Магазин Комсет?

  • 5 569
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Мили мами,
моля дайте ме някакви координати на магазин на Комсет в София и споделете ако сте пазарували от там дали си заслужава. Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 255


Магазин Комсед - цък

# 2
  • Мнения: 94
Страхотна си,
  bouquet благодаря   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 180
Днес бях там - нищо не харесах. Все се заричам да не ходя там, ама..... Има предимно скъпи неща - бяха ми поръчали някакъв робот на "Лего", добре, че поне него го намерих. Успех с покупките!

# 4
  • Мнения: 5 255

Според мен има за всеки джоб - въпрос на възможности и вкус  Peace
Да- скъпите неща са хубави и най вече качествени, но си заслужават всеки лев  Wink

# 5
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
магазина е супер има много и все хубави неща
приятно пазаруване Laughing

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
не го харесвам този магазин- завишени цени, тъпо обслужване (днес се обаждах да питам за тяхна стока, отговориха ми,че не прават справки по тел.,а само на място  #Crazy #Crazy #Crazy), обаче въпреки нежеланието ми да пазарувам от там, често ми се случва, защото имат щанд на КиК, най- близкият дестки магазин за играчки ми е, ходя с малкия и му меря пантофи/обувки...
Утре пак ще се наложи да ходя, ама ако пак ме изнервят ще вдигна патартия тоя път  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 301
А някой може ли да ми каже кой рейс ходи до там и изобщо маршрутки,трамвай?!? Blush
Много-много не ми е познат района по принцип и няколко пъти сме ходили с колата,но сега ми се налага с Градския да стигна,търсих в gbg.bg но нищо не излиза?!? Thinking
Ще съм Ви много Благодарна,ако някой се отзове  bouquet

# 8
  • Мнения: 301
забравих да добавя че от Центъра ще правя връзката-от Халите или НДК-то

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
забравих да добавя че от Центъра ще правя връзката-от Халите или НДК-то
Трамвай със сигурност спира пред БИЛЛА, обаче кой номе или 1 или 7, може и двата, ама да не те подведа  Thinking
Питай на НДК, кой трамвай (от двата 1 и 7, минава по бул.България) и оттам покрай Билла, по Т.Каблешков- пешинец  Peace

# 10
  • Мнения: 301
забравих да добавя че от Центъра ще правя връзката-от Халите или НДК-то
Трамвай със сигурност спира пред БИЛЛА, обаче кой номе или 1 или 7, може и двата, ама да не те подведа  Thinking
Питай на НДК, кой трамвай (от двата 1 и 7, минава по бул.България) и оттам покрай Билла, по Т.Каблешков- пешинец  Peace
Благодаря ти много   bouquet
нашият Тати сега ще го изпратя да ни понапазари някой от Коледните подаръци,че време не остана Naughty Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 479
Повечето неща в магазина ми харесват. Има качествени и хубави играчки. Вярно, че и цените им са високи, обаче марките са все утвърдени и надеждни. Предпочитам го пред много други магазини за играчки. Дрехите обаче не ми харесват.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 914
Трамвай № 7
 и рейс №64
Спират пред БИЛА и от там ПЕШ  Whistling

# 13
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Цените са доста завишени. 50 % по -  високи са от цените на Марсел, който го смятах за скъп магазин.

Общи условия

Активация на акаунт