за свекървата да поговорим????

  • 6 001
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 910
Моята свекърва не живее в България. Често си пишем и по- рядко говорим, но досега не се е осмелила да ми дава съвети.

# 31
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Изслушвай я,а после си прави каквото ти си решиш и знаеш. PeaceИначе трябва да се изпокарате,няма начин.
Peace

# 32
  • Мнения: 3 425
Болната ми тема  Rolling Eyes

Аз и до ден днешен не мога да се справя с НЕЯ!
Справям си се сама и гледам да я държа на дистанция,НО НЕ СТАВА!
Единственото решение според мен да се скараме и да не си говорим,та да ме остави на спокойствие,но засега все се въздържам да взимам крайни мерки!
 Не забравяй детето е твое и ти си майка му!

Успех!

# 33
  • Мнения: 11 004
Как се справям ли - откакто съм бременна не съм я виждала и чувала  Peace

# 34
  • Мнения: 46
  Оооооо, само надникни в ДОМ И СЕМЕЙСТВО и ще видиш колко сродни души имаш.

  Щом свекито се бърка много, още сега е моментът да сложиш границите и да определите "правилата". Ако сега мълчиш и не го направиш, роди ли се бебето ще стане съвсем невъзможно да се опънеш.

# 35
  • Мнения: 2 952
Добре сме ние  двете....Да му мисли който живее със  свекърва #CrazyМоята  е тиха  вода , добра  душа ....обаче  ако живеехме заедно , мале  аз каквато съм .....имам си мой порядък вкъщи.....хич не съвпада с нейния ...обаче  всеки да си зне къщата ....и така сме  супер  Wink Обичаме се даже . Simple SmileХем наистина  Grinning

# 36
  • Мнения: 306
слава богу живеем в различни градове пък и след 11г.брак със сина и е разбрала,че няма да стане нейното Stuck Out Tongue Winking Eye и е кротнала Weary.в началото се опитваше да командва  People No Good,но не и се отвори парашута и вече се е примирила.говорим си само делово tongue

# 37
  • Мнения: 3 478

Ха, ха и аз. За жалост дори и не си говорим вече. Казвам за жалост, защото един ден трябва да давам пример на малката, как ще става тази работа с това ми ти хмммм newsm78 "чудо на чудесата" дето е моята свеки... незнам. Но определено когато отношенията са така обтегнати, а и дори само когато има дразнене дългото разстояние прави чудеса за нервите Mr. Green.

Ако въобще мога да ти дам съвет е: Отстоявай позицията си от начало. Не се оставяй по течението, че после няма оправия.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 605
Как се справяте със свекървите си?Моята е добри4ка ,но направо 6те ме побърка с тия съвети и само вярва в някви суеверия , а аз полудявам ,но не казвам ни6то за да не я обидя.Съжелявам ,4е ви занимавам с проблемите си ,но ми бе6е любопитно има ли някой с такава свеки и как да я сложа на място без да я обидя ?Бебето о6те не се е родило А ПОСЛЕ ????Представям си пък тогава какво 6те е Sick #2gunfire
Ох  и при нас е така. Като се роди бебчо ще стане още по... . А хем ние се виждаме най-много 3 пъти в седмицата за по 2-3 часа. И до момента полудявам, но нищо не мога да направя. Когато и се сопна за нещо, после ми става жал. Така че ако можеш просто не й обръщай внимание!

# 39
  • Мнения: 514
Аз много уважавам мойта свеки Laughing.Може би защото е далеч и не ми е вкъщи.
Просто я игнорирай и не и се впрягай Peace

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Живеем отделно и много се разбираме  Simple Smile

# 41
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Моята свекърва не ми се меси как да си гледам детето.. Mr. Green Иначе е при мен..помага ми с домакинската работа..понякога занимава Вики за да си почина..в началото бях против да е тук при мен..ама сега съм ЗА да е тук..защото определено ми помага доста..и започнах много да се разбирам с нея..сближаваме се много..като приятелки  Mr. Green

и моята обеща да помага, но само на думи си остана  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 8 505
Изслушвай я,а после си прави каквото ти си решиш и знаеш. PeaceИначе трябва да се изпокарате,няма начин.
Peace

Според мен това не е решение.Така тя ще мисли,че си съгласна с нея и какво ще стане,когато се наложи да и оставиш детето за няколко часа или дни-ще прави каквото си знае,защото ще си мисли,че нямаш нищо против Crossing Arms
Директен разговор е решението.Без нападки.Кажи и какво мислиш по въпроса,изслушай я и нея...не е необходимо да се карате.

# 43
  • Мнения: 2 952
   Що бе ...не  бива  човек да е  настроен предварително към съветите .....защото са от  свекърва ......, а да  приема  от напълно непознати (например от тук Wink ) съвети всеки ден.....Мисля, че всеки с глава на раменете си не  бива да е  преднамерен ,настроен..., а изслучва и подбира кое му харесва и кое не.С рогата напред не става  в живота...
  Доста пъти свекървата дава добри съвети.....доста пъти - не ...но не от лошо , а от незнаене......от стари навици....няма да се мразим за това......Човек трябва да е дипломат....защото после току виж  се изострил конфликта от нищо-нещо ....и свекървата  виновна ... Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 341
И моята свеки е много незаинтересована.Докато бременеех,и след като родих до ден днешен не ми се обади нито веднъж.Обажда се на мъжът ми,и само пита как е детето,следва отговор "добре",и до там.Един път не е дошла да го види,освен на изписването,защото аз казах на мъж ми да я викне,иначе хич не й се идваше.Ние сме й водили детето 3-4 пъти да го види.И като го заведем тя пак си дава компетентните съвети.Но аз никога не мълча,и да правя това което знам.Винаги си казвам мнението,и това което правя или ще направя.Мисля че е редно да сме откровени,и да знае че правя това което знам и искам,а не това което тя казва.И така се научи да не се бърка(дано не е до следващата среща)

Моят съвет е отсега да я подготвиш,и да си изясните положението  Peace

Общи условия

Активация на акаунт