Гледате ли Карбовски? Началото... отврат...

  • 6 020
  • 165
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Не, ще ме уморите, честно  Laughing

Дафодилче, викам да забраним Енимъл планет.
Че там често дават как едно животно изяжда друго.............. Sick Mr. Green
А пък за ШАС и ПЕШ да не говорим-тоест, френския ЛОВ и РИБОЛОВ канал.
Че то там това е ежедневие..... newsm78

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не знам аз, тука като почнат регулярно едни превземки, сякаш някои хора са родени в палати без връзка с действителността  Thinking

# 17
  • Мнения: 1 813
Аз даже не разбирам какво има да му се прави предаване пък за коленето на прасето.

# 18
  • Мнения: 596
Малко черен хумор: "Едно прасе се влачи из селото с дървен крак. Попитали стопанина му защо, аджаба, това прасе така накуцуква с дървен крак. А онзи ги осветлил по въпроса : "За една пача няма да коля цялото прасе, я! "  Тъй , че споко има и по - кофти ситуации.  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 288
Май хората не разбират, че животните и те имат мозък и схващат по нещичко, а и ги боли. Разбира се, че е отврат да вириш ножа пред прасето. А прасетата са най-интелигентните животни. Малко човещинка в този момент не е излишна.

# 20
  • Мнения: 899
Е добре де, човещинка има. И на мен ми е жал. Обаче никой не помисля за тея хора, дето едва избутват двата края и това е основната им храна през зимата, така издържат. Аз предпочитам те да не умрат от глад, за сметка на прасето..
Ако не го дават по телевизията значи ли, че не се случва? Да се затрият всички "жестоки" български традиции, за да не се нарушава душевния ни мир?

За протокола - аз месо не ям. Та нека гледаме реално на нещата.

# 21
  • Мнения: 288
Далече съм от мисълта да не се колят прасета, но ме възмущава жеста на Карбовски, а и в момента разказва за гадости като за нещо нормално.
Да не говоря пък колко вредно е свинското и как след такова избутване на зимата със сланинка, особено по-възрастните си отиват от инсулти , инфаркти и склероза.Тяхна си работа обаче.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 244
Абе не го гледам предаването, ама ако му вирят ножа на прасето какво? То сигурно си казва "Леле, Коледа дойде... тоя нож какъв е страшен..., ша ма колят!" ??? Нехуманно е, ако го изтезават.

Хайде да развихря мненията: Гледали ли сте как подскачат кокошките и петлите като им отрежат главата? А виждали ли сте котка как хваща и изяжда врабче или мишка и как се гаври (извинявам се за термина) с жертвата си преди да я изяде?
И изобщо колко от възмутените тук са вегетарианци (и ако да от любов към животните)? Или си мислите, че пилешките гърди например си растат в тарелката както ги купувате?

# 23
  • Мнения: 6 417
Коленето на прасе си е ритуално убийство, мен ако питате  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 899
Понякога си мисля, че много хора живеят в едни напудрени представи за света и живота.
В България през вековете народът е отселявал, колейки животни. Теб и мен можеше да не ни има, щото родителите ни, техните родители и т.н. е можела да изпукат от глад.
И защо да не е нормално? Кое е ненормалното? По-нормално ли е да ядат купешко месо, дето не се знае с какво е наблъскано? И тогава няма да има заболявания?

А за Карбовски, му правя евала, защото е от малкото хора, дето не ги е страх да показват истината. Това за мен е определението за журналист. Всичко друго е изрязан и минат с фотошопа кадър от действителността.

# 25
  • Мнения: 288
Ами ти, Фил, не гледаш предаването, затова не чуваш как го промушвали с кука живо за прасците и го вдигат нагоре и...
Освен това аз не съм котка и , ако убивам нещо, ще се опитам да го направя най-човешки. Все едно да защитавам някой убиец, защото видите ли, вълците как нападат и изяждат хора, ами така е в природата...

# 26
  • Мнения: 6 167
не мога да разбера, защо тоя идиот Карбовски трябва да достъпва до националния ефир.
детски пениси, заколени прасета...
очаквам есхумация , аутопсия, ако имаше екзекуции сигурно щеше да си сложи тъпата камера пред електрическия стол.

и изобщо не съм с напудрени представи за света и живота.

# 27
  • Мнения: 596
Не ям месо именно от любов към животните! Харесвам Карбовски и репортажите му! Евала!  bowuu

# 28
  • Мнения: 2 759
А прасетата са най-интелигентните животни.
      Сериозно?  hahaha

# 29
  • Мнения: 288
А прасетата са най-интелигентните животни.
      Сериозно?  hahaha
Ами, колкото и да е странно, да- по интелигентност са над кучетата. За делфините не говоря, говоря за селскостопанските. Наистина ли не го знаеш? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт