ГЛАСУВАЙТЕ за "Кристална топка" (за проницателност)

  • 3 720
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 999
kросамая bowuu

# 61
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
От времето на пионерските организации, къде ме има, все за себе си гласувам.  bowuu И, хм, все не ме избират  Mr. Green Mr. Green
Шоколад не давам, аз съм строга и справедлива. Мариела да каже с какъв картон храня фамилията.
Много се мъчих зарад теб и се колебах, на -  и ти не ми помагаш - картон готвела...  ooooh!
А Кросамая меси кайма с лук и пее вече.  eat

# 62
  • Мнения: 1 533
Разкажи я деееее......
Ееееееее.....чак толкова деликатни не сме.
Знаем се...


 Grinning
Мамка му и прасе...

Семейният съвет реши лятоска да купим дружно две прасета, които мама и тати да гледат и по Коледа да ги терминираме. Сестра ми плати нейното, моето го взех на лизинг, дори имам вноски още изостанали, но тати каза - бъди рахат.
На сестра ми прасето - типично прасе, яде грухти и дебелее, изпълнява си задълженията. Моето - душа измъчена, преродена в грешно тяло. Всеки ден мама го намира на двора, прескочило вратата на кочинката. Всеки ден слагат по една летва отгоре, (вдигат му летвата, както се казва), но то все я прескача и тревожно крачи по двора, търси контакт с другите гадинки. Решават да му дадат име, ясно че ще е Сергей Бубка или Стефка Костадинова. Еди по-детайлен оглед накланя везните в полза на Стефка. Коефициентът му на интелигентност расте, то страда все повече и все по-пъргаво скача. Другото, средностатистическото прасе, му завижда явно и редовно го хапе по задния бут по разкази на очевидци. Обстановката в кочината става все по-нетърпима, съквартирантити са изнервени. На външен вид Стефка вече прилича по-скоро на хрътка, отколкото на прасе. Вече умее да си отваря вратата към двора, като побутва резето със скулестата си муцуна. Разхожда се между мушкатата, пасе райграс, яде гранулите на кучетата и се пита "Къде сбърках?"
Семейният съвет реши - преди да сме го намерили на дивана в хола, да говори по телефона, облякло нечий халат за баня - да пуснем душата му на свобода, белким си намери подходящо тяло!

# 63
  • Мнения: 1 492

 Joy Joy Joy hahaha

Това истина ли е?

# 64
  • Мнения: 1 533

Истина е, ками! Тялото му е все още, хм, във фризера

# 65
  • Мнения: 3 447
Разкошнице, можеш да участваш в конкурса за басня с туй  Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 1 629
Бедно прасе, хъх...Карма, кво да правиш...Дано другият път случи поне на делфинско тяло. Мъчно ми стана, Калин0!

# 67
  • Мнения: 1 533
Бедно прасе, хъх...Карма, кво да правиш...Дано другият път случи поне на делфинско тяло. Мъчно ми стана, Калин0!

Мен питаш ли, лично го познавах!...Делфинско тяло би му подхождало, тънък психолог си ти!

Доне, а поуката каква? - Купувай свинското от Кауфланд!

# 68
  • Мнения: 25 600
ШЪ мЪ извиняватИ, ама едни умни хорЪ твърдят, чИ прасИтУ било умно почти колкотУ човекЪ. Повече дажИ и Ут делфинитИ!  Shocked
Горкото прасИ!  Cry Cry Cry

ПП Тя поуката е ясна:
АкУ си сА родил прасИ, стой далече от Калин@! Naughty

# 69
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Щото си го взела на лизинг и като се приспаднат лихвите... Ето, колко лошо е да живееш по капиталистически- кожа и кости

Обаче, още се смея  Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 1 533
АкУ си сА родил прасИ, стой далече от Калин@! Naughty

Стига ма как'Сийке newsm45

# 71
  • Мнения: 25 600
Що рИвеш?  newsm78 Да не сте го изяли баш преди Коледа?  Shocked
Недей плачи, щЪ взема с мене в събота, канена съм на погребение (свинско).  Hug

# 72
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Ахахахах, Калин@, разкошнице Laughing
Емил от Льоняберя с прасето си, което скача на въже...

# 73
  • Sf
  • Мнения: 808
А Кросамая меси кайма с лук и пее вече.  eat

Моля ти се, даже лука го стържим и после го цедим, да не пържим излишно вода. Това и настърганите и изцедени  картофи също обратно в сместа  bowuu

Калин@, историята е потресающа  Mr. Green И страхотно поднесена Simple Smile

Много се радвам и лаская на вниманието на всички ви.

Ще се месят кюфтета и тиквеници, ясно  newsm78 В още по-добър случай обещавам да ви стана постоянен извор на щурАво настроение и сухо местенце насред проливен яд, глад и студ Simple Smile При мен няма да се нервите, гладни няма да останете /разбрахме се за кИфтета и домашния катък от БИЛЛА/ и няма да вий студено, щот съм потенциална кърмачка още отсега Simple Smile

Както се казва бой, секс и тиквен кекс.

изтърках си връхчетата с пустата тиква, да ви кажа под сурдинка

Ахахахах, Калин@, разкошнице Laughing
Емил от Льоняберя с прасето си, което скача на въже...

Дааа, помнииим Simple Smile

# 74

Общи условия

Активация на акаунт