Как се справяте с ПМС-а?

  • 1 999
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 176
ми...различно, понякога съм в настроение даже, друг път съм крива...

# 31
  • Мнения: 1 488
 Защо трябва някакъв лек. Това си е нещо естествено. Аз обикновенно си пиивам нещичко хем ме успокоява хем ми се и доспива. А като съм на работа гледам да си хапна нещо сладичко и да не си гледам голямата червена пъпка на челото или брадичката  Rolling Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 1 654
Натурален шоколад, покупки, но пак си ме тресе Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз нямам ПМС,имам предовулационен синдром hahahaОткакто родих хич не усещам кога ми идва.Не ме боли нищо,но пък преди и по време на овулация е някакъв ад.Боли ме кръста,все едно ще раждам CryНа следващия ден ме боли корема и така 2-3 дена.Какво е това чудо и откъде дойде,не знам newsm78

# 34
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
сърцебиене, причерняване, идва ми да избия всички!!!!!
не се справям по никъкъв начин!а и не се опитвам!

# 35
  • Мнения: 463
Може и да си въобразявам, но когато се сетя да пия Калций Фосфо С три - четири дни дни преди да ми дойде, се чувствам прекрасно. Нито ме боли, нито ми е подуто, кисело, нервно и т.н. Иначе за болките помага - 100%

# 36
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Сърцебиене, причерняване, жажда, болки в кръста, схванат врат, глад за шоколад. От както ми е дошло за първи път, страдам, буквално.

И самият ми МЦ е болезнен, свивам се първите дни като куче на леглото.  Tired

# 37
  • Мнения: 463
Витамин Е по едно на ден през целия месец. И секс.

# 38
  • Мнения: 238
При мен се изразява в мигренозни болки. Държи ме около едно денонощие, хапчета почти не ми помагат. Търпя и знам, че ще мине.

Общи условия

Активация на акаунт