Дядо Мраз потропва, с подаръци ни стопля - Видин 6

  • 10 743
  • 233
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 657
Диди,след малко отивам да оставя парафюма WinkА какво още е трябвало да ти оставя newsm78Питам,4е така е казала галя на Орлин,а аз не помня Rolling Eyes
Нищо, доколкото знам мъж ми я е питал дали си оставила нещо за него!
Друго няма какво да оставяш!


Освен мене си,а???? Mr. Green

# 76
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Безсрамница   smile3515
Той си има жена  smile3534

# 77
  • Мнения: 2 657
 Joy hahaha

Па те пове4ето си имат жени,ам....

# 78
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Joy hahaha

Па те пове4ето си имат жени,ам....
Ти сега к`во искаш, да ми развалиш деня  newsm48 или да има женски бой newsm61
Абе то е така, ама дупе да му е яко ако разбера fight

# 79
  • Мнения: 2 657
Joy hahaha

Па те пове4ето си имат жени,ам....
Ти сега к`во искаш, да ми развалиш деня  newsm48 или да има женски бой newsm61
Абе то е така, ама дупе да му е яко ако разбера fight

и аз така викам Mr. Green #Cussing out
Аз гледам моя ден да си развеселя,затова те подяждам,4е рано рано ми го развалиха Twisted Evil #2gunfire

# 80
  • Мнения: 302
Много е забавно тук. Simple Smile
 Йоана, честит имен ден със закъснение Simple Smile
Я ми препоръчайте кремче за дупе Simple Smile Тъкмо свършвам едно кремче от което май няма ефект и се чудя какво да взема. А как разбирате че трябва да се премине към по голям памперс? само от килцата ли ? че на Мони и се отбелязва памперса по крачетата и може да я боли, знам ли  newsm78

# 81
Е,момичета здравейте и от мен!Аз съм както нова така и стара.Имах регистрация но не съм влизала от месеци и вече я нямам.Тук с някой се познаваме много добре(  Hug Йо),с други само бегло,а с някой не.Ще ми е приятно да се забавлявам с вас. Hug Peace

# 82
  • Мнения: 2 657
Божееееее newsm78
Кате,ще удари утре на сняг,да знаеш Mr. Green

Дали ти беше отишла регистрацията newsm78

# 83
Ми отишла е я,аз откога не съм влизала тук.Време е и аз да се присъединя Hug

# 84
Гледахте ли Видинските новини,даваха първото бебе за града.Йо ти ако си гледала-видя ли кой е  Thinking

# 85
  • Мнения: 2 657
Не,защо...някой познат ли???Я раздухай Mr. Green
Окупирали са ми тв-то и само крякам,ама сега отивам да се излегна,4е ми се спииии #Cussing out

# 86
Да-познат!На Бисер и на Ева дъщеричката.Родена е на 01.01. в 13,05.Казва се Зорница!

# 87
  • Мнения: 2 657
Да-познат!На Бисер и на Ева дъщеричката.Родена е на 01.01. в 13,05.Казва се Зорница!
ю


Хехехехе Party
Да им е жива и здрава и много да ги радва Laughing

А сега да го видя Бисер,пак ли ще ми дрънка врели не кипели,4е първо трябва да си сипе бензин в мотора,пък,ако остане за друго остане Joy

# 88
  • Мнения: 2 657
Добър ден,Добър ден Mr. Green
Няма никой в нашата теми4ка,защооооо такааааа newsm78

Не мога да не се стърпяяяяя да ви се похваля,какъв страхотен подарък имам за именния ден WhistlingИмам си машинка за снимкиииии,айдеее фотото е в нас Joy Naughty

# 89
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Я да хвана края- кой е Бисер и коя е Ева? Blush Да им е живо и здраво детенцето!  bouquet
Йо, честито, кво ще рече това- имаш си фото- принтер ли?
Пебле, ами аз преценявам по орязването на крачетата и горе долу се ориентирам и по килограмите! А за кремче- първо ползвах Бочко, но сега минах на някакъв сръбски! А също и олиото на Бюбхен пише че е за под пелени, така че след баня го ползвам и него!  Peace И какво ще рече че май няма ефект- обринала ли се е, зачервно ли е? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт