Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, скоро се присъединих официално към вас и вече си позволих да пусна седмичната тема Blush Аз отговарям за поднасянето на сутрешното кафе в "Искам бебе" и днес съм приготвила и за тук

Пожелавам ви изпълнена само с хубави емоции седмица и всяка да получи своето Коледно чудо тази година! Надявам се да ме приемете във вашата страхотна компания Laughing Хубав ден!

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря за кафенцето, Goldie Mr. Green
Успешна седмица и от мен момичета, моят трансфер на "сладоледи" е официално в сряда, ако нещо оживее, така че моля ви стискайте ми палци. Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
"Доброй утро" момичета  Hug
Goldie  ако знаеш как ми се пие едно кафенце, но пусто сега не ми понася. Благодаря, поне мога да му се радвам като го гледам. И . . .  добре дошла Hug
peta стискам палци и на ръцете и на краката и се моля със сладоледчетата всичко да е наред. Praynig
Успех мила  Peace
На всички желая много приятна и късметлийска седмичка.
  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
Добре дошла, Голди Hug Мерси за сутрешното кафенце! помня те от Искам бебе, дано не се задържиш дълго тук Simple Smile
Пета, стискам палци за сладоледчетата!
На мен Дядо Коледа май не ми е подговил подарък бебе Thinking 18-ти ден ми е днес, а овулацията май я няма. Този месец меря БТ, но уви...Подаръкът ще се отложи за рождения ми ден /другия месец/.

# 4
  • Мнения: 4 324
Оооооо, Пета, даже няма нужда да ни казваш да стискаме палци Simple Smile Стиснале сми ги вече Simple Smile Успех миличка! В сряда празнуваме св. Лучия, дано ти помогне (католически празник е, не знам дали и източно православните го празнуват)!

Аз ще се хваля Simple Smile В събота бях детегледачака на малката принцеса на сестра ми (на 9 месеца е Simple Smile ) Изкара ми ангелите това дете Wink Играхме си, смяхме се, пяхме, научи се да пляска с ръчички, абе супер Simple Smile Стана време за лягане и я слагам аз на спалнята, като я барикадирах от двете страни за да не се търкулне. Оставих я с едно шишенце пюре (така ми каза майка й) и през 2 минутки я наблюдавах дали не е заспала. При последното посещение, отварям врата и гледам, нея я няма ......... Ужас ... А тя нашата - на ръба на спалнята, до нощното шкафче и разчиства, всичко що имаше на него ... Simple Smile (това зад вратата се пада и аз не я видях като влезнах) Скъси ми се живота с поне една година ...., а тя нашата шета ....Лелееее, не е лесно да си леля Wink ама е много хубаво Simple Smile

Хубава седмичка на всички пожелавам Simple Smile

# 5
  • Мнения: 107
добро утро! преди три дни при мен дойде лелката  Sad, обаче на всички други желая късмет, е и на мен си де  Grinning
декември е месецът на чудесата!!! на всички желаещи да станат бъдещи мамички!
лека и приятна седмица!

# 6
  • Мнения: 7 718
Голди, благодаря за кафето! Laughing

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
Здравейте! Успешна седмичка на всички!

Пета стискам ти палци  Praynig

Аз бях при Стаменов миналата седмица, съставихме план за действие и от догодина се започва... както се казва - нова година, нов късмет!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 298
Ох, кафенце  Blush  Goldie мерсиии!

Таня, хайде повече тренировки в гледането. Дай Боже през новата година да ти потрябват!
 Аз като се замисля колко неща зная за хормони, спермограми и прочие, пък за бебетата - нищо. И изпадам в тих ужас Laughing
zvezdika съжалявам за лелката, ама няма начин. Ще я посрещаме и изпращаме с мисълта за бъдещото чудо... следващия месец Praynig
Лейче, сещам се за една друга видна наша "потребителка", която се жалваше че нямала овулация точно тоз месец. Как мерела БТ и нищо. Да ама не  Wink , цикълът от ануволаторен стана бебетворен  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен скъпи момичета Hug
Goldie , мерси за кафенцето тъкмо на време Laughing

Лея и аз това си помислих дето Верката го е написала Wink, така че имай си едно на ум Hug
Жабче, браво на вас. Дето се вика по вода да ви върви  bouquet
Таня, страхотно е да си леля, особено на малка госпожица и направо се поставих на твое място, щото и моята племеница ми е "изкарвала акъла" по подобен начин Mr. Green. Дай Боже в скоро време нашите деца ни го "изкарват" така Praynig
Пета, стиснала съм силно Praynig

Хубава седмица скъпи момичета Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 4 273
Верче, пусни ми жокер коя е видната ни потребителка Wink Да пообменя малко опит на ЛС.
Таня, тренирай, че скоро ще ти трябва натрупаният опит! Не си спомням колко време ти бяха казали да се пазиш след аборта Embarassed но си мисля, че до 3 месеца ще ни се похвалиш! Дано съм добра ясновидка!
Гризка, къде се губиш? Ела да кажеш как си! Сънувах те! Черпеше за два повода и беше много щастлива Grinning
Жабче, много хубаво е, че си имате план за действие! Дано този план ти донесе така желаното съкровище Praynig
Звездика, отпращай бързо неканената гостенка! Щом преди 3 дни е дошла...Време е за нова овулация и нови надежди Grinning
Танче, забравих да те питам...св. Лучия покровителка на какво е newsm78 Помоли я за всички нас /знаеш за какво/.
И на патерица - понеже в събота беше Зачатие на св. Ана - честито на именичките  bouquet
Цветунчо, привет, привет Grinning ама ти как си Wink

# 11
  • Мнения: 2 120
Голди, мерси за кафето.
Леичке, в съседния форум има една графика, която толкова прилича на ановулаторна, но е бременна.
И моята овулация този месец е много не на мястото си, но аз я усетих, което означава ,че сигурно е станал голям фоликула и се  е пукнал по-късно и от там изместването. Това не вещае добро, но...на следващия опит.
Пета, стискам палци.
Цветунчо, непрекъснато мисля за теб.
Успех момичета.

# 12
  • Мнения: 1 441
Хайде да ви е хубава седмицата и от мен!   bouquet
Стискащите палци за мен - отпуснете ги. Дойде ми в събота, но аз си знаех и го изживях съвсем нормално - без рев до припадък и тръшкане  Mr. Green. Този цикъл още от овулацията имах увереността, че няма да стане нищо, не знам защо.  Rolling Eyes Както и да е де.
Пета, с теб съм в сряда. Желая ти най-искрено успех.
Леа, ако щеш вярвай оня ден си мислех за Гризчето и за това, че не се е обаждала отдавна. Тъй, че Гриз ако ни четеш - мини кажи как си и що се губиш.  newsm78
Цветунчо, какво става с теб - нещо да разкажеш?  Wink
Жабчо,  Hug и аз съм се оставила нещо за другата година, ама да видим дали ще отрая  Mr. Green
 Hug Прегръдки за всички! Още малко остана две седмици и е празник!  Mr. Green  Mr. Green

# 13
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря ви, момичета!  love001 Много сте ми милички!  bouquet

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
peta, и аз стискам силно Peace
Даре, недей така, нали знаеш, че в теб ми е надеждата този месец Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 471
Ха добър ден и от мен! Вчера се завърнахме от Априлци, където си прекарахме страхотно, и сега с нови сили подхващам поредната работна седмица. Като кача снимките, ще ви покажа малко, за да се заредите и вие като мен с енергия.
Пета, стискам палци сладоледчетата да се размразят успешно и трансфера да мине леко в сряда.  Hug
Бан, много съжалявам, че инсето е неуспешно Sad Почини си сега и от догодина с нови сили  Hug
Таня, много е готино да си детегледачка Wink нали - на мен не са ми оставяли племенника да го гледам сама, но съм помагала когато мога и чувството е страхотно. Така че пожелавам на всички скоро да се радваме, полагайки грижи за нашите бебета  Hug
Май това е за сега от мен - лек и успешен ден!

# 16
  • Мнения: 553
Ето ме и мен най-сетне след дългата отпуска  Hug Извинете ме, че много съм пропуснала, но в къщи нямам интернет. Честито на всички, които са успели   bouquet и много стинати палци на тези, които имат нужда в момента  Praynig Praynig Praynig И особено на Пета за сряда  Praynig Praynig Praynig
При мен за съжаление новините са само лоши  Sad Тестът беше повече от отрицателен  Sad Единственият "резултат" беше тромбофлебит като страничен ефект от лекарствата, заради което милото вече е категоричен, че втори опит няма да има  Sad
Лек ден на всички и дано писмата ни до Дядо Коледа да стигнат навреме и ако може да ги сбъдне всичките  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 4 324
Леа, вече имаме зелена светлина от доктора, но лекуваме хламидия. Тази или другата седмица ще ходя на контролно изследване за тази гад.

BAN-че, айде нов цикъл, нов късмет. Simple Smile А и тъй като смятам между Коледа и Нова година, можете да си направите подарък Simple Smile 

Slonchetka - чакам с нетърпение снимките ти Simple Smile Искахме там да ходим за Нова година, ама вече всичко е заето за съжаление. Чувала съм че е страшно красиво Simple Smile

pkoprinkova  Hug  Този тромбофлебит е много опасен. Радвам се че си добре

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 864
Хайде да ви е хубава седмицата и от мен!   bouquet
Стискащите палци за мен - отпуснете ги. Дойде ми в събота, но аз си знаех и го изживях съвсем нормално - без рев до припадък и тръшкане  Mr. Green. Този цикъл още от овулацията имах увереността, че няма да стане нищо, не знам защо.  Rolling Eyes Както и да е де.
Пета, с теб съм в сряда. Желая ти най-искрено успех.
Леа, ако щеш вярвай оня ден си мислех за Гризчето и за това, че не се е обаждала отдавна. Тъй, че Гриз ако ни четеш - мини кажи как си и що се губиш.  newsm78
Цветунчо, какво става с теб - нещо да разкажеш?  Wink
Жабчо,  Hug и аз съм се оставила нещо за другата година, ама да видим дали ще отрая  Mr. Green
 Hug Прегръдки за всички! Още малко остана две седмици и е празник!  Mr. Green  Mr. Green

БАНче, питат за теб в Искам бебе  Grinning http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148967.0
Каня и други "засегнати" да се разпишат там  Hug

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 179
pkoprinkova, ужасно съжалявам за неуспеха! Cry Cry Почини си, събери сили и ще решиш накъде да продължите.
Бан, съжалявам и за твоя резултат.
Пета стискам силно палци за сладоледените бебешори!
Успех на всички

# 20
  • Мнения: 264
 ние бяхме за уикенда на едно чудно местенце на около 1 час път от софия - така добре си починахе, наспахме, нагостиха ни фантастично в една къща за гости,че.. направо не ми се връщаше  Laughing  на такива места си зареждам батерийките със страшна сила! като закача снимки и аз ще показвам ;о) иначе аз вече се настройвам празнично и обмислям  украса, меню за бъдни вечер, подаръци... ех, празниците са толкова хубаво нещо! ;о)

момичета, желая ви да сте здрави, късметлийки и много празнични емоции!   bouquet    chef  bouquet

# 21
  • Мнения: 553
Благодаря ви момичета  Hug
А някой знае ли какво става с Лекси? Опитах да й пиша на лични, но кутията й е препълнена  Rolling Eyes Последно май четох, че има положителен тест и много се зарадвах за нея  Grinning Дано всичко да е наред и да не пише само защото не е на работа  Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 1 950
pkoprinkova, съжалявам Sad. Такава надежда имах за теб, че не се обаждаш заради нещо хубаво.
Сега почини и Нова година, нов късмет Hug
Бан, за теб важи същото Hug
На Лъчезарка и Слончи завиждам благородно, щото и на мен ми се ходи ама сега не мога. Чакам снимки Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 4 273
pkoprinkova , съжалявам за неуспеха Sad
БАНче, за теб също Sad
Момичета, явно при вас чудото ще стане по естествен път. Може би просто не е било писано да е тази година. Знам, че това не ви успокоява, но вярвайте, че другата година е вашата! Прегръщам ви Hug
Лъчезарка, къде е това чудничко местенце близо до София?
И да ви питам сега нещо Rolling Eyes При ановулаторен цикъл има ли болки в гърдите? Защото от снощи гърдите ме болят. Или едното няма връзка с другото?

# 24
  • Мнения: 497
Здравейте момичета  Hug
мисля да се присъединя към вас, ако може  Embarassed
До сега пишех в "Искам бебе", но май не сме за там. Не че не искаме, а имаме проблем. На съпруга ми му откриха някакви бактерии в простатния секрет, които намаляват подвижността на спермозоидите и сега започваме да ги лекуваме. Надявам се до месец два да сме ги изтребили тези гадни бактерии  #2gunfire
но до тогава се чудя аз какво да правя. Дали да продължавам с изследвания при мен или да почакам, защото дотук всичко е наред при мен  newsm78
Пожелавам ви много хубави емоции и сбъднати мечти!!! Hug

# 25
  • Мнения: 7 718
Марина, добре дошла.
Изчакай с изследванията при теб. Влагалищната среда при добра имунна система убива болествотворните микроорганизми понякога.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 273
Марина, добре дошла и дано не се задържиш дълго тук! И моео мнение е ти още да не бързаш с изследванията.
А на моя въпрос от предишния постинг няма ли кой да отговори newsm78

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Божееее и тук се предлагали вече кафета  Mr. Green БЛагодаря ще опитам. Flutter
Весела седмица момичета.
Бан-че и pkoprinkova съжалявам...с нови сили през Новата година. Тя ще е вашата незапомнена година. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 497
Благодаря ви Lali и  Lea  Hug Hug Hug
Дано се повлияе бързо на лечение.
Вие знете ли нещо по въпроса за стрептококите (такива са бактериите в простатния секрет) в простата? Много ли са упорити? Лекарят каза, че са се образували от много силна и неизлекувана простуда. И си живеят там, без да създават проблеми на мъжлето, но му убиват сперматозоидчетата. Сега ние сме наред да ги премахваме  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 4 298
marina_79 вие скоро правихте спермограма, нали? Какви бяха параметрите? Ние лекувахме стрептокок с десетдневно пиене на антибиотици.
Бан, мъчно ми е за теб. Защо такааааа  Sad Освен да ти пожелая да се опиташ да се абстрахираш и да си изкараш весели празниците, друго не знам какво да ти кажа. Явно не е момента сега, но дано скоро дойде за всички ни!
Копринкова, толкова те мислих. Викам, ето зачезна - да е надобро, пък то пак проблеми  Confused Миличка, надявам се да се възстановиш бързо   bouquet Ако ти се разказва, кажи как се прояви този тромбофлебит? Имаше ли връзка с хормоните? Имала ли си преди проблеми с вени?

# 30
  • Мнения: 497
marina_79 вие скоро правихте спермограма, нали? Какви бяха параметрите? Ние лекувахме стрептокок с десетдневно пиене на антибиотици.



*vera не е при мен и не помня точно резултатите, само знам, че имаше изменение в опашките и подвижността беше мисля 30% - първия час, а после още по-зле. Но не съм много сигурна. И на нас ни изписха антибитик - за десет дни, но и други лекарства и общо лечението е 30 дни. Вие решихте ли си проблема и имаше ли подобрение в спермограмата?

# 31
  • Мнения: 529
Верче, пусни ми жокер коя е видната ни потребителка Wink Да пообменя малко опит на ЛС.
Леичка, позирам че Верка говори за мене.  Mr. Green Аз наистина много се тръшках, че ФФ не отчита никакво повишение на темп. и сигурно ще почивам точно тоя месец, пък виж, изненадка получих накрая. Просто късна ову, и понеже съвпадаше с годишнина и рд на мъж ми явно добре сме я оползотворили  Crazy  Дано и при тебе совите да не са това което изглеждат   Praynig
Бан-че много ми е мъчно за теб, прегръщам те силно и догодина нов късмет да ти се падне от баницата.

# 32
  • Мнения: 2 309
Момичета,здравейте Hug
Реших,че съм за този форум вече,понеже правим бебе2 и времето отброя опити от две години Tired
А си мислех,че като родя,ще се "отпуша" ooooh!и ще забременея от раз.Уви!!!Не познах...
Първото го правихме 4г...Сега не сме правили изсладвания,освен аз-хормонални,които са в норма.Дала съм си срок и ако не забременея до тогава ще ги почна!
Имам два въпроса
Нужно ли е да се прави нова цветна снимка,след като съм правила преди да забременея?
Може ли веднъж лекувани хламидии,да се "активират"отново?

# 33
  • Мнения: 415
Петя  Cry Cry Cry  Надявах се, че те няма за добро, а то какво било  Sad
Банче, съжалявам за инсето  Sad
Добре дошли на Голди и Марина и Рожбо  Hug
Жабче, нова година - нов късмет  Grinning От сърце ти желая успех и още от сега ще стискам палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Пета, много палци и за тебе  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Дано сряда да е твоят ден   bouquet
Слончи, давай снимките, да се порадва и моята изтерзана душа  Laughing
Леа, не мога да отговоря на въпроса ти, но пък много силно те  Hug

Аз продължавам да си чакам резултати тази седмица, иначе с друго не мога да се похваля. При мене само работа, работа и пак работа  Sad

# 34
  • Мнения: 856
Копринкова, и аз като останали се надявах, че дългото ти отсъствие е за добро. Съжалявм за усложненията, които са възникнали.
Пета, стискам палци за сладоледчетата  Grinning
Леа, може болките в гърдите да се дължат на настъпваща овулация, така че действайте. Кажи след 2 дни дали БТ се е повишила вече  Peace
Добре дошли на новите момичета. Пожелавам им още следващата година да се преместят при бъдещите майчета.

# 35
  • Мнения: 7 718
Рожбо, добре дошла. Да, трябва да се направи тест за проходимост - хидротубация или цветна снимка.
Може да се заразиш винаги от хламидии.

# 36
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
Добре дошли на новите попълнения! И да не се задържат дълго тук!

пкопринкова, Бан съжалявам  Cry Дано следващият път се получи  Hug

Джази ти какво реши - ще действате ли след нова година?

# 37
  • Мнения: 415
Чакам резултатите от Плевен и ако са ок - действаме  Grinning
Стискай палци, защото вече нямам търпение  Laughing
Ще се радвам ако се засечеме за ин витрото, ще се чувствам по-силна, ако не съм сама  Hug

# 38
  • Мнения: 1 329
Бан, Копринкова - страшно съжалявам за неуспеха. Знам как се чувствате!
Горе главата и успех!

# 39
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте момичета! Ами май сте прави, вероятно вчера е било овуто. Днес БТ се покачи на 36,4. И за съжаление точно вчера не можах да склоня мъжа ми да си изпълни съпружеските задължения #Cussing out Бил уморен, спяло му се Tired Ами на мен вирят ли ми се крака преди лягане с разтичаща се лепкава течност вътре Mr. Green Другият  месец - прошка няма Naughty Иска - не иска, няма да му влизам в положение, а само в пози Mr. Green
Рожбо, добре дошла Hug Непременно направете спермограма, изследвайте се за хламидии, а ако имаш опасения за запушени тръби - и цветна снимка. По добре е да знаеш какъв е проблемът и да се бориш с него!
Мърче, ти как си? Отдавна не си писала.
Какичка, знам, че в най-неочакваните моменти стават чудесата, но аз пък все съм в очакване Wink И насън да ме бутнеш, знам кой ден ми е. Не искам да е така...но какво да правя Rolling Eyes
Джази, кога ще са готови резултатите? Стискам палци!

# 40
  • Мнения: 471
Както ви бях обещала, ето малко снимки от Априлци:
Панорамна снимка
Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5

Копринкова, ужасно много съжалявам, че е трябвало да преживееш това!  Hug Надявам се, че си добре сега.

# 41
  • Varna
  • Мнения: 1 094
slonchetka , много хубави снимки, благодаря че ги сподели с нас!  bouquet

# 42
  • Мнения: 553
Благодаря ви момичета  Hug

Вера, аз си имам разширени вени от доста години. До сега не са ми правили такъв проблем, макар че преди време имаше нещо подобно, но ми мина само с разни мазила и не беше възпалено, само ме болеше. Сега явно от хормоните (нали лекарствата за стимулация са хормони  Close) се провокира по-голям проблем. А и док, и съдовия хирург, казаха, че е от стимулацията. Било рядък страничен ефект, ама за мен си беше 100% (иначе на теория 1-2% вероятност). Добре поне, че беше на повърхностна вена, а не дълбоко и в някоя артерия. Моят мъж преди години лежа на системи в болница заради дълбок тромбофлебит, та много добре знам какво е и колко е опасно. То сигурно и затова не стана нищо  Sad След трансфера док каза "преди всичко спокойствие", а още на другия ден ме прати при съдов хирург, дори спомена че можело и операция да се наложи и като цяло спокойствието беше невъзможно  Sad.

Джази, стискам палци за резултатите да са добри  Praynig Praynig Praynig

Лея, нищо не се знае, не бързай да отписваш цикъла. Нали сперматозоидите могат да живеят в теб до 3 дена. Стискам палци въпреки всичко да имаш изненада  Wink

# 43
  • Мнения: 1 441
Момичета, много сте ми милички като ми съчувствате така искрено   bouquet Благодаря ви! Аз обаче наистина този месец съм съвсем в кондиция. Може би щото доразвихме плана с мъжо, т.е. отменихме плана,  Mr. Green  Спираме всякакви срещи с доктори и след нова година си даваме поне 6 месеца спокойствие. Да, времето си минава и ставаме все по-стари, но от толкова зор и напъване вече много ни писна. Още повече като не знаеш какво и защо правиш и като го правиш на сляпо. Наааааай-много на една лапароскопия да се пусна, че да видим дали нямам ендометриоза с този мой обилен цикъл.... newsm78
И все пак - много ви благодаря! На всички!   bouquet
Копринкова, много лошо това с тромбите. Знам си аз, че хормоналните действат кръвосъсирващо, ама пусто докторите все ми обясняват и на мен, че няма проблем  и шанса бил......... нюню.  Crossing Arms Нюню, ама нъцки... Дано бързо се възстановиш.
ДарилчеHug   bouquet
Апропо, как сте с коледното настроение? Ако имате в повечко, давайте насам, че на мен нещо хич не ми е коледно?  Thinking Дали щото е доста топло още навън или щото имам повечко работа.... Така или иначе нямам търпение да идват почивните дни вече, че да се наспя...

# 44
  • Мнения: 4 324
slonchetka - страхотни снимки Simple Smile Само мога да съжалявам, че няма да сме там за Нова година Sad

Айде нещо коледно Simple Smile
Сега измислям късметчета за празника и ето Ви едно и на Вас Simple Smile

В готвенето, чистенето и прането,
ще те отмени мъжлето,
а ти с приятелки добри
ще се шириш до зори.
А сега малко по-сериозно,
пада ти се нещо грандиозно
бебнце усещам ще дондуркаш,
май ще има кой да гушкаш. 

Simple Smile

# 45
  • София
  • Мнения: 4 273
Танче, страхотно късметче си измислила Wink Пожелавам го на всяка една от нас! Аз в баницата слагам по няколко късметчета "бебе-момиченце", за всеки случай, да не вземе някой да глътне късметчето.
Слончи, много са ти хубави снимките! Така се зареждам с енергия като изляза сред природата!
БАНче, веднага ти давам от моето коледно настроение! Сложила съм коледна украса в стаите, навсякъде има снежни човечета, свещички, мечета, а на прозореца стои един Дядо Коледа с шейна Grinning Елхичката ще я вземем по-късно, защото аз обичам да усещам миризмата на свежа еличка или борче Grinning А пък снощи репетирахме как ще играем хора Wink Моите мъже са много схванати в краката Crazy Плетат ги във всички посоки, подскачат отвреме-навреме и мислят, че хоро играят Mr. Green Но важното е да е весело! Ще продължаваме с репетициите! Още не съм купувала подаръци, но другата седмица и това ще направя.
Момичета, а вие с какво ще зарадвате половинките си на Коледа? Аз на моя мисля да му купя една прахосмукачка за колата. Да си фучи, да си чисти...голям чистник ми е и си мисля, че ще се изкефи Flutter
Вижте какво късметче намерих в Интернет:
Бебе щъркел ще ти носи
в Новата година,
май със папмперси ще си
тука догодина

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 13:57 от lea

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 864
Момичета, а вие с какво ще зарадвате половинките си на Коледа? Аз на моя мисля да му купя една прахосмукачка за колата. Да си фучи, да си чисти...голям чистник ми е и си мисля, че ще се изкефи Flutter
Идея-трепач  hahaha Моят мъж пое изцяло чистенето откакто съм бременна и сериозно съм се замисляла да му купя една престилка за майтап  Mr. Green Ако намеря престилка с бебешки мотиви ще е върхът  Laughing Иначе от доста време иска вълнен шал "по-така" ама пусто претенциозно Теле не може още да си хареса. Да нямало ресни, да не било много цветно, ама да не било като за 50-годишен, да не било плетено ...  Crossing Arms Освен това ще му спретна един комплект за бръснене с аромат по мой вкус. Друго не съм измислила  Thinking

# 47
  • София
  • Мнения: 4 273
Светли, и моят е много претенциозен за дрехи. Затова без него купувам само боксерки. Може да купиш някакви боксерки със закачлив десен Wink вместо шал. Че то и зимата се очертава една....по-скоро прилича на пролет или есен Crazy

# 48
  • Мнения: 553
БАН, съжалявам за твоя неуспех  Sad Извинявай, пропуснала съм те  Embarassed
Много хубаво сте го решили да си починете от доктори. И моят мъж иска това от доста време, ама нали мен годинките ми препускат, та някак ми е съвестно да спирам  Confused

В тази връзка днес май пропуснах да ви черпя виртуално по една торта   party023 Обаче не е много за празнуване, а и годишнината е фатална (40), та тържествата се отменят днес ...

Но понякога си мисля, че ако мога да забравя поне за малко за проблема може и чудо да стане (иска ми се много  Embarassed ).

Лея, на мен миналата година на баницата ми се падна бебе даже два пъти, но явно не било писано да е тази година  Sad. Е, пак ще сложа такъв късмет, пък може да се падне на някой друг  Wink. На времето на баба ми все й се падаше сватба или нещо подобно  Wink.

# 49
  • Мнения: 553
Може да купиш някакви боксерки със закачлив десен Wink вместо шал.
Чудна идея  Laughing

# 50
  • Мнения: 235

   Здравейте, момичета!

   Копринкова, Бан, съжалявам много. Но ще стане. Просто са ни по-инатливи бебчетата.

   Добре дошли на новите момичета и не се застоявайте, въобще!

   И аз се чудя какво да купувам за Коледа. Давайте идеи! 

   

# 51
  • София
  • Мнения: 4 273
pkoprinkova , те бебета не се губят! Сега ще те изненадат двете наведнъж през 2007 г.  Grinning И - най-важното: Честит рожден ден  bouquet Такъв хубав юбилей имаш, а се криеш Wink Пожелавам ти първо - здраве, много, много любов и подкрепа от любимия човек и сбъдване на съкровената бебешка мечта Hug
БАНче, хубаво си го решила! Почини! И аз в момента съм в почивка от доктори. Може пък това да е рецептата Rolling Eyes

# 52
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
Виждам че сте подкарали коледната тематика  Laughing И на мен нещо не ми идва коледното настроение, вчера се насилих поне елха да украся вкъщи. Миналата година и на мен таман два пъти ми се падна късмет "бебе" от баниците, ама на - вярно всичко се върти около това да се сдобием с потомство, но самото бебе не е факт.

Моят мъж пък иска нов телефон, ама много иска  Mr. Green
В чуденка съм какво да купувам на родителите и братята... Засега съм купила само по едно коледно венче на семейство.

Копринкова честит рожден ден! Желая ти всичко най-хубаво и най-вече едно малко слънце да огрее дома ви!   Laughing
Оф аз пък съм наследствено обременена с разширени вени, даже си имам една повърхностна на крака...ето ми значи още един повод за притеснение...  Crossing Arms

Бан добре си го решила - понякога човек има нужда да се дистанцира от проблемите, пък току-виж те сами се решили  Wink Аз така се разсеях последния месец покрай любимия ми спорт волейбола, че забравих и за ин витро и за депресии.  Crazy

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 14:50 от Жабче

# 53
  • Мнения: 1 950
Никакво коледно настроение нямам. Нито тук в къщи мога да украся, нито в офиса. Такъв е периода. Искам да украся в Пловдив, но там чак преди Коледа ще си отидем. Добре, че сте вие та покрай вас се опитам да се настроя коледно Hug
За подарък съм решила да купя на любимия хубава чанта тип борсета от Петек. Отдавна ми реве за такава, че неговата е поостаряла, ще взема и нещо закачливо, това боксерките си е идея Mr. Green
Смятам другата седмица да почна да пазарувам подаръците, за майка, за сестра ми, зет ми и малката Маргаритка Laughing. Сигурна съм, че ще избера хубави неща, мисля да са лични.
Аз пък съм си пожелала да ми се подаряват домакински подаръци Mr. Green, от януари сме на друга къща и ще имам нужда от много неща. Laughing

pkoprinkova, честит празник  bouquet! Много, много здраве и късмет ти пожелавам Hug.
Много кураж и да продължиш напред така както ти решиш Hug

# 54
  • Мнения: 553
Благодаря ви момичета  Hug
Нали казват, че тази годишнина не било хубаво да се празнува, а и милото е на работа до късно тази вечер, та съм решила никакво празнуване днес. Пък дай Боже, догодина всички тук да празнуваме с повече желение и други поводи  Praynig Praynig Praynig

Оф аз пък съм наследствено обременена с разширени вени, даже си имам една повърхностна на крака...ето ми значи още един повод за притеснение...  Crossing Arms

Ами те и моите са наследствени, баща ми има  Confused. Но поне да знаеш да предупредиш док преди стимулацията и да вземете мерки, ако това е възможно  Rolling Eyes Аз от всичко друго се страхувах преди ин-витрото, но за вените не бях си и помисляла  Embarassed Сега си го отчитам като мой пропуск  Embarassed Ама все си мисля, че това не може да се скрие и че при всеки преглед док ми е виждал вените  Embarassed Но нали шансът за такова усложнение бил малък, не се стряскай толкова. Пожелавам ти при теб всичко да е наред  Praynig

# 55
  • София
  • Мнения: 819
pkoprinkova, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! С пожелания за много сбъднати мечти! Много съжалявам за неуспешното инвитро и за всичко това, което си изживяла! Знам как се чувстваш, защото и моето инвитро беше неуспешно. Успех на всички момичета и дано Дядо Коледа донесе много бебета!  Grinning

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Бан, много съжалявам. Следващия път ще се получи, сигурна съм.
pkoprinkova, мила,  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  bouquet Пожелавам ти около теб винаги да има много любов . Повярвай ми знам как се чувстваш на този ден, но бързо минава. Аз също имах такъв юбилей тази година и си го изпразнувах с най близките си приятели.
Това с почивката горещо ви го препоръчвам . При мен се получи точно в месеца който реших че ще почивам.  Но трябва да се откъснете напълно от мислите за бебе, овулации и т.н. Мислете само за себе си, поглезете се. Този месец е много подходящ за приятни  изненади. Пожелавам ви, и ще се моля  Praynig, чудото да се случи и на вас.
Аз не мога да не ви се похваля. Най-после, днес, след двуседмично закъснение ми казаха резултата от първото изследване от амниозентезата -всичко е на ред - няма Даун. Днес не мога да си намеря място - най- после малко да ми се отпусне сърцето. Надявам се че с другите изследвания всичко ще е наред. 
Мили момичета, наистина сте ми много близки и с цялото си сърце ви пожелавам 2007 година да е годината на сбъднатите ви мечти. А тази Коледа да е изпълнена с моного топлина и любов за всяка от вас  Hug

# 57
  • Мнения: 1 951
Здравейте момичета,

много отдавна не съм писала, бях в отпуска и нямах възможност. Но си мислех за вас  Hug Hug Още не съм наваксала с новините, но вече  съм на линия.

При мен няма нищо ново, освен че отбелазах 30та си годишнина  Embarassed, за която ви черпя на патерици   party023 Wine Glass

Прегръщам ви и стискам палци на всички които се нуждаят  Flowers Four Leaf Clover

# 58
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте, момичета!  newsm51
   Виждам, че някои са се върнали от почивка - СЛОНЧИ, много красиви снимки.
...други пък са се върнали след дълго осъствие от нашите редици - КОПРИНЧЕ, радвам се да те видя.  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Бъди здравичка и нека другата година се сбъдне мечтата да гушкаш бебок!
   Нашата Леичка пак се притеснява, а как да й внесем успокоение в душичката? Лейчо, пиле шарено, не го мисли, не брой дни, не мери температура...не си затормозявай главицата. Знаеш, че на освободена психика става най-лесно /особено след като нямате и никакви проблеми/.
   Добре дошли и на новите попълнения тук - искрено ви пожелавам да не се задържате дълго, а бързо да скачате в отчетните.
   БанчеHug . Не се разочаровай, моля те! Смело напред, нали знаеш, че и на нашата улица ще изгрее слънчице някой ден. /навремето СВЕТЛИ ми го беше писала в едно лично съобщение -СВЕТЛИНКО, надявам се нямаш против, че го споделям с момичетата   bouquet / и вижте я милата сега - гали си бременната пупа. Така, че място за отчаяние няма!
   ДЖАЗИ, къде си бе душа? Какво става с изследванията? Ние нашите още не сме си ги взели, само се обадих по телефона и казаха, че са готови. Хайде, КЪСМЕТ и да споделиш веднага как са!
   ЦВЕТУНЕHeart Eyes
   Поздрави и прегръдки за всички момичета.

# 59
  • Мнения: 856
Честит юбилей на Копринкова   bouquet Дано двете късметчета от миналогодишната баницата се реализират през следващата година!
Честит рожден ден на патерица и на Марински   bouquet
Бан, отдъхнете и дано последвате примера на Тини7
Мърче, ти как си? Отдавна не си писала.
Благодаря добре съм  Grinning Почивам си от доктори още от лятната ваканция  Crazy и сигурно по тази причина няма кой да ми разваля Коледното настроение. Накичила съм в къщи и на работа, че и през ден си купувам по някое допълнение към украсата. У нас си имаме коледно дърво в саксия, така че и то вече е с празнична премяна. Остава само торбата с подараците да напълним и ще сме готови за посрещане на дядо Коледа  Heart Eyes
Предвам ви малко настроение от моето  Hug

# 60
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен, момичета  Hug Съжалявам, че толкова време не се обадих. Зачезнах веднага след ходенето ми в Германия, понеже тогава тук беше малко напеченко, и аз реших да се абстрахирам от тази атмосфера. После си почивах и от активното участие във форумския живот, което не значи, че не съм си мислела за вас  Hug

Всъщност, ноември трябваше да започнем ин витро процедура на естествен цикъл при Стаменов, но цикълът се отмени. Тъкмо бях направила чудесен 16мм фоликул на 12ия ден, и на следващият ден естрадиолът се оказа мноооого под всякакви норми за качествен фоликул  Tired След като научих новината се бях сдухала, но честно казано бързо ми мина, понеже подобни фалове са напълно нормални, когато ин витрото е на ест.цикъл. Сега пък декември докторът е в отпуска, така че ще трябва да чакам най-рано следващия месец, за да правим процедура.

Леа, БАН, благодаря ви, че се сетихте за мене  Hug Трудно ми е вече и да намирам окуражителни думи след неуспеха на което и да е момиче тук. Но пък фактите говорят сами за себе си - непрекъснато нови момичета съобщават за положителни тестове след една или друга процедура (или пък по стария добър  luvbed начин). Това е единственото, което на мен лично ми дава сила и с което мога да окуража и вас, че когато ни е писано ще дойде и нашият ред. Не мога да обещая на никого, че другият месец е негов, нито че ще ражда 2007, но знам, че ще успеем всички  Praynig

Честита годишнина на Петя Копринкова и на Марински   bouquet Желая ви цялата любов и щастие на света!

# 61
  • Мнения: 553
Благодаря момичета за пожеланията  Hug Да ви се връщат стократно и скоро всички да се похвалите знаете с какво  Praynig Praynig Praynig

Савина, съжалявам за неуспеха  Sad  Hug Hug Hug Дано следващия път да е за последно  Praynig Praynig Praynig

Гризката, съжалявам  Sad Сигурна съм, че другия месец ще уцелите овуто с док и всичко ще е наред  Hug Поне не си се тровила с лекарства, и това е успокоение. Да те питам това с ин-витрото на естествен цикъл док как го приема? Аз не съм го питала, но предишен лекар направо ми каза, че на моята възраст нямало смисъл да пробвам на естествен цикъл. А много ми се иска, ако може да не ме стимулират и да не рискувам повече проблеми  Confused

# 62
  • Мнения: 3 376
Петя, докторът принципно е ентусиаст на тема "ест.цикъл". На мен лично ми каза че той лично би го препоръчал на всеки, стига обаче да е готов да изтърпи потенциалните разочарования, свързани с тази процедура. Както знаеш, може да се проточи няколко месеца (както например в моя случай) и в края на краищата пак да е неуспешно. Сега тези дни док трябва да е в Лондон на семинар обсъждащ именно ест.цикъл Wink Тъй че януари непременно го попитай за тази възможност, очевидно ти е на сърце.

# 63
  • Мнения: 553
Благодаря Гризката  Hug  То както се видя и със стимулация няма гаранция, на естествен цикъл поне не те тъпчат с хормони. Пък дори да се провали в дадения месец, рискуваш само няколко прегледа и изследвания все пак.

# 64
  • Мнения: 7 718
Копринкова, лекарят отказва по принцип, защото шансовете са минимални и да не ти дава напразни надежди.
Но ако ти настояваш, ще се съгласи.

# 65
  • Мнения: 740
Благодаря, момичета за палците. Днес се молим за Пета!

# 66
  • Мнения: 1 419
Да честитя на патерици на рожденничките Копринкова и Марински newsm51 Пожелавам и на двете ви много здраве най-напред, много усмивки и поводи за тях, както и да гушкате сладки бебчета  Heart Eyes

Копринкова и БАНче - съжелявам за новините  Confused  Hug

Голдънче, айде взимай ги тия резултати  Flutter

Сима и Пета  Praynig

Гризка, ти верно се затри напоследък  Crazy Надявам се януари да е вашия месец   bouquet

# 67
  • Мнения: 1 329
Ами кат` сме почнали дайте и аз да се разпиша тук

Копринкова, Марински, честит ви празник девойки! Желая ви от все сърце много здраве и оптимизъм в очите !



Гризи - не се тревожи, ще успееш!
`Седморката на Блейк`  - целувам ви Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета  bouquet
мисля че повечето не ме познавате защото до момента пишех в "искам бебе" но тъй като реших повече да не се залъгвам смятам че мястото ми е тук при вас-а именно в "ПРОБЛЕМНО ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ"Вначалото ми звучеше малко сташно но реших че е по страшен факта от колко време мъчим,а именно вече една пълна година.виждам че и вие сте сплутени и задружни и се надявам да успеем да намерим общи теми на разговор.Желая с всяка една от вас в много скоро време да си пиши в "Отчетни"
Lali  ти беше човека мила който ме накара да се замисля за някои неща и мисля че вече съм на правилното място.жалкото е че все още сме на вълна -ТЪРСЕНЕ НА ПРОБЛЕМА но силно се надявам скоро да знаем причините и да започна да се лекувам и през новата година да се сбъдне голямото ми желание да стана майка.Ще се моля за себе си и за всички вас момичета които копнеете за този миг

# 69
  • София
  • Мнения: 4 273
Мушмороче, здравей Wink Наистина една година е достатъчно време и мисля, че няма да сбъркаш, ако се насочиш направо към клиника по стерилитет. Ще си направите план за действие, едно по едно ще изследвате нещата и надявам се скоро да откриете проблема. И също така скоро да забременееш Peace
Марински, не сме ти забравили рождения ден! Grinning Даже имаш специална темичка в Календар на събитията
Пета, очакваме включване от теб Praynig

# 70
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря ви, мили момичета, явно отново е имало полза от стиснатите палци-вчера ми трансферираха 3 "сладоледа" и сега ще се моля поне един да оцелее. Обичкам ви.  bouquet  love001

# 71
  • Мнения: 1 950
mu6morok, добре дошла  bouquet. Съгласна съм с това, което Леа ти е казала, а ти можеш да ни разкажеш нещо повече за вашите опити, какво сте направили до сега, кой доктор посещаваш и т.н.
Пожелавам ти много късмет  bouquet

Пета с теб сме Praynig
Дарито Wink и "седморката" /която всъщност е много повече от седморка Wink/ та ОБИЧА МНОГО Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хубава ден скъпи момичета Hug

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
peta стиснала съм палци от вчера и няма да ги пускам до края на годината.fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Щом са оцелели сладоледчетата значи са силни и ще се борят. Ти само си почивай сега и никакви излишни емоции.
mu6morok, добре дошла   Hug
Причтен ден на всички
  bouquet

# 73
  • Мнения: 553
Много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover и от мен за Пета!

Добре дошла на Мушмурок с пожелание да не се задържа дълго тук  Hug

Лек ден на всички и благодаря още веднъж за пожеланията  Hug

# 74
  • Мнения: 264
пета, с теб сме!  bouquet здраве и късмет!

# 75
  • Мнения: 1 792
добро утро на всички и благодарности за топлото посрещане Blush
аз за тази една година сигурно мога и книга да напиша.
Още след 3месец от неуспешното бебеправене и отидох на доктор.той ме искара че деца няма да имам(без и едно изследване да ми направи)разплаках се и излезнах.след това с много препоръки ме пратиха при друг доктор който започна лечение с дуфастон и клостолбегит,но без да е имало в месеца меструция.това доведе до реакция на матката,спазми,болки,десен яйчник пълен с кръв и така нататък.Сстоях десет дни в болница на системи и антибиотици.
Лекаря благодарение на който ми се случи всичко това се отнесе много немарливо и аз отново бях разочарована от докторите в нашата държава.отидох при трети-някое друго изследване(гъбички,спермограма,хламиди)и лечение с дуфастон.......и така 4месеца никакъв резултат.
в една случайна среща с моя близка и се оплаках през какви перипети съм минала и тя ме посъветва да ги зарежа всички тези некадърници и да отида в клиника ТОРАКС при д-р Даскалов.така и направих и не съжалявам и за минута.аз съм възхитена от внимание,професионализъм и обслужване.сега още правя хиляди изследвания но до месец-месец и половина се надявам проблема вече да е ясен и да действаме с лечение. baby_neutral
а на пожеланията ви-дано  не се задържаме много тук наистина baby_neutral

# 76
  • Мнения: 1 950
Браво mu6morok , с избора на д-р Даскалов от клиника Торакс си направила първата ефективна стъпка по пътя към желаното бебче  bouquet. Много късмет и успех с изследванията Hug

# 77
  • Мнения: 1 792
zvetun4o благодаря ти мила и аз знам и съм сигурна,че от тук нататък малко по малко нещата ще се наредят и че съм в сигурни ръце.дано скоро ,многооооо скоро се похваля baby_neutral Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 4 324
mu6morok - добре дошла ида не се задържаш дълго тук.

Май ще си правим клуб „д-р Даскалов” Simple Smile Simple Smile Simple Smile и аз съм му пациентка Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 792
здравей ТАНИЧКА.междо другото когато влезнах във форума ти беше първия човек който ме посрещна и ти ме посъветва да отида при него.искам да ти искажа благодарност за топлото посрещане.
аз те послушах и не съжалявам.преди 2 месеца имах кратка бременост която за жалост приключи неуспешно но това ми дава сили и стимул че следващия път ще стане.  bouquet

# 80
  • Мнения: 4 324
А да спомням си Simple Smile
Никакво отказване, само напред Simple Smile

И аз като теб имам същите надежди Simple Smile Сега лекуваме малко хламидии (свърши лечението, трябва пак да ходим на контролен) и после имаме вече зелена светлина от д-р Даскалов Simple Smile

Не мисли за неуспешната бременност Sad За съжаление е имало да става Sad

# 81
  • София
  • Мнения: 7 242
Много ми липсвахте Hug От няколко часа имам нет вкъщи и бързам да ви пиша. Още не съм чела нищо от времето, когато ме нямаше, но бързам да ви благодаря за стиснатите палци и добрите пожалания.
Както ви писаха моята приятелка и Ая, тестът е положителен и в момента съм в 10-та седмица. Бебето е едно, има нормална сърдечна дейност. В деня, в който говорих за последен път с Ая получих много силен кравоизлив /предния ден бях прокървила за малко/. Изпадна и голямо пърче лигавица. Бяхме сигурни, че всичко е свършило. На другата сутрин отидох  при док., за да види дали не е останало нещо за кюртиране. Не можах да повярвам когато ми каза, че сакчето е още там и имаме шансове да го запазим. Оказа се, че е изпаднала лигавицата под него. От тогава лежа и вземам лекарства, известно време ми слагаха и инжекции. Първите две седмици имах зацапвания, от няколко дни /да чукам на дърво/ - не. Док. ме гледа за последно в събота и каза, че нещата изглеждат добре.
Много се радвам, че отново съм тук, защото страховете, самотата и бездействието ми дойдоха множко Grinning
А сега започвам да чета пропуснатото Wink

# 82
  • Мнения: 4 324
Ай, ай, ай Simple Smile Колко се радвам да те „видя” Simple Smile
 Hug
Сгеа лежи и почивай и не мисли за глупости Simple Smile Всичко ще е наред Simple Smile
 Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 1 950
Лекси Hug Hug Hug
Толкова много ти се радвам и се моля всичко от тук нататък да е наред с теб и бебчето Praynig Praynig Praynig
Ох, много се развълнувах Embarassed

Късмет, много късмет и спокойствие ти пожелавам  bouquet

# 84
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Лекси, дано занапред всичко с теб и бебо е наред. Ще се моля и стискам палци. Hug

# 85
  • Варна
  • Мнения: 3 864
Ах, Лекси, хубаво е, че се обаждаш с добри новини. Съжалявам за кошмара, през който си минала, и ти желая от сърце всичко лошо да е останало в миналото  Hug

# 86
  • Мнения: 1 419
Лакси  Hug
Много се радвам, че са се стабилизирали нещата   bouquet

# 87
  • Мнения: 1 792
Лекси и аз те поздравявам и ти желая всичко от тук нататък да е наред  bouquet

# 88
  • Мнения: 497
Лекси, желая ти много много спокойствие и едно здраво бебче накрая  bouquet

# 89
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЛЕКСИ, много се зарадвах като видях, че вече всичко е наред. Поздрави за борбения дух и успеха! Дано от тук нататък следват само щастливи мигове , а проблемите останат зад гърба ви. Много, много успехи!!!  bouquet

# 90
  • Враца
  • Мнения: 5 179
леле Лекси как ти отива тази лентичка Wink
Много изпитания си имала, но сега всичко ще е наред!
пета стискам палци за сладолечетата, по Коледа стават чудеса!

# 91
  • Мнения: 856
Лекси, поздравления ! Лека бременост ти желая   bouquet
Пета, продължаваме стискането на палци  Hug

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Лекси, поздравления и от мен  Hug Hug Hug
Сега пази леглото и без излишни емоции. Сигурна съм че от тук нататък всичко ще е наред.
Успех мила   bouquet

# 93
  • Мнения: 415
Честит рожден ден на Марински и Петя /нищо, че е на патерица  Embarassed/   bouquet
Слончи, страхотни снимки  Grinning
Голди, сладурче, ко чакаш, тичай за резултатите  Grinning Аз още чакам моите и вече не ми остана търпение  Confused Дано си е заслужавало чакането  Simple Smile
Гриз, ще стане  Hug Не се отчайвай  Hug
Пета  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Лекси  Hug Добре дошла и дано да нямаш повече притеснения  Simple Smile

# 94
  • София
  • Мнения: 213
ЛЕКСИ привет мила! От тук нататък ти желая  само положителни  мисли и емоции.Пази се и си почивай  Hug
ПЕТА стискам палци всичко да е ОК !! Praynig Praynig Praynig
Успех на всички   bouquet

# 95
  • Мнения: 2 381
Лекси, честито Simple Smile

Спокойствие и много късмет на всички момичета, които се подготвят или са в процедура за постигане на така мечтаната цел.

# 96
  • Мнения: 1 329
Лексииииии, добре дошла! Радвам се че си добре и нещата се нормализират при теб!
Честито!

# 97
  • София
  • Мнения: 4 273
Лекси, добре дошла отново Hug Дано нямаш повече притеснения и изкараш една спокойна, хубава бременност със сладък завършек!

# 98
  • Мнения: 3 376
Лекси, много се радвам, че пак си тук  Hug Много трудности си имала, но важното е бебчето си е в коремчето Peace Стискам палци всичко да е наред до края  Praynig

Пета, палци и за теб  Peace

Днес ще ходя на 2 офис партита за Коледа  Close-mas: - едното в моята фирма, другото в офиса на моя приятел. А от утре излизам в отпуска и се отдавам на коледно настроение и пазаруване  Party То пазаруването ще е малко символично тази година, щото вече едвам си насмогваме на дълговете, ама пак ще е весело и Коледно   madnoel Предавам малко Коледен дух и на вас  babydust7

# 99
  • Мнения: 7 718
Браво, Лекси. Laughing

# 100
  • София
  • Мнения: 7 242
Много ви благодаря и ви пожелавам от все сърце скоро да се сбъднат и вашите мечти. Вярвам, че всички ще успеете. Само трябва воля и огромно желание, а вие всички ги имате.
Признавам си, че през последната година бях поизгубила надежда и бях на границата да се откажа. През януари щяха да станат 5 г. от както правим опити. Бях решила, че това ще е последният асистиран опит, а може би и него не бих предприела, ако мъжът ми не беше твърдо убеден, че поне веднъж трябва да опитаме.

Стискам силно палци на Пета и на всички, които имат нужда fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.

Петя, съжалявам много Cry. Но все пак хубавото е, че си реагирала много добре и яйцеклетчиците са били качествени щом са се оплодили. Вярвам, че ще стане по един или друг начин.
И аз като Гризката съм вече на коледно-новогодишна вълна newsm19. Все си мисля за подаръци santa2 hahaha, украси и коледни лакомства cook, но още не съм направила нищо, а време няма. Мерак ми е да купим и елха, но мъжът ми не ще още и упорито твърди, че щяла да окапе до Коледа Confused.

# 101
  • Мнения: 553
Лекси мила честито  Hug Hug Hug  bouquet Много ме зарадва  Grinning Стискам палци от тук нататък всичко да е наред и ти и бебчето да сте добре  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Пази се много и почивай сега  Hug

Колкото до мен - не искам още да губя надежда, но май шансовете ми съвсем намаляха  Sad. А и мъжът ми не иска повече да рискувам  Sad Но сега мисля да се концентрираме върху идващите празници, пък след това да решавам този проблем ... За сега нито съм купувала подаръци, нито в къщи съм украсявала, нямам желание за това, а ще трябва да се насиля да се усмихвам заради хората около мене ...

Лек ден на всички  Hug

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета  Hug
Хайде днес е петък - последен работен ден, пък и до Коледа остава само една седмица.
 santa2  madnoel
И аз се опитвам да се заредя с коледно настроение, дори вчера приключих с коледната украса в офиса. Само дето, като гледам какво слънце се е облещило навън, едва  ли и тази година ще има сняг за Коледа.

pkoprinkova, мила вземи се в ръце. Знам колко е трудно да го направиш точно сега, но не се отдавай на болката и най-вече не се отчайвай - ще стане, по един или друг начин. Сигурна съм, че на Коледа  ще ти стопли сърцето любовта на най-близкия човек и че дори само заради него си струва да си силна. Погледни с оптимизъм - шансовете са много разтегливо понятие - докато ги няма никакви току виж се обърнали в твоя полза.  Hug

Лекси, ние и тази година си купихме елхичка в саксия. Mиналата година   си имах коледно дръвче до март месец и след това го засяхме на село. Е падаха малко иглички, но без тях не може. Елхичката дори си покара нови клонки докато беше в къщи. Препоръчвам ти го като вариант - накак по дълго се запазва топлината на Коледа, поне за мен е така. Ех, размечтах се. Crazy
Приятен ден на всички и хубави почивни дни.

# 103
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета.минавам само да ви пожелая един прекрасен ден  bouquetаз днес съм като пияна.мойто мило е болен и снощи постояно се будех да го проверявам дали не е вдигнал температура.а той щастлив и доволен че жена му го гледала.днес щял на всички да разправя.това мъжете са си такива дечковци Joy

# 104
  • Мнения: 740
Ще ми позволите ли съботно да затворя темата - хистологията ми е чиста, проблеми няма. Заради кюретажа, обаче, спираме за три месеца всякакви интервенции. Но ще съм тук и ще ви наблюдавам с усмивка, защото ме пленихте с човечността си. Стискам ви много силно палци за най-заветната мечта newsm51
И да знаете, февруари, живот и здраве, пак ще съм тук, надявам се, много активно Simple Smile

# 105
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ще ми позволите ли съботно да затворя темата - хистологията ми е чиста, проблеми няма.
Миличка, страшно много се радвам за теб и дано след тази почивчица много скоро след това да ни зарадваш с чудесна новина! Hug

Общи условия

Активация на акаунт