Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

има ли лек?

Или изчезването им е въпрос на време? newsm78

Благодаря  bouquet
Цитирай

В лудницата на 2-рия етаж.

Въпрос на време е да изчезнат след раждането.На мен много гадно петно ми излезе над горната устна,все едно като мустаци беше,но изчезна май скед като спрях да кърмя.Не се притеснявай за това,ще се махнат.
Цитирай

не винаги се махат,така са ми казвали познати...
но имаше едно интервю с Рени-питаха от коя процедура която се прави в козметичните салони е най-доволна и ефективна и тя отговори за тази която и е изчистила петната от лицето,които са се появили по време на бремеността... Peace
не помня каква точно каза че е ...
Цитирай

Варна

ако са от бременността, изчезват след това, но ако не са от бременността, вече е по- сериозно и там трябва да се намеси дерматолог, не аз Mr. Green
Цитирай

София

Въпрос на време е Peace
Цитирай

Smallville

Аз по време на бременноста нямах,сега обаче имам Sick.Питала съм по козметичните салони,препоръчват химичен пилинг,но аз още не смея.Надявам се някоя мама,която го е прилагала да се включи с резултат  bouquet
Цитирай

Sofia

..аз съм с кафяви петънца по лицето, но не са ми от бременноста а се появиха малко преди да забременея Sad ходих на дерматолог и сега се мажа с "Mela-D" на La Roche...вече почти месец и мисля 4е има ефект, макар и малък Peace
Цитирай

Варна

Въпрос на време е да изчезнат след раждането.На мен много гадно петно ми излезе над горната устна,все едно като мустаци беше,но изчезна май скед като спрях да кърмя.Не се притеснявай за това,ще се махнат.

И на мен ми се появиха точно там няколко петънца за пръв път сега през лятото и стоят точно така! Само, че аз не съм забременявала  newsm78  Може да е от слънцето... Някой има ли идея от какво друго може да се получат такива петна?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.