Лунна диета 12.12 -16:33

  • 3 702
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 252
 А някой има ли датите за януари?
03януари-13,57ч-пълнолуние;11януари-12,45ч-последначетвърт;19януари-04,01ч-новолуние;25януари-23,01ч-първачетвърт. Peace                                                                                                                                   

# 46
  • Мнения: 2 897
Хайде успех,момичета!
А утре- на отчет Wink

# 47
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Хапнахте ли като за последно, а?  Mr. Green
 Аз хапнах и почнах да лунувам.
 Хайде успех на всички!  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 655
Този път се включвам и аз за първи път, все виждах твемата кгато е свършило лунуването!
Искам да питам кафе без захар ли епозволено и наистина ли може плод и какъв?

# 49
  • Мнения: 1 169
ох и аз хапнах като за последно и лунуването почна с пълна сила при мен  Whistling
Хайде успех на всички  Party

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 612
Ето ме и мен!
 Grinning
Последните няколко пъти спазвам стриктно лунната и се надявам, че и сега ще има ефект!
Успех на всички  Peace

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
И аз започнах,точно в 15h хапнах за последно и сега водата и кафето ще са ми спътници до утре да видим този път как ще е.
Успех на всички.

# 52
  • Мнения: 1 353
Аз пък как згафих Close........забравих за диетата и изядих половин компот Confused Close.Сега се чудя има ли смисъл да продължа до утре newsm78 Embarassed Sad

# 53
  • Мнения: 11 546
А някой има ли датите за януари?
03януари-13,57ч-пълнолуние;11януари-12,45ч-последначетвърт;19януари-04,01ч-новолуние;25януари-23,01ч-първачетвърт. Peace                                                                                                                                   
Благодаря!  bouquet

# 54
  • Мнения: 286
как сте момичета...аз съм твърдо решена да успея и да издържа до край...никакви компромиси...успех на вси4ки .....дано да ви е "лекичко" гладуването  bouquet

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 612
Аз пък как згафих Close........забравих за диетата и изядих половин компот Confused Close.Сега се чудя има ли смисъл да продължа до утре newsm78 Embarassed Sad

Е как няма да има смисъл, няма да се оставяш на някакъв компот да те сломи!
Хип-хип
Ставай и продължавай
Много важно, просто малко повече захар...

# 56
  • Мнения: 164
Държите ли фронта?
Пиша защото взеха да ми текът слюнките, като мина покрай кухнята.Как ли ще устискам да утре след обяд?  Thinking какво пък това е само храна -хапна ли нещо ще ми се иска и още и още.....няма да ям

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 612
Удържаме я! Къде ще ходим.
Така с часа когато е на половината ден ми се струва по-лесно.
Като е цял ден глад не се издържа...

# 58
  • София
  • Мнения: 1 819
Как сте, момичета? Има ли гладни???

Аз умирам от... жажда! Водата от чешмата е гадна, а в къщи няма минерална и чакам Яна да заспи за да отида до магазина. Устата ми е пресъхнала Cry Cry Cry

Хайде желая ви лека и спокойна нощ!!! И не сънувайте храна, че  #2gunfire

 newsm10 newsm10

# 59
  • Мнения: 636
За сега всичко е ОК!Пия чай и вода и нищо повече!Добре,че домашните са при едни приятели да не ме изкушават с вечеря-то аз за това не съм с тях.Миналия път пак такова гостуване ме провали и за това днес твърдо отказах  Crossing Arms никакви гостувания!

Общи условия

Активация на акаунт