Плодове и чай с мед - 2 част

  • 17 721
  • 266
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 464
Мечо Пух,ако почнем обаче по-рано от групата яка да ни е душица!Два пъти по-голяма воля ще ни трябва.Но нищо не пречи да опитаме!

# 76
  • Мнения: 2 759
Мечо Пух,ако почнем обаче по-рано от групата яка да ни е душица!Два пъти по-голяма воля ще ни трябва.Но нищо не пречи да опитаме!
     Хм... ти двадесет дни ли ще правиш? Аз мисля, че ми е рано за това, но като стигна до десетия ще се види най-добре... Няма да се ангажирам с никакво време този път (колкото-толкова), мисля да съсредоточа цялата си воля в захранването... Че много се издъних миналия път... Banghead

# 77
  • Мнения: 2 759
     Все пак малко остана - ще стискам  Mr. Green и ще изчакаме другите  Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 5 606
Здрасти плодчета!!! Я камо да предложа да започнем от утре или от петък, да не чакаме 5.12.  MechoPuh, Емия какво ще кажете? То 5.12 ние си решихме, дайте да дръпнем по-напред, че да можем и да се захраним иначе по празниците ще се захранваме!
just_a_mamma по-миналия месец пак гладувахме /предишната темичка/, вече не си спомням колко дни направих-16 или 17, но не се захраних хубаво. Та сега поне едно 15 мисля да направа.Поне се надявам де. Малко е времето между гладуванията но...празници идват. След това ще продължа с къси!

# 79
  • Мнения: 199
Привет момичета Hug....май спите още?!? Thinking
Аз вече започвам деня с чаша кафе, е пусто, не мога да се откажа от него.... Close
Аз още вчера щях да попитам, плодовете за деня нали може да НЕ са от един и същи вид, а разнообразни?
just_a_mamma, аз съм точно твоите килограми преди да започнеш гладуването, и крайната ми цел съвпада с твоята!
По случайност съм и същата височина... Hug Надявам се да имам твоята твърдост и упоритост и да се похваля със същите резултати!
Хубав, весел, по-малко изкушителен и усмихнат съботен ден!  bouquet

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 10:40 от Byni

# 80
  • София
  • Мнения: 5 606
Привет момичета Hug....май спите още?!? Thinking
Аз вече започвам деня с чаша кафе, е пусто, не мога да се откажа от него.... Close
Аз още вчера щях да попитам, плодовете за деня нали може да НЕ да от един и същи вид, а разнообразни?
just_a_mamma, аз съм точно твоите килограми преди да започнеш гладуването, и крайната ми цел съвпада с твоята! Hug Надявам се да имам твоята твърдост и упоритост и да се похваля със същите резултати!
Хубав, весел, по-малко изкушителен и усмихнат съботен ден!  bouquet
Здравейте на всички плодчета!  Hug Byni плодовете дори е желателно да не са от един и същи вид. Но на едно ядене се яде само един вид плод. Успех!
MechoPuh, Емия да започнем от утре, а?
Упешен плодов ден на останалите гладуващи, захранващи се и задържащи!  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 2 663
Привет, милички !

Дея, не се препоръчва повече от 20 дни глад, а и задължително трябва да пиеш бульон.Ако не захраниш можеш да си направиш някоя беля, имай го предвид това.
Моя съвет е да захраниш на 20 ден , по време на захранването също се отслабва, а и ако си смениш начина на хранене килограмите сами ще се изпарят гаранция!

# 82
  • Мнения: 202
Привет, плодчета!
Днес съм добре, но голям глад ме мъчи Mr. Green! Въпреки това няма да се отказвам, докато не стигна постиженията на някои то тук разписалите се Peace. Днес ми е едва втори ден и се въоръжавам с търпение, а сега отивам да се подкрепя с поредната доза чай с мед.



...а мислите ли, че гимнастиката и въобще физическата активност допринасят много за отслабването по време на гладуване, защото съм чувала, че когато гладуваме не е много хубаво да натоварваме тялото си допълнително???...

just_a_mamma, моето мнение , че ще е по- добре за организма ако  се извършва и физическа активност, леки упражнения, без изсилвания разбира се, но мене в последно време нещо много ме мързи Embarassed ooooh!

А да ви попитам, нали може да пия вода между плодовете и чая, че съм и доста жадна Mr. Green.
Желая ви лек и успешен ден!  bouquet

# 83
  • Мнения: 8 464
Ох,Цвети,пропуснала съм,да не сте почнали?
Ако не сте ,става ли от утре?Сърце младо не трае,така ли беше??? Joy

# 84
  • Мнения: 8 464
Мечо Пух,не знам за дни,наистина.Нямам предварителни планове..Почвам,дано стигна далече!Когато кажете ,момичета!

# 85
  • Мнения: 2 663
Гиги,водата не се пропърачва особено, като си жадна пии по-добре чайче.
Е ако ти се пие вода пии , но не много - това ми казаха на мен при въпроса за водата

# 86
Здравейте моми4ета! Днес ми е 4 ден чуствам се отпаднала не ми се излиз и ништо не мога да правяКорема ми е подут и се чуствам все едно не гладувам а сам преяла лИ вие ли сте така.  ГИГИ пожелавам ти успех аз сам започнала 2 дни преди тебе,моите мерки като започнах са 168  60 кг  и днес 4-ти ден си стоят съштите  направо щте полудея

# 87
  • Мнения: 205
  Здравейте, мили мамчета:)..."виждам", че всички  се чувствате добре, а това може само да ме радва  Grinningна tzvety26, Емия и Mecho Puh-лек старт, момичета и ви желая много сили и воля Peaceгиги, за водата съм чувала, че не трябва да се насилваме да пием, само когато сме жадни/ а пък и не вярвам в това студено време на някой толкова много да му се пие вода/а ти като пиеш толкова чайчета,с колко мед ги пиеш?...miranda_rs,още не съм започнала със захранване, смятам да "гладувам" още 8 дена/да станат 30/ и тогава ще го направя за 15 дена...byni, не мога да повярвам, че имаме еднакви мерки хехехе...стискам ти палци, само се надявам да нямаш като моето "задържане", защото вече се побърквам с него Sickами ще чакам да споделяш- аз като свърша с всичко,което се очаква да стане на 25 декември, ще почивам по празниците/е умерено, естествено/ и от 1-ви смятам да направя още една серия 7-5...constans, как е положението при теб?...лек ден, момичета,отивам да правя малко гимнастика...Simple SmileУСПЕХИ И МНОГО УСПЕХИ НА ВСИЧКИ!!!  bouquet

# 88
  • Мнения: 205
  ...sintia2[/b]]sintia2, браво, че си стигнала дотук- това, че се чустваш зле и отпаднала означава само, че тялото ти  започва да се бори с токсините в организма и с нередностите...това е добър знак за твоето здраве, ще отмине полека,полека...относно килограмите, просто продължавай напред, но прави всияко възможно да не мислиш много много за тях...в крайна сметка трябва да се сваля, нали???Simple Smile...хайде УСПЕХ, момиче и не забравяй, че сме с теб... Peace

# 89
  • Мнения: 2 759
     Съгласна съм да започнем утре Hug. Аз за съжаление днес вече готвих, но ако остане много храна довечера - ще я подаря.
     Миналия път незнаех, че не трябва да се пие чиста водица и съм пила но не много (не обичам вода, нито чай). Първите дни имах страхотен прилив на енергия - тичах по 4-5 км на стадиона (последните 10 години съм тичала 3 пъти х км и половина). После енергията леко намаля, и въпреки това беше поне два пъти повече от обикновено. Всъщност самата енергия си беше доста, просто се позадъхвах много лесно, но си го обяснявам с това, че тялото се измъчва много повече, докато се пренастрои и започне да извлеча енергията от натрупаните мазнини.
     На мен ми се струва много забавна идеята преди да заключим някоя тема да пишем резултатите от нея в кг. Успех на всички,  bouquet !

Общи условия

Активация на акаунт