Отговори
# 75
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Абе той неговият възход май си остана на ниво 3 кл.
Питах го тези дни дали ще има случайно 6 по нещо,а той гордо ми отговори-по физическо,музика и рисуване. Crazy

# 76
  • Мнения: 3 740
Мале, явно може да да отглеждаш мамино синче без да му обръщаш внимание. Embarassed Добре, че е форумът, та да науча за класното. Срам!

можеш ли да кажеш повече за тренировките по хокей? познато детенце (по-високо от мен вече) се интересува.

Ние сме в подготвителна група, сега се учим да караме кънки, заедно с дечица 1-3 клас, та треньорът дава зор да напредваме, за да ни прехвърли в отбора на родените 94-95 г. Те тренират от години и не виждам как ще ги настигнем, ама той си го е наумил и няма мърдане.
Ако детето иска да се запише в отбора, трябва спешно да се обади, защото вече раздадоха екипировката /тя се състои от 12 части+кънки и силно напомня екипировката на средновековен рицар - също толкова лека и удобна Mr. Green/ и не знам какво става с децата без екипи. Ще ти пратя на лични телефона на треньора, да говорят направо с него.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 867
благодаря ти. а можеш ли да ми кажеш кога се провеждат тренировките? в нашия случай времето е от значение. момъкът е в седми клас и откакто го помня все е зает с уроци разни, а тази година и ще кандидатства та всеки ден има нещо допълнително. а много му се иска да се научи да кара истински. ходихме веднъж заедно на свободна пързалка и оттогава все кънки са му в главата Laughing

# 78
  • Мнения: 3 740
Щом е 7 клас и не е тренирал, ще стане много трудно. То и Камен го взеха с мърморене, че бил стар и изостанал в развитието, а Сашко го пускат само по милост, та не знам...
Часовете за тренировките не са твърдо установени все още и всеки път казват за следващата. Общо взето обещанието е за 6 възможности през седмицата, от които ние да си избираме удобните.
Най-добре да говорят направо с треньора.

# 79
  • Мнения: 175
Здравейте на всички!
Какво пак съм пропуснала,че днес имат класно по математика?

# 80
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А в нашето училище започна грипа по учителките. Много неприятно.

# 81
  • Мнения: 3 740
Какво пак съм пропуснала,че днес имат класно по математика?

Добре дошла в отбора на немарливите майки! hahaha

# 82
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз едно време много мразех да казвам на майка ми кога имаме класно, та сега и аз общо взето не питам, само състезанията ги знам, защото го карам.

# 83
  • Мнения: 3 740
Събрахме се! Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 4 867
и аз не питам, ама хлапето от желание да си говори с мен говори всичко и за всичко.
да ви издам (цитирам): "а пък тони какъв късмет има... на имения ден класно по математика, а на рождения - по български!"
познайте кога е родена тони Laughing

# 85
  • Мнения: 175
а пък тони какъв късмет има... на имения ден класно по математика, а на рождения - по български!"
познайте кога е родена тони

Е,кога?

# 86
  • Мнения: 3 740
Днес!
Този път знам! bowuu

# 87
  • София
  • Мнения: 4 867
а да знаеш случайно дали през втория срок ще продължат да учат сутрин, или ще са следобед? обадиха ми се от езиковата школа да питат в каква група да включат виктория през втория срок.

# 88
  • Мнения: 3 740
Това не знам. Simple Smile Нали в началото на учебната година казаха, че втория срок ще са втора смяна? Някаква промяна ли има?

# 89
  • София
  • Мнения: 4 867
Това не знам. Simple Smile Нали в началото на учебната година казаха, че втория срок ще са втора смяна? Някаква промяна ли има?
нали по едно врме класната им говореше, че щяла да се опита да уреди да не ги местят. а й от колко часа ще започват - 13:30 или нещо друго, че с техните половинки пред- и след-блокове...

Общи условия

Активация на акаунт