Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Спортуващи
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Поморие

Момичета искам да си поръчам ab swing(уреда за коремни преси дето го рекламира Хънтар Тайло).
Някоя от вас ползвала ли го е? Има ли ефект от него?
Цитирай

Въпрос на гледна точка...

Абе втори път ме разтресе с тая свиня hahaha
Цитирай

Аз съм пробвала и си е доста трудничко! За ефект не мога да споделя, но не мисля че ще е повече от друг уред или обикновени коремни преси!
Цитирай

Аз го имам,но не го ползвам често така че не мога да кажа дали има ефект,но не смятам че е трудно, ти самата си определяш степента на натоварване!
Цитирай

Варна

Ние с приятеля ми го имаме от лятото и ако го използваш по 15 мин на ден - повече ако имаш време, с правилни упражнения и правилно дишане има ефект, определено. Аз съм слабичка, но се бях отпуснала доста, за 10 дни си върнах формата и сега мускулите на корема ми са " като камък". Не се виждат още плочки, но катоз апочна д атичам и изгоря мазнините ще си фи видя:)
Моята оценка  за уреда е 8 по десетобалната:)
Цитирай

София

Какво значи свиня? Девойката няма талия, но не е дебела. И наистина е родила 4 деца (http://imdb.com/name/nm0878950/bio. За това и постижение изглежда повече от добре. А за безумните сантиметри, които рекламират всеки с малко здрав разум ще разбере, че няма как да се смъкнат за 1 месец. Но ако уреда се използва всеки ден няма начин да няма резултат.
Цитирай

Става дума за една друга тема 'ab swing',дето всички я разчетохме като 'абе свиня'........хахаха,падна голям смях,няма нищо общо с момичето! Naughty
Цитирай

Пловдив

Уредът е хубав, при мен имаше страхотен ефект, но забременях и спрях да го ползвам. Е, впоследствие ще разчитам отново на него, за да вляза във форма,ама като знам колко кг. качих малко  ще ми е трудно. Сега го ползва всяка сутрин мъжът ми и той е доволен, по- удобен е от правенето на коремни преси и не е непоносимо скъп
Цитирай

София

hahaha hahaha hahaha
Цитирай

Бургас

е споделете де споделете
Цитирай

София

Я пуснете една снимка на този уред да видя за какво иде реч,   bouquet
Цитирай

Момичета искам да си поръчам ab swing(уреда за коремни преси дето го рекламира Хънтар Тайло).
Някоя от вас ползвала ли го е? Има ли ефект от него?

Аз днес си го поръчах , но ще го доставят чак след 15 дена ...
Единственото , което ме притеснява е да не се чупи лесно , казаха ми че е до 110 кг - ма , но все пак ! newsm78
Да не се полюлея два часа и да му разкажа играта ! 35
А за ефекта - дано , дано , че така си мечтая за хубава коремна преса . Praynig
Цитирай

Добрич

Water_Fairy, какво стана, върши ли работа AB-Swing, че и аз мисля да си го поръчам в най-скоро време  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.