Икономистите няма начин, да не го помнят...

Нали сме държали теориите му на изпити... как да не го запомниш!

Общи условия

Активация на акаунт