Бременни чужбински мами - 5

  • 13 873
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • Germany
  • Мнения: 1 262
ooo асто мила, не бързай, мен след първото раждане каква следродилна депресия ме тръшна - ма не се седеше покрай мен ви казвам, чак аз не се понасях Laughing Laughingама мина ми бързо - за около 2 седмици се стабилизирах - но си беше ад то ревове то истерии - и сега да ме питаш не мога да кажа защо - ей тъй нещо все ме караше да плача. Така че след като родиш може да имате някой друга ексцесия Laughing Wink Laughing

  bouquet

# 61
  • Мнения: 7 914
asto
24 часа заедно е много хубаво....ама не знам за колко дълго newsm78
ама доколкото съм чувала после ще чака да минат и месеците с недоспиването ( ама не му казвай отсега) Mr. Green
Аз  и цвета съм го наредила -  син Party   Crazy  забеляза ли под ник-а ми  числата -  от залаганията за пола са  Whistling



dezita

 хаха аз днес предупредих и мама за около родилните "настоения" Mr. Green

# 62
  • Мнения: 201
Dezita не ме пла6и 4е аз и от сиа си поплаквам, много 4увствителна съм станала, преди не ми пука6е, пък сега едно бебе само да видиа и ми капиат лигите и сълзите!
Zvezdi4ka, от по4ти 4 години сме заедно! и през това време само аз съм работила, но то от дуж на виатър и с свободно работно време! тъи 4е смиатаи ни ги!  Wink
на4и е мом4е бебока такали? ама не е сигурно или?

# 63
  • Мнения: 1 269
Цитат
mln ти наистина си смела жена! аз със едно и то се още не съм го родила се хващам за главата пък 3 незнам..... Very Happy сте полудеиа само при мисълта! Very Happy
поздрави

А смела,как бях се шашнала на положителният тест само Shocked не планувано,но пък много желано.винаги сме искали 3 деца,не с такава малка разлика естествено,но като доиде не пита. Grinningда е живо и здраво само Praynig имам си помощница в къщи,а и някои ще доиде да помага след раждането,ина4е ще полудея,сама не бих се справила Laughing

говорите за след родилна депресия,а мен маи предродилна ме тресе.остана ли сама и полудявам,все ан рев ме избива,но гледам да излизам по-4есто с децата и да не мисля много много 
тук запо4ват и жегите и пак ще се 4удим в кои център да се наврем Sad

моми4ета в коя седмица усетихте бебето?на 2-3 пъти ми се струва,4е го усещам от дясната страна,но пък не е и ли  рано още? newsm78
а какви витамини за бремени пиете?

лек и слън4ев ден  bouquet

# 64
  • Мнения: 7 914
asto
 за мен е...ама официално още не Crazy Mr. Green

mln
аз го усетих много рано като за първа бременност 15 г.с. и 4 дни бях.. и благодарение на форума разбрах, че е бебчо иначе щах да си мисля, че ми е корема нещо  Joy
Аз витамини не пия.. че доста четох и някои не много положителни неща... та сега се тъпча с плодове и нитрати.. опаааа зеленчуци де , нали така му казват Mr. Green

# 65
  • Мнения: 7 914
ПП.. а пък мен днес какъв глад ме гониииииииииии newsm55

# 66
  • Germany
  • Мнения: 1 262
аууу сега като казахте глад - на последния преглед лекарката ми каза че съм с 2кг повече за месеца Cry Cry Cry аз да ви кажа не съм забелязала да съм станала дебела, все същата съм си ....ама тя щом казва
 
А инъче прияжда ми се нещо, правя си го и после не мога да го ям, ей така докато го правя и ми минава мерака.

Аз пих един месец Фемибион, но сега ми ги смениха с Лафол, защото ми били високи показателите на Йод.
Аз да ви питам - мъчи ли ви безсъние - мен ужас - като се ококорча посред нощ и не мога да спя поне 1-2 часа

Поздрави  bouquet

# 67
  • Мнения: 201
mln да са ти живи и здрави и трите де4ица!
аз пиа acido folico, иод и желиазо, първото ми го сприаха първиа триместър, и сега само продължавам с 2º и 3º, казахами 4е сте е до след като родиа, дори ми овели4иха желиазото 4е аз пък имам хрони4на анемиа от малка и сега с последните изследваниа ми бе6е по земиата хемоглобина.
препоръ4ват много да се пие бира без алкохол, заради маиато коиато съдържа бирата.
dezita и аз съм същата, ниама сън за мен, не винаги ама 3-4 пъти в седмицата не мога да спя, и се по 4есто става! пък за иаденето като 4е ли си ям еднакво пък и аз напълниавам според моита аку6ерка! Grinning мене ме мори много тва 4е ми коства да ходиа до тоалетна, от малка съм си така, пък сега още пове4е, пък и с желиазото което пиа ми е направо невъзможно!
поздрави на вси4ки

# 68
  • Мнения: 1 269
Да и аз пиех до 3-я месец фолиева киселина,а сега Пренатал ваитаминс по една капсула на ден.
Към края на предишните бремености,биех и желязо,поради много нисък хемоглобин,дано да се размина този път,4е се 4уствах ужасно от него и с дни не посещавах тоалетната Embarassed

dezita,аз се събуждам всяка сутрин към 4 4аса и съм кукоряк,до 6.После ставам в седем заради малката и съм като парцал.А как ми липсва едно силно кафе на закуска,но се задоволявам с безкофеиновата водица Laughing

звездичка само днес ли?мен постоянно ме гони глад.гледам да се ограни4авам,4е до тук съм 4-5 кг от горе Sad как ще ги свалям пак не знам Sad

# 69
  • Мнения: 2 567
Дирокич,  Hug, за Диана питаш-от Нова година насам е все болна, 2 антибиотика смени, от днес пък е с ушна инфекция  ooooh! Голям карък ни подгони тая година, но да идва пролетта и да приключваме с болестите се моля  Praynig За 2те принцеси и аз много се радвам, с малка разлика са, надявам се искрено да са приятелки за цял живот, аз съм така с моята сестричка  Heart Eyes Джулия как се настройва за беба? При вас е много хубава разлика и предполагам ревност няма да има  Peace
Дезита, чак пък с 2 кила повече от нормата за месеца  Rolling Eyes Мойто доки никога не ми е казвала нищо за килцата, с Диана качих цели 18 и то от какво и аз не знам  Laughing Но с кърмене после се свалят  Peace Коя седмица си не разбрах?
Витамини специални не пия. Само фолиева, магнезий и йод.
Весел ден и галете коремчетата  Hug

# 70
  • Мнения: 7 091
препоръ4ват много да се пие бира без алкохол, заради маиато коиато съдържа бирата.

Асто, бирена мая има и на таблетки, не е необходимо да пиеш бира за да си я набавяш. Казвам само ако не ти се пие, че има с какво да заместиш. Peace

# 71
  • Мнения: 7 914
звездичка само днес ли?мен постоянно ме гони глад.гледам да се ограни4авам,4е до тук съм 4-5 кг от горе Sad как ще ги свалям пак не знам Sad
mln
 ами днес си е направо вълчи глад.... Rolling Eyes.. едва сега го поосмирих... до нормален глад... Mr. Green


за спането:
 аз придобих"навика" от седмица - две да се събуждам в 4.20 Sick.. мяттам се като риба на сухо около час - час и половина... и после почва едни кошмари едно чудо до към 9 Rolling Eyes

# 72
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дирокич,  Hug, за Диана питаш-от Нова година насам е все болна, 2 антибиотика смени, от днес пък е с ушна инфекция  ooooh! Голям карък ни подгони тая година, но да идва пролетта и да приключваме с болестите се моля  Praynig За 2те принцеси и аз много се радвам, с малка разлика са, надявам се искрено да са приятелки за цял живот, аз съм така с моята сестричка  Heart Eyes Джулия как се настройва за беба? При вас е много хубава разлика и предполагам ревност няма да има  Peace
....

Ооооо милата Дианка  Confused И аз до преди два дни бях с отит,голяма гадост е това  Sick Дано наистина минава тая гадна зима,4е с тия болести е мъка голяма. Ти гледай да се пазиШ доколкото ти е възможно. Hug
Джулия засега е доволна и само пита кога Ще се появи беба.  BlushНадявам се да не си промени мнението,когато се роди,заЩото тя е много привързана към мен и не я знам как Ще реагира ако взема да гуШкам някой друг. Rolling Eyes Дано не ревнува много  Praynig
Мого гуШки от нас за вас с Дианка и тумба4енцето.  Hug Heart Eyes

# 73
  • Germany
  • Мнения: 1 262
В 11 седмица съм Grinning, бях забравила да ви напиша.

Ами не знам - за килата тя само ме информира, че трябвало на 4 седмици да наддавам 2кг, а аз съм наддала 4кг - не било много важно, но да съм си следяла Confused. Между другото в София бях станала един огромен стомах и подути крака Laughing Laughing/защотот беше лято/ и аз 18кг от горе бях и в консултацията всеки път ми се караха - че съм с 6кг повече Embarassed - но аз след раждането си влязох в дънките преди забременяването и сега се надявам всичко да е наред.

Нещо гърлото ми дращи от 2 дни Sad да видим какво ще излезе Tired

Айде и хапвайте хубаво  bouquet  bouquet


# 74
  • Мнения: 201
mln на мен никои не ми е забранил кафето, даже ми се препоръ4ва заради ниското ми кръвно(80-40), така 4е никви бескофеинови не пиа, нормални и то по ниаколко на ден.
dezita тук препоръ4ват от 9 до 12кг на бременност, демек около кило кило и половина на месец, аз първите 3 нищо не наддадох, пък последните по 2 на месец, тъи 4е ся в 6тиа месец с по4ти 7 отгоре съм.
tandoori, аз го казах ако на ниакои му харесва бирата, на мен ми иа препоръ4аха ама като не ми харесва пък и през зимата не върви, купихси и една без със вкус на иабълка, абе боклук.
абе моми4ета вие през бременността ври ли ви и киселини имате ли след 4тиа или 5тиа месец? мен ме скъсват, и много странно, иам едно и също например, един път ме скъсват, другиат път пък се едно нищо не съм яла!
поздрави на вси4ки

Общи условия

Активация на акаунт