Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 857

Валенце има ли нещо тревожно след инцидента със сиропа. Hug
Няма нищо тревожно,малката си е добре,аз снощи писах на Хитко и той ми отговори,че не е опасно.Тя Мими вчера вечерта не пожела да вечеря сърми и явно после е огладняла Laughing,решила е да се засити малко.Аз се майтапя,но за първи път ми се случва да забравя така лекарство и то в тяхната стая ooooh!.

# 76
  • Мнения: 1 193
Валенце радвам се че всичко е приключило добре.
Розонери срещата с теб беше дългоочаквана и макар и кратка ми остави много топлина в сърцето.Да не се заричам но следващия път обещавам да е повече.Поздрави на семейството.

# 77
  • Мнения: 2 242
за мое оправдание мога да кажа...
Хеееей! Ама няма нужда от оправдания  Hug Навсякъде се случва. Дано при другите по-малкото писане да е поради пазаруване, избиране на подаръци, организиране на тържества и т.н. А после да си го наваксате. И да разказвате ей! Wink
Бебоче, този път бях изумен. Вечерта пих това, което ми предписа моя приятел и на следващия ден бях много по-добре. Е, има още какво да се желае, но мисля, че този път ще се размина леко, леко.
Валенце, радвам се!

# 78
  • Мнения: 474
Е и аз се доредих по средата на седмицата да драсна няколко реда.Писмата до дядо Коледа май трябва пак да напишем /защото се загуби предната седмична тема/.В къщи каката е болна не е на училище баща ми е у нас на гости прави зъби.довечера съм на родителска среща на голямата /ще падне веселба Mr. Green/малката щом чуе за писане на домашни започва да я боли корем,глава,крак и т.н.в офиса ми предстои приключване на годината и изобщо......

# 79
  • София
  • Мнения: 9 857
Може ли някой,който е на ТИ с компютрите за ми помогне?Една позната ми изпраща на пощата писмо с прикачен файл.Аз обаче не мога да отворя този файл-започва да се тегли ,в един момент спира и ми се показва прозорец,в който пише,че файлът не може да се отвори,има грешка ...Втория път ми изпрати писмо,на което беше разделила информацията в пет файла-ами нито един не ми се отваря. newsm78А ми е много важно-това ми трябва  за изпита ми вдругиден.

# 80
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Валенце ако пощата ти е в абв си направи някъде другате поща

# 81
  • Мнения: 2 327
Запази файловете ан компютъра и после ги отваряй. Особено ако е архив - трябва да ги запишеш в една директория и да разархивираш.

Пиши ми ако искаш н ICQ-то.

# 82
  • Мнения: 1 001
...
Една позната ми изпраща на пощата писмо с прикачен файл ...
Ако не е конфиденциално, ми ги препрати на klisurov@gbg.bg Мога да ги кача на data.bg, откъдето да ги свалиш (като песен в mp3 формат)

# 83
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ние пристигнахме в София, след едно кошмарно пътуване, оцветено със стомашни проблеми на дребната  Confused
   Стискайте ни палци, след малко тръгваме на зъболекар с Бояна. Като знам в какъв колапс изпада, само като види хора с бели престилки, не ми се мисли как ще седи мирна и с отворена уста, за да работят с машинката... И ми е ужасно свито в стомаха...

# 84
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Бим Бам добре дошла и успех

# 85
  • Мнения: 4 585
    Коронованите особи пишат за себе си в множествено число, например:
       
      Ние, Wolf І, крал на Делиормана, като размишлявахме във връзка с обезпокоилото Ви намаляване на писането в темата и анализирайки чувствата и усещаниятя си, стигнахме до извода че когато заговорите за срещички и купони, Ние Wolf І, по причини, че не можем да вземем участие, ставаме раздразнителни и язвителни и с тъмночерен хумор, което ни навежда на мисълта, че е по-добре да не пишем.
   При едно такова писане пострада Любознателна, за което я молим най официално и искрено да ни извини.

# 86
  • София
  • Мнения: 9 857
Успяяях, newsm44,най-ужасната и трудна курсова работа в живота ми е готова,за съжаление не без чужда помощ.Да се готви господин Трифон Трифонов Mr. Green,идвам в събота.Ей,две счетоводителки със стаж и опит имаха желание да ми помогнат,но не успяха.Все пак накрая намерих една млада дама,която ги омаломощи задачките,макар че сподели,че не и е било никак лесно.
Волф,това на снимката Вие ли сте?

# 87
  • Мнения: 2 543
Волф, драго ми е да се запознаем!  Flutter

Валенце, браво на теб! Party

# 88
  • Мнения: 4 585
   Да, аз съм.

# 89
  • Мнения: 1 271
Волф радвам се да се запознаем - интересно но точно така си те представях с брада  Joy Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт