AVON само за представители - IV

  • 12 044
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Сега ми поръчаха новия дамски аромат от 02 Кампания Be..... нещо си там...
Та викам, чакай да видя ако го взема на Демо, колко ще спечеля и ако го поръчам с другите продукти на втора поръчка....
- като Демо - печалба 4,00 лв.
- като редовна поръчка - 4,23 лв. Shocked
И що така тези хора, аз си мислех, че е логично като Демо да е по-ниска цената!!!
То по-добре да си го пусна когато му е времето, хем нямада затворя пари, хем ще съм напред с 0,23 ст.!!! Mr. Green


.. хем ще си вдигнеш и обема, понеже нали демотата не влизат в образуването му Wink

# 286
  • София
  • Мнения: 1 914
Няколко жени се били оплакали от автомат. молив, който не излизал, дори и след замяната. Дали не е точно този горе? ooooh! Да знам, навреме да го отказвам.

Моля ви наистина, ако някой го е поръчвал, да каже, че не ми се занимава после и с връщане Sad
Става въпрос за този http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1523657

# 287
  • Мнения: 2 716
 bebsun - този си е читав. Моливът от Color Trend прави засечки.


Малайза  - демо продуктите също се включват в образуването на %, и целта им е да служат за ДЕМОНСТРАЦИЯ. Особено ароматите се продават по-лесно когато клиентите пипнат реалния продукт вместо мостра или ароматизирана страничка.
odiseia_ - всички, които са се включили в програмата "СМС новини", или нещо подобно, получиха смс-и за закъснението. Помоли координаторката си да те включи. За такива случаи си заслужава. Наистина е гадно да отидеш чак до пункта в Неделя и да не си свършиш работата.
 Хабиб  - знаех си, че ще бъде оценено  Laughing

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Хм.. не знаех, че демо продукти участват в образуването на процента ??  newsm78

# 289
  • София
  • Мнения: 1 914
Мерси, мама_знае     Wink

Аз уж се записах за смс-ите, а нищо не съм получавала.  Crossing Arms

# 290
  • Мнения: 1 354
То по принцип пункта не е далече,ама много ме хвана яд първо заради ужасно грубия начин по който беше написано и второ че ще закъснеят ама и те не могат да кажат кога точно.Я в понеделник,я във вторник.Е това на нищо не прилича.Думи нямам.......


А между другото някой може ли да ми каже дали от нетна оферта може да се пуска на втора поръчка?!?!??!?

Благодаря.  bouquet

# 291
  • Мнения: 2 716
Можеш да си поръчваш винаги от нетната. Дори само от нея може да ти е съставена поръчката, стига да е над 40 лева.

# 292
  • Мнения: 844
При нас също имаше залепена бележка на пункта но е обяснено е че в Румъния е пренатоварено / кое точно незнам/, затова ще си  получим  поръчките на 18 - ти.

# 293
  • Мнения: 511
То по принцип пункта не е далече,ама много ме хвана яд първо заради ужасно грубия начин по който беше написано и второ че ще закъснеят ама и те не могат да кажат кога точно.Я в понеделник,я във вторник.Е това на нищо не прилича.Думи нямам.......


А между другото някой може ли да ми каже дали от нетна оферта може да се пуска на втора поръчка?!?!??!?

Благодаря.  bouquet

Няма значение коя по ред е поръчката  Peace

# 294
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, темата ни направи 15 страници и отворих нова!!  Wink

ЕТО Я НОВАТА ТЕМА !!

# 295
  • Мнения: 985
мама знае, безценна си. Разгледах твоя форум- ти си една истинска мама, която се старае всичко да знае.  bouquet Благодаря ви, момичета, че ви има! Hug

# 296
Здравей macata, къде можем да видим полския каталог за кампания 3.

# 297

Общи условия

Активация на акаунт