Перманентен грим - опушен

  • 8 382
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
Като идея ми харесва - нямам нищо против да лягам и да ставам с перфектен грим. Като се казва "опушен грим"  аз не разбирам тежък вечерен такъв. Peace Просто си мисля, че болката при правенето, особено върху клепача, ще е непосилна.  newsm78

# 16
  • Мнения: 13 512
Като идея ми харесва - нямам нищо против да лягам и да ставам с перфектен грим. Като се казва "опушен грим"  аз не разбирам тежък вечерен такъв. Peace Просто си мисля, че болката при правенето, особено върху клепача, ще е непосилна.  newsm78
Само чв гримът е перфектен само наколко месеца, след това избледнява неравномерно и става много грозно. Аз съм виждала само очна линия, представям си какво е, ако е целия клепач.

# 17
  • Мнения: 703
Това си е лудост за мене!И напълно излишно!

# 18
  • Мнения: 10
Абе мами, AQ не ви пита дали ви харесва или не! И дали на вас ви харесва опушен грим с пижама или леко позацапан след месец! Това си е нейна работа-пита за салон или дали сте чували за ка4ествено направен такъв.За съжаление аз не сам........дано откриеш отговор на въпроса си.

# 19
  • Мнения: 1 737
Абе мами, AQ не ви пита дали ви харесва или не! И дали на вас ви харесва опушен грим с пижама или леко позацапан след месец! Това си е нейна работа-пита за салон или дали сте чували за ка4ествено направен такъв.За съжаление аз не сам........дано откриеш отговор на въпроса си.
Благодаря за разбирането, темата определено не е за и против, а къде се прави такъв грим, или от кои салони сте доволни от друг вид перманентен грим. Много ясно, че не съм с намерения да го правя на тежък вечерен грим, ще повторя, че си имам начин на гримиране с леки сенки, не по целия клепач, който е подходящ за ежедневно и за дънки и маратонки, за по анцуг даже, макар, че с такъв не ходя... Това което съм виждала изглежда така, че се чудиш има ли някакъв грим, или няма и стои страхотно, много леко загатващо.
Нямам намерения да убеждавам никой, ще си обикалям салоните и ще си търся най-подходящото място, ако правят.

Между другото перманентен грим на клепач може да се направи с намесата на анестезиолог и да не боли по време на работа.

# 20
  • Мнения: 91
Споделих с моята козметичка ,която има диплом и лиценз  за работене на перманентен грим,взети в чужбина.Тя сподели следното ,че в Европа изобщо не се имплантира боята в опушен вид. Това се прави допълнително с декоративни гримове,но не с бои за перманентен грим. Реших,че тябва да знаете това ,което тя сподели с мен -именно,че при обучението на козметика се задължава да подпише специална декларация ,че не може да извършва неестетически имплантации и издевателства върху кожата на лицето.

# 21
  • Мнения: 511
както и да е това е супер на мен ми харесва аз бих си направила нещо семпло

# 22
  • :)
  • Мнения: 337
Az ne bih si napravila, pone na tozi etap Flutter no znam che v Dima Still praviat permanenten grim sus sigurnost, veche ne znam za kachestvoto i cenata, slagat i izkustveni migli. Uspeh Peace

Общи условия

Активация на акаунт