Тризначките в "Горещо"

  • 3 263
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 605
Добре де засрамих се! Embarassed Ама го написах бързо защото ми направи голямо впечатление. Как може нормален човек да каже такова нещо: "Ами не искам да стана адвокат, защото на тях много им отмъщават, аз нали съм гледала филми......"  #Cussing out

# 61
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, не... Всеки прави грешки, мен ми стана забавно как всички захапаха като по команда.

# 62
  • Мнения: 465
Колкото пъти ги видя тези трите, толкова пъти се радвам, че не гласувах в ББ, а си пуснах  смс за Българската коледа. Вчера бе поредният смс на 1117.

 Peace

# 63
  • Мнения: 3 576
Аз не знам на тая Венета колко ли са й платили или как са я заплашили, за да симпатизира на тризначките!!!
Ако беше някой друг да го е изяла с парцалките.
То не бяха комплименти, не беше чудо, тя пред никой друг не се е държала толкова добре.

А тия тричките кви са прости.......е няма таква тъпотия, чак се плаша.
Плаша се защото си вярват и въобще няма шанс някога да разберат истината за себе си .
Тъпи и упорити, но със самочуствие до небето!
На интервютата им казвали "ама вие не сте глупави" - кой ли ги е излъгал така......

Гледах ги, гледах ги ............. и така и не открих причина за себе си защо бих ги подкрепила на гласуването!
Не разбирам хората, които гласуваха за тях, колкото и малко да са, колкото и да е изманипулиран вота!!!

# 64
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз пък се замислих за нещо друго - не ви ли се струва, че на тях някой /я сценарист, я.../ им е казал да обясняват, че искат да станат PR. Защото те милите не знаеха какво е това в началото. А чак цял живот да са си мечтали за това...?!? Доста сложен израз за техния речник!

# 65
  • Мнения: 2 498
Аз пък изобщо не гледах ГОРЕЩО и то умишлено, след като разбрах кой ще и гостува....
Направо вече ми се повръща (с извинение) от тризначките.....то няма с какво повече да ме изумят....

# 66
  • Мнения: 795
Аз пък се замислих за нещо друго - не ви ли се струва, че на тях някой /я сценарист, я.../ им е казал да обясняват, че искат да станат PR. Защото те милите не знаеха какво е това в началото. А чак цял живот да са си мечтали за това...?!? Доста сложен израз за техния речник!

Оооо, това явно са го запомнили, щото "Връзките" са една от най-желаните специалности в ЮЗУ.

# 67
  • Мнения: 2 237
То па чудното ЮЗУ ! Като завършила този университет,нЕма да ви разправям що корупция и що простотия цари там !Ама таман като за тризначкови  Wink

# 68
  • Мнения: 795
То па чудното ЮЗУ ! Като завършила този университет,нЕма да ви разправям що корупция и що простотия цари там !Ама таман като за тризначкови  Wink

 Peace Точно затова,де! Те ако запишат да учат - точно там ще да е !!

Общи условия

Активация на акаунт