Въпрос за 2 акушер-гинеколожки от Варна

  • 1 064
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте бъдещи мами.  Grinning

Казвам се Силвия, вярвам, че ще ми е приятно да общувам с вас. Пожелавам ви лека бременност.

Имам колебание относно 2 акушер-гинеколожки от Варна - незнам при коя да се запиша за консултиране на бременността.
Едната е д-р Антонина Радева от Окръжна болница, а другата - д-р Тодорова от Медицински център "Вега". Моля някой да ми даде мнение за тези 2 лекарки, знаете ли нещо за тях?

Много съм объркана, а вече сме в третия месец с бебо и трябва да вземам такова решение.


Предварително благодаря,
Силвия

ПП. Може да ми препоръчате и друга акушер-гинеколожка.

# 1
  • Мнения: 44
НЕ ходи при РАДЕВА.Благодарение на нейното недоглеждане и мисленето само за пари родих мъртво моето дете .

# 2
  • Мнения: 52
Много съжалявам за загубата ти.

За интереса й парите вече и аз подозирах. Благодаря ти за информацията.

Силвия

# 3
  • Мнения: 1 353
Аз пък не мога да разбера при наличието на толкова кадърни лекари защо си се спряла да тези двете newsm78 Rolling Eyes newsm78

# 4
  • Мнения: 52
Ами тези двете ми препоръчаха. Радева ми беше препоръчана от личната ми лекарка, а Тодорова - от познати. По принцип нямам много наблюдения в тази насока и затова.

# 5
Здравей Силви,аз мога да ти споделя мението си за д-р Тодорова,защото при нея ходих на консултации по време на бременността,а след това и тя ме оперира(по мед. причини се наложи да родя секцио).Аз също събирах доста мнения преди да избера акушер-гинеколог,но трябва да ти кажа че съм изключително доволна от д-р Тодорова. Първо тя е абсолютен професионалист и за разлика от много други такива въобще и не каза нищо за пари(както за съжаление  е прието),така че си изкарах цялата бременност спокойно както и последващата операция. Много е човечна и вдъхва увереност и професионализъм,определено съм и много благодарна и живот и здраве като си имам и друго детенце пак към нея ще се обърна. Успех в избора,най-важното е всичко с бебо даа е наред,а другото само ще се нареди.Лека бременност

# 6
  • Мнения: 52
Записах се за Женска консултация при д-р Тодорова. Дано не е грешка... вярвам, че не е.

А акушерката й (на която още незнам името) много ми допада.

Благодаря за съветите, които получих.


Поздрави,
Силвия

# 7
  • Варна
  • Мнения: 443
Силве, прати координатите на др. Тодорова...май и аз ще се запиша при нея. Благодаря предварително  Hug

# 8
  • Мнения: 52
Д-р Надежда Тодорова
тел. (в Медицински център ВЕГА): 602 263 - за записване на час

адрес: ул. Русе 23 (зад Операта е и под книжния пазар).


Поздрави,
Силвия

Общи условия

Активация на акаунт