Гледайте Карбовски тази вечер

  • 3 378
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
За първи път от предванията, които съм гледала, това ми допадна.

Много симпатично и будно момиче.

# 16
  • Мнения: 2 759
     Шушон, много благодаря за препоръката - имах излизане, но го отмених и не съжалявам. Предаването беше страхотно!...  thumbsup

# 17
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Направо съм потресена!Това е някаква друга планета,просто не е истина....Горкото дете,как са му промили мозъка и нещастната  и майка.Аз такъв филм не съм гледала ,хора..Ужасена съм...

# 18
  • Мнения: 745
Изгледах предаването - беше ми много интересно. В нашата малка страна се случва какво ли не. Модата и всичко съвременно, а на 100 км съвсем различен свят  ooooh!

# 19
  • Мнения: 6 417
А мен пък ме е яд, че пропуснах първото му предаване за онази малката жена, пак от родопско село. Някой помни ли кое село беше? newsm78

# 20
  • Мнения: 3 405
     Направо съм потресена!Това е някаква друга планета,просто не е истина....Горкото дете,как са му промили мозъка и нещастната  и майка.Аз такъв филм не съм гледала ,хора..Ужасена съм...

Това е действителността в онези селца - за съжаление.

# 21
  • Мнения: 3 447
     Направо съм потресена!Това е някаква друга планета,просто не е истина....Горкото дете,как са му промили мозъка и нещастната  и майка.Аз такъв филм не съм гледала ,хора..Ужасена съм...
На мен пък не ми изглеждаха нещастни  Simple Smile Човек избира да е щастлив или нещастен в рамките на представите, които са му дадени. Няма абсолютно и обективно мерило за това. Неща, които на нас ни изглеждат варварски, за тях са нормални. Не мисля, че се чувстват по-прецакани, нещастни и изтерзани от "белите хора"  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 759
Това е действителността в онези селца - за съжаление.
       А на мен много ми харесва как живеят - просто, без цигари и алкохол, религиозно, природосъобразно... Направо живот-мечта  smile3535.
     
Не мисля, че се чувстват по-прецакани, нещастни и изтерзани от "белите хора" 
      Прецакани са точно 'белите'  Twisted Evil. Ама няма как...

# 23
  • Мнения: 2 229
Наистина много симпатично момиче чак се учудих. newsm78 Ясно че са й промили мозъка, но много добре разсъждава, съвсем друг човек очаквах че ще е...

# 24
  • Мнения: 3 447
Промиването е неизбежно... просто ние не забелязваме нашето. Можете ли да кажете, че българските момичета на по 17 години не са с промити мозъци? Само че там промиването избива в агресия и безразборен секс. Не знам кой е промит и кой не, но това момиче със сигурност няма да пребие (или убие) съученичка. Правят го нашите, цивилизованите.

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм гледала предаването, но няма и нужда, прочетох темата.  Laughing
Права е Дона. Мислите ли, че едно "градско" момиче на тази възраст е по-щастливо? Обикновено вече е опитало какво ли не, живее ден за ден, мечтае да хване мъж, който да я гледа и да "се уреди", да не й се налага да работи.
Разбира се, не всички момичета са такива, но все пак доста от тях живеят по този начин, расъждават така. Те по-щастливи ли са?  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 822
Можем да бъдем сигурни,че и ние изглеждаме заблудени и с промити мозъци в техните очи.При по-затворените общества действат други закони-неподвластни на времето и цивилизацията...А законът на честта е един от най-силните.Е,и там нещата бавно се променят...
България не е изключение.И в развитите държави има общности, които държат на своите традиции.И религията също няма значение.Тук си имаме една група-менонити-изселници от Германия,Дания,Холандия.Чисти християни,земеделци.Не използват електричество,карат каруци,обличат се както преди 100 години.
Хора всякакви...И не са по-нещастни от нас...

# 27
  • Мнения: 899
Вече като прочета "леле колко съм потресена " и не знам какво ми става  Confused
Хората са щастливи от живота си така. И колкото и да е странно за някои "модерни" мозъци, има много, които живеят така, че даже им и харесва.

Най-много ми допадна репликата на Карбовски - "Не искаме да живеем в свят, в който вярата е над любовта".

# 28
  • Мнения: 6 167
Промиването е неизбежно... просто ние не забелязваме нашето. Можете ли да кажете, че българските момичета на по 17 години не са с промити мозъци? Само че там промиването избива в агресия и безразборен секс. Не знам кой е промит и кой не, но това момиче със сигурност няма да пребие (или убие) съученичка. Правят го нашите, цивилизованите.

именно  Peace
какво значи промити мозъци?
спрямо чий мозък? нашия ли.....
това, че някой има друг начин на живот, вярвания и се чуства добре в него не означава, че е с промит мозък.
За мен са с промити мозъци гледащите Планета ТВ.
в-с на гледна точка.  не виждам защо трябва да си налагаме ' цивилизования си избор' на мюсюлманите или хората от селата в Родопите. Те ако имат нужда ( явно имат, след като искат компютър) сами ще стигнат до някои изводи за света.
Тия хора по тия краища обикновено са много чисти, като отношение към света.
Изостанали - да. Но не и неморални.  и ТН.

# 29
  • Мнения: 620



Между Карбовски и мен има бая разлики. Първите няколко са: ес класа, мезонет, ланец, бицепс, цайси, ръст/тегло, пичета, акъл, хетеросексуалност.


С гимнастик ли е? WinkАко и Карбовски се накичи и изкара същите екстри ще станете ли еднакви Sunglasses Laughing

Общи условия

Активация на акаунт