Болно ми е

  • 657
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Болно ми е и едновремено съм бясна  #Cussing out Просто не съм вярвала,че хората са толкова злобни  #Crazy
Стана скандал между мен и още 1-2 мои приятелки и останалите ми колеги по повод,който е толкова тъп,че просто няма какво да коментирам.... Всички ни се нахвърлиха с такава злоба и хъс и то за  дреболия. Разбирам,че някои са си просто пубери,но най съм изумена от момичетата,които само стояха и се хилеха самодоволно  #2gunfire никаква солидарност,дори задоволство... Както и да е,всяко чудо за 3 дни,но никога не съм предполагала,че хора с които уж сме се уважавали и на които съм помагала не един път ще постъпят така... А жените  #2gunfire  #Cussing out май разбрах пълното значение на женска злоба
Болно ми е  Cry толкова ли съм наивна и глупава,че съм мислела,че сме се уважавали,ако не друго... ?

# 1
  • Мнения: 9 100
Разкажи поне за какво се скарахте...
А за хорската злоба и неслаждаването на чуждото нещастие - много е вярна рекламата на Спрайт Simple Smile

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Така, така..разкажи, че да се изпокараме и тук.
И без това е скука днес...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Водчице на си трови живота ,още много злоба ще видиш и много коментари ще чуеш ако всичко го приемаш навътре ще си навредиш само.
Че си помагала няма лошо пак го прави за това не искай да ти се заплаща с каквото и да било,само си прави изводи за кой какво ще правиш от сега нататък.
Слагай маската там където трябва и не бъди толкова ранима търси истинските хора и само един да намериш ще си богата.
И помни няма човек който всички да харесват затова не се стеми към това и няма да се разочароваш толкова

# 4
  • Мнения: 5 622
Охоо, аз като се появя на работа и веднага започват интригите. Стой та гледай. Вече съм свикнала и гледам да не ми пука, само да не ми подлагат крак в работата, щото  #2gunfire

Изобщо много хора, които привидно те харесват и уважават може да си покажат истинското лице по някое време, затова не се предоверявай на никого  Stop

# 5
  • Мнения: 17 407
Абе за теб може и да  е тъп поводът, ама а тях да не е Peace ТАка е във всеки колектив, имало го е и винаги ще го има това. Аз  досега не съм участвала в подобни скандали; за себе си вътрешно защитавам едната старна според ситуацията, но май всеkи си е прав за себе си. С други думи от коментарите у форума полза няма, освен ако не искаш да ти стане по- леко Peace

# 6
  • Мнения: 517
Oooh, az redovno se pitam: "Kolko puti oste ste se rasocharovam i nai-veche ste buda iznenadana ot t.nar. mi/ni prijateli..." Presen primer: sapruga mi imashe konflikt s prekia si rukovoditel i beshe prinuden da napusne. Edin negov kolega, koito redovno ni posestavashe, koito jadeshe i pieshe na nashata masa vseki weekend NITO VEDNUZH ne se obadi sled tova da popita kakvo e stanalo i kak vuobste se chuvstva...
Taka che nedei da se pritesnjavash, povecheto reagirat po tozi nachin!

# 7
  • Мнения: 1 424
Венера , естествено,че пиша само за да ми олекне, вие не можете да помогнете освен с думи и съвети  Peace Оф, бях ядосана и за тва писах...  Rolling Eyes За пръв път участвах активно в такъв скандал и ми стана много кофти  Confused

Общи условия

Активация на акаунт