Мнението ви за Николай Бареков?

  • 3 977
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
Аз го харесвам Бареков.Клипа го гледах оттук- оттам,не целия,ама не видях кой знае какво скандално- да не е убил човек или да е изнасилил някого? newsm78 При положение,че има депутати педофили и т.н.,това е бял кахър!
Харесвам и Коритаров,макар че мой познат- журналист твърди,че в предаването се появявал пиян и едвам си намествал погледа и си казвал изречението- на мен ми харесва!Няма да се женя за него- просто гледам телевизия! bowuu

# 31
Аз също го харесвам, смятам че е голям пич, така че давам един глас за newsm10

# 32
  • Мнения: 106
Не ми харесва, защото не е безпристрастен журналист. До гуша ми дойде от платени журналисти. Колкото до клипчето, без коментар. А и както казва щурчето от Пинокио: "Всеки си има вкус", на някои може и да им допадне. Приятен уикенд!

# 33
  • Мнения: 148
Определено не съм фен на Бареков, постоянно се опитва да изопъчава думите на гостите си . Но - това се казвда кариера.

# 34
  • Мнения: 920

А за връзките на Николайчо имах предвид филма "Маргарит и Маргарита" - там др. Неризанов много хубаво показваше как се "връзват" връзки.
по-интересни случки за Николайчо.

Ооо, да. И аз много съм се чудила на този филм.
Тогава много семейства с 2 деца нямаха гарсониера. А мацката я получи заради едното чукане.
И после й я взеха - кофти.
кое ви възмущава?
1. Как я взе?
2. Защо й я отнеха?

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 15:54 от Г-жа Смутена-Засрамена

# 35
  • Мнения: 262
От самото начало ми е противен, изнервя ме само като го гледам и слушам. Много е нахален, вярно че за такава работа трябва да си такъв, но той нещо  Crazy Абе, не ми харесва  Naughty

# 36
  • Мнения: 1 267
харесвам го. сече му пипето. играе със словото. освен това е завършил българска филология - още един плюс

# 37
  • Мнения: 7 111
Когато беше в ТВ Европа го харесвах като водещ може би заради стилът му ала Явор Дачков. И после го взеха в БТВ на мястото на Оги (и джуджетата). Мариана Векилска не знаеше какво прави там, а този нарцис цъфна. Мно`у тъпо парче се оказа.

# 38
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
От самото начало ми е противен, изнервя ме само като го гледам и слушам. Много е нахален, вярно че за такава работа трябва да си такъв, но той нещо  Crazy Абе, не ми харесва  Naughty
  И на мен така ми действа само да допълня, че е ехиден и не излушва гостите си  и   мен много ме дразни
Не гледах клипа

# 39
  • Мнения: 1 666
Аз пък го харесвам!
И какво толкова се случва в този клип, та се възмущавате толкова? Ами ония години бяха такива - просташко време, в което царстваха мутрите и чалгата. Всеки е търсил и намирал начин как да се издържа, защото, за тези които са били много малки и не помнят, ще отбележа, че 96-97-98 бяха много трудни години. Все пак не е убивал хора, нали? Нито пък ги е "рисувал" пред властта през соц-а като Коритаров.
Освен това и аз самата като студентка в ония години съм участвала в такива купони и веселби, съответно имам и кадри (дълбоко засекретени Wink), които няма да давам за пример на сина ми. Луди-млади, както се казва!

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 16:29 от els

# 40
  • Мнения: 7 640
харесвам го. сече му пипето. играе със словото. освен това е завършил българска филология - още един плюс

сигурна ли си, по нищо не личи Sunglasses

# 41
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз го харесвам Бареков.Клипа го гледах оттук- оттам,не целия,ама не видях кой знае какво скандално- да не е убил човек или да е изнасилил някого? newsm78 При положение,че има депутати педофили и т.н.,това е бял кахър!
Харесвам и Коритаров,макар че мой познат- журналист твърди,че в предаването се появявал пиян и едвам си намествал погледа и си казвал изречението- на мен ми харесва!Няма да се женя за него- просто гледам телевизия! bowuu

Аз също го харесвам,в крайна сметка това е минало,всеко от нас има минало,кой по-добро ,кой-по лошо.Въпроса е в това ,че се е развил като личност.Какво точно не можем да перглътнем това ,че е бил чалгаджия и  е станал известен.......... newsm78.Малко ми е комична цялата тая история JoyНе е лош  като  водещ има много други които не са за ефир,но ние избираме какво да гледаме! Shocked

# 42
  • Мнения: 23
Аз пък досега не го харесвах, но след като видях репортажа реших 4е не е толкова страшно какъв си бил, важното е какъв си сега. Не 4е запо4нах да го харесвам, но това 4е е бил 4алга водещ, не го прави лош. Борил се е за прехраната си. Пове4ето мутри са били охрана или пиколо по хотели, може и 4иста4и да са били. Като Косъо Самоковеца. После са се издигнали и накрая окон4ателно са отпаднали. От играта.

# 43
  • Мнения: 46
Един глас  newsm11 много пъти,  когато съм го гледала се е  подмазвал явно на определени политици и изобщо не ми харесва като водещ. Не го упреквам за клипчето, ама си затвърдих отрицателното мнение за него като журналист, като човек не го познавам

# 44
Аз не го харесвам.Дори спрях да гледам сутрешния блок на бтв.

Общи условия

Активация на акаунт